SpinBet24
FA Cup i Carling Cup - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

FA Cup i Carling Cup

+11
adrianP
nico.bursztyn
andrzejszwedzki
bmx34
mazik
bestia
MichW
andree
pilkarz
obstawiacz
Moderatorek
15 posters

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty FA Cup i Carling Cup

Pisanie by Moderatorek Pon 24 Paź 2016 - 9:36

First topic message reminder :

Umieszczamy typy i analizy z rozgrywek FA Cup i Carling Cup

Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down


FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by MichW Czw 1 Lis 2018 - 15:03

Na jedne i drugie rozgrywki trzeba uważać. Już sam fakt tego że Arsenal wygrywał 3x PA na ostatnie 5 sezonów mówi dużo o tych rozgrywkach. Do tego Londyńczycy ledwie raz mieli w tych finałach prestiżowego rywala.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 7 Sty 2019 - 11:49

Wolverhampton-Liverpool
typ:1
kurs:4,40
matchbook
Analiza:
W 1/32 Pucharu Angli los ponownie zetknol druzyny Wolverhamptonu i Liverpoolu.Moi drodzy,wydarzenie niezwykle interesujace.Liverpool,aktualny lider Premiership,z duzymi szansami na zdobycie tytulu mistrzowskiego a z taka forma,moze takze zdobyc Puchar,w tym spotkaniu pozostaje oczywiscie faworytem.Nie zapominajmy jednak,ze to jest sport a mecze pucharowe rzadza sie swoimi prawami i ja upatruje tutaj niespodzianke,bo za taka nalezy uznac wygrana Wolverhamptonu.Niedawno druzyny te zmierzyly sie w meczu ligowym,Wolverhampton tez byl gospodarzem i przegral 0:2,nadarza sie okazja do rewanzu.Druga wazna rzecz,w styczniu ubieglego roku,zespoly spotkaly sie tez w meczu o Puchar Angli i ku zaskoczeniu Wolverhampton pokonal na wyjezdzie Liverpool prowadzac juz po pierwszej polowie dwoma bramkami.Przypadek? Nie,to jest to o czym juz wszesniej wspomnialem,puchara maja swoje prawa.Nalezy tez zwrocic uwage na,mimo wszystko dobra forme Wilkow,wystarczy przejrzec statystyki z tego sezonu.Moze jestem niepoprawnym optymisa,jednak wierze w sukces Wolverhamptonu.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 7 Sty 2019 - 22:29

No i prosze,Wolverhampton bierze rewanz za niedawna porazke,prowadzi z Liverpoolem 2:1 a do konca meczu pozostalo niespelna 10 min. chyba utrzyma ten wynik...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 8 Sty 2019 - 10:43

Tottenham-Chelsea
typ:2
kurs:3,13
1xbet
Analiza:
W polfinale Pucharu Ligi Angielskiej los zetknol ze soba dwie Londynskie druzyny,Tottenham i Chelsea.Wydarzenie bardzo ciekawe ale ja zdecydowanie stawiam na zwyciestwo i awans Chelsea.Byc moze takie rozstrzygniecie nie jest adekwatne do rzeczywistosci,bo chyba Tottenham jest w swiernej formie i gra na swoim boisku ale wyjasniam dlaczego.Chelsea w Premiership nie radzi sobie najlepiej,wprawdzie jest jeszcze na czwartym miejscu ale z ta forma,poycja ta jest mocno zachwiana a Arsenal czy Manchester UTD. jeszcze nie powiedzialy ostatniego slowa.Chelsea by zaakcentowac swa czolowa pozycje w Angli,musi cos wygrac,zdobyc jakies trofeum,pozostaja wiec puchary i na tym sie skupia.Tottenham,swietna forma,trzecie miejsce w Premiership i caly czas z szansami na zdobycie tytulu mistrzowskiego,tutaj roznice punktowe sa nieduze.Przy napietym kalendarzu meczy ligowych,pucharowych takze w Europie,Tottenham musi z czegos zrezygnowac bo sie wypali i nie podola.Puchar Ligi jest mniejszej rangi wiec sadze,ze Londynskie Koguty go sobie odpuszcza,oszczedzajac sily na chociazbywalke o tytul mistrzowski.Sa to tylko moje przypuszczenia,choc malo sportowe ale realne a jak bedzie naprawde,niebawem sie przekonamy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 8 Sty 2019 - 21:48

A jednak ...45 min. meczu i Tottenham prowadzi,czyzbym sie pomylil? Zobaczymy co bedzie sie dzialo w drugiej polowce...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 15 Sty 2019 - 13:36

