SpinBet24
Rozgrywki europejskie kobiet 2016/17 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozgrywki europejskie kobiet 2016/17

Go down

27102016

Pisanie 

Rozgrywki europejskie kobiet 2016/17 Empty Rozgrywki europejskie kobiet 2016/17




Schio K - Fenerbahce K
Typ 1
Kurs 1.50

Przed nami spotkania pierwszej kolejki Euroligi kobiet. Ja dzisiaj skupię się na pojedynku pomiędzy Schio z Fenerbahce. Jak dla mnie zdecydowanymi faworytami tego spotkania są gospodynie, które nie powinien mieć zbyt dużych problemów, aby zanotować zwycięstwo. Włoszki sezon rozpoczęły bardzo dobrze, bo tak naprawdę każde swoje spotkanie wygrywały bardzo pewnie. Nie ważne czy u siebie, czy na wyjeździe. Grają bardzo skutecznie, a do tego grają dobrze w obronie. Mają dużą pewność siebie. Dzisiaj na pewno czeka ich trudniejsza przeprawa, ale co z tego jak powinnen również zanotować wygraną. Turczynki jakoś nie przekonują, sezon co rozpoczęły i najpierw przegrały, w dodatku na własnej hali z Hatay, zaś w drugim meczu i to ze znacznie słabszą drużyną, bo Yakin Dogu wygrały tylko czterema punktami.
avatar
znawca

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 43
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Rozgrywki europejskie kobiet 2016/17 :: Comments

sss17

Pisanie Sro 23 Lis 2016 - 17:01 by sss17

Polska(Kobiety)-Belgia(Kobiety)
Typ: Belgia -5,5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet

Dzis gram mało patriotycznie,ale