Blackburn-Newcastle
typ:2
kurs:3
bet365
Analiza: Spotkanie pomiedzy Blackburn a  Newcastle jest rewanzowym w 1/32 finalu  Pucharu Angli.Pierwsze w Newcastle zakonczylo sie wynikiem 1:1 a wiec w lepszej sytuacji znajduje sie Blackburn,tymbardzie ze dzisiaj gra u siebie.I rzeczywiscie,kursy bukmacherskie daja lekka przewage tej druzynie,prawde mowiac do awansu wystarczy jej bezbramkowy remis.Cuz ja mam swoje,nieco inne zdanie,uwazam,ze tym razem wygra Newcastle,dlaczego? Otuzprzedewszystkim ta druzyna bardzo dobrze gra na wyjazdach,by sie o tym przekonac,wystarczy sledzic statystyki.Wprawdzie w Premiership nie idzie jej najlepiej ale Puchar Angli daje mozliwosc zaistnienia w Europie.Oczywiscie konkurencja jest duza,jednak Newcastle ze swym doswiadczeniem nie pozostaje bez szans.Moim zdaniem ta druzyna,wszystko podporzadkowuje pod ten cel.Jeszcze kilka slow o Blackburn,na codzien gra w Championship a wiec lige nizej,ma to napewno znaczenie.Ponadto uwazam,ze jest to tez zespol wyjazdowy i w Newcastle zrobil swoje,nie dal sie ograc ale dzisiaj u siebie bedzie musial uznac wyzszosc przeciwnika.Wczesniejsze kontakty bezposrednie tych druzyn tez przemawiaja na korzysc Newcastle.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 15 Sty 2019 - 14:09

Luton-Sheffield Wed.
typ:1
kurs:2,31
bet365
Analiza: Spotkanie pomiedzy druzynami Lutonu a Sheffield Wed. jest drugim,rewanzowym w 1/32 finalu Pucharu Angli.Pierwsze zakonczylo sie bezbramkowym remisem a wiec wszystko zaczyna sie jakby od poczatku,z tym jednak,ze Luton jest gospodarzem.Jest to mocny argument by postawic na zwyciestwo tej druzyny.Luton na codzien gra w 1 lidze,wiec nizej niz Sheffield Wed. ale jest w tak doskonalej formie,ze w przyszlym sezonie najprawdopodobniej zobaczymy ten zespol w Championship.Warto popatrzec na statystyki z tego sezonu.Sheffield Wed. z kolei forma nie blyszczy,gra przecietnie i w Championship raczej bedzie walczyla o utrzymanie.Co mozna jeszcze powiedziec porownujac te druzyny,napewno w kontaktach bezposrednich znaczna przewage ma Luton,na swoim terenie juz bardzo dawno nie przegral,wlasnie przy okazji dodam,ze te zesply znacznie lepiej graja u siebie.Wiadomo,ze Puchary rzadza sie swoimi prawami i wszystko jest realne ale biorac pod uwage wszystkie aspekty,ktore przytoczylem,wyranie wskazja na dzisiejsze zwyciestwo,druzyny Luton.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 16 Sty 2019 - 14:01

Southampton-Derby
typ:2
kurs:5
bet365
Analiza: Mecz pomiedzy Southamptonem a druzyna Derby jest rewanzowym w 1/32 finalu Pucharu Angli.Pierwszy pojedynek zakonczyl sie remisem 2:2,Southampton zdobyl dwa wazne gole na wyjezdzie a wiec dzisiaj grajac u siebie wydaje sie byc faworytem,ale...No wlasnie,wedlug mnie spotkanie bedzie o wiele ciekawsze,bardziej emocjonujace a Derby nie pozostaja bez szans na dobry wynik,nawet na zwyciestwo i awans.Southampton w tym sezonie gra bardzo nierowno,w Premiership potrafi zaskoczyc i wygrac z druzyna wyzej notowana ale tez przegrac banalnie latwy pojedynek.Tutaaj druzyna Derby gra w nizszej lidze ale w Pucharze nie ma to wiekszego znaczenia,tutaj sa oddzielne przygotowania,jest to szansa dla zespolow,wlasnie z nizszych lig.Derby jest jedna z czolowych w Championslig i cechuje ja bardzo dobra gra na wyjazdach.Oczywiscie nie moge byc pewny ale wydaje mi sie,ze dla druzyny Southamptonu,wazniejsze sa mecze ligowe,w zwiazku ze wspomnianymi klopotami priorytetem jest pozostanie w Premiership.Ja zaryzykuje i postawie na wygrana gosci.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 27 Sty 2019 - 2:47

Crystal Palace-Tottenham
typ:2 DNB
kurs:1,83
bet365
Analiza:
W 1/16 Pucharu Angli,Londynski Tottenham zierzy sie na wyjezdzie z druzyna Crystal Palace,mysle ze nie bedzie to problemem w odniesieniu zwyciestwa.Tottenham w tym sezonie znajduje sie w swietnej formie,chociaz ma tez wpadki,jak kazdy.Jednak minimalnie przegrywa z zespolami raczej wyzej notowanymi,Crystal Palace jak wiemy do takich nie nalezy.Ale trzeba powiedziec,ze tez potrafi zaskoczyc.Przykladami moga byc wygrane mecze z Manchesterem City,Leicester itd.Tak to wszystko prawda,jednak Puchary to inna dzialka,tutaj zdarzaja sie bardzo czesto nieprzewidywalne wyniki.Ja typujac zwyciestwo Tottenhamu sugeruje sie wynikami bezposrednich spotkan tych druzyn,w pieciu ostatnich wygrywal Tottenham,nie sadze wiec by dzisiaj bylo inaczej.Wydaje mi sie takze,ze Crystal Palace skupia sie przedewszystkim na Premiership,by nie dopuscic do skrajnej sytuacji z poprzedniego sezonu.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 16 Lut 2019 - 11:34

Brighton-Derby
typ:1x
kurs:1,97
10bet
Analiza:
W polfinalowym pojedynku Pucharu Angli,spotkaja sie druzyny,Brighton i Derby.Przedwszystkim dzieli je roznica klas,Brighton aktualnie gra w Premiership a Derby w Championship ale czy ma to duze znaczenie? Raczej nie,w Angli nie widac duzej roznicy poziomu gry w poszczegolnych lgach a tym bardziej w meczach pucharowych,one maja swoje prawa.Trzeba zwrocic tez uwage,ze Brighton nie jest chyba w wysokiej formie,w lidze ma za soba cala serie spotkan bez zwyciestwa,przegrywa.Derby z kolei ciesza sie rosnaca forma,w statystyce widac szereg meczy wygranych i zremisowanych,ostatnio brak porazek.Pozostaja jeszcze do porownania kontakty bezposrednie ale te nie bada przydatne bo ostatni raz druzyny zagraly ze soba dwa lata temu.A wiec biorac pod uwage aktualne wydarzenia,uwazam,ze pomimo tego,ze Derby graja wyjazd,przedewszystkim nie przegraja tego meczu.Ta druzyna wydaje sie byc w lepszej formie od rywala i moze nawet pokusic sie o zwyciestwo.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 18 Lut 2019 - 11:31

Chelsea-Manchester UTD
typ:1
kurs:1,95
bet365
Analiza:
W 1/8 finalu Pucharu Angli,Chelsea dzisiaj pojejmuje Manchester UTD.Bardzo interesujacy pojedynek,druzyny doskonale znane,wiec nie ma koniecznosci ich przedstawiania.Co zas do samego spotkania,uwazam,ze bedzie bardzo wyrownane a rozstrzygniecie bedzie roznica jednej bramki,takie jest moje zdanie.W 1/16 finalu,Chelsea nie miala rzadnego problemu z wyeliminowaniem Sheffield Wd. i nie bylo tu niespodzianki.Z kolei Manchester,niespodziewanie pokonal na wyjezdzie inna Londynska druzyne Arsenal 1:3 i tutaj juz zapachnialo niespodzianka.Czy dzisiaj Chelsea obroni honor Londynu? Mom zdaniem tak.Obydwie druzyny sa po meczach w Europejskich Pucharach,Manchester nie popisal sie przegrywajac u siebie z PSG, Slabsza forma?...Chelsea bez problemu poradzila sobie na wyjezdzie z Szweckim Molme i pilkarze sa w lepszych nastrojach,sadze,ze ta sytuacja tez moze miec wplyw mentalny w dzisiejszym spotkaniu.Takze w bezposrednich kontaktach,Chelsea raczej minimalnie wygrywala u siebie.To wszystko sprawia,ze typuje wygrana gospodarzy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 16 Mar 2019 - 11:10

Woles-Manchester UTD
typ:1
kurs:3,54
matchbook
Analiza:
Dzisiaj w Angli oprocz ligowych,rozgrywane sa tez mecze pucharowe.Jednym z takich jest cwiercfinalowy pojedynek w Pucharze Angli pomiedzy druzynami Wolverhamptonu i Manchesteru UTD. Niewatpliwie bardzo interesujace wydarzenie.Spruboje poprawnie je ocenic i wytypowac.Biorac pd uwage caloksztalt,teoretycznie faworytem wydaje sie byc druzyna Manchesteru ale jak to czesto bywa teoria jest mylna.Wolverhampton jest nietuzinkowa druzyna,potrafiaca zaskoczyc kazdego przeciwnika,zwlaszcza grajac u sibie.Przygladajac sie meczom tej druzyny w sezonie,nie mozna powiedziec,ze jest bez formy,przeciwnie,udawadniala to wygrywajac juz z wyzej notowanymi zespolami a juz dobitnie swiadczy o tym dotarcie do cwiercfinalu PA.Manchesteru nie trzeba przedstawiac,kazdy kibic pikarski doskonale go zna.Pytanie czy jednak poradzi sobie dzisiaj z przeciwnikiem? W bezposrednich kontaktach nie wyglada to obiecujaco.Na swoim terenie to Wolverhampton ma przewage a i w poprzednim spotkaniu ligowym,zremisowal w Manchesterze.Ocena jest bardzo trudna,ja jednak wieksze szanse na zwyciestwo daje zespolowi Wolverhampton,glownie dlatego,ze gra u siebie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 25 Wrz 2019 - 14:58

W 1/06 Pucharu Ligi Angielskiej,o dalszy awans powalcza druzyny wOLVERHAMPTONU i Reading.Teoretyczna przewaga jest po stronie Wolverhamptonu,gospodarz spotkania,na codzien gra w Premiership gdy Reading w Chamionship,rowniez wyrazna przewaga w kilku ostatnich,bezposrednich konfrontacjach.Stad tez kursy bukmacherskie wyraznie wskazuja ta druzyne za dzisiejszego faworyta.Ja tego nie jestem taki pewien,popatrzmy na dotychczasowa statystyke ligowych spotkan tej druzyny,ostatnia pozycja w tabeli,wydaje mi sie,ze wilki sa zupelnie bez formy.Fakt,ze jest to mecz pucharowy a takie rzadza sie innymi prawami,mimo to bez formy nie mozna zagrac dobrego meczu.Ba,Wolves przegrali takze mecz u siebie z Braga w LE,chociaz byli faworytami.Reading z kolei gra na swoim poziomie,ta druzyna powinna wykorzystac slabszy okres przeciwnika i osiagnac dobry rezultat.Ja to mysle o remisie w regulaminowym czasie gry.Moim zdaniem,reading gra dobrze wyjazdowe mecze,popatrzcie na te statystyki.Ponadto nie jest dzielem przypadku,ze ta druzyna awansowala tak wysoko.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 12 Lis 2019 - 14:28

Yeovil-Hartlepool   12.11.3029/20:45
typ:x2
kurs:1,75
betsson
Jedyne dzisiejsze spotkanie w tym pucharze ale bardzo interesujace.Moim zdaniem bedzie ono bardzo wyrownane i trudno mi wskazac zwyciezce,kazdy wynik jest jak najbardziej realny.Popatrzmy jak te zespoly graja w lidze.Remisow w ostatnich pieciu spotkaniach,kazda z druzyn wygrala po trzy mecze,po jednym przegrala i zremisowala.Bezposredni tez sie spotkaly w poprzednim miesiacu i Heartlepool wygrala u siebie 2:1.No tak ale mecze pucharowe to zupelnie inna bajka,druzyny traktuja je osobiscie.Popatrzylem jak typuja inni gracze,zwlaszcza z czolowki i nie wyglada na to by gospodarze zdecydowanie wygrali a wiec moje pszypuszczenia nie sa bezpodstawne.Mecz bedzie bardzo wyrownany i sadze,ze druzyna gosci,przynajmniej go nie przegra.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 20 Lis 2019 - 16:46

Lincoln-Ipswich   20.11.2019/20:45
typ: Ipswich wygra do zera
kurs:4,50
betsson
Lincoln-Ipswich Town,rewanzowy mecz w Pucharze FA,pierwszy niespodziewanie zakonczyl sie remisem 1:1 i dla mnie bylo to niespodzianka,tymbardziej,ze Ipswich grala u siebie.Ale to sa wlasnie mecze pucharowe,nieprzewidywalne a druzyny traktuja je osobiscie.Z poprzedniego meczu wynikalo by,ze dzisiaj lekkim faworytem jest druzyna Lincoln,tak tez wynika z kursow bukmacherskich ale ja stawiam na wygrana Ipswich bez straty gola.Wedlug mnie dosyc dlugo bedzie sie utrzymywal wynik bezbramkowy i dopiero w drugiej polowie Ipswich strzeli zwycieskiego gola albo i dwa,to zalezy.Ipswich w tym sezonie gra bardzo dobrze pomimo ostatniej zadyszki,ze tak sie wyraze.Ta druzyna tez aspiruje do Championship,moim zdaniem tez awansuje.Ipswich ma duze doswiadczenie,napewno wieksze niz Lincoln,jakos nie wyobrazam sobie by nie awansowala dalej w Pucharze Angli.W bezposrednich pojedynkach to Lincoln ma przewage ale to bez znaczenia,w tym sezonie to Ipswich gra lepiej.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 3 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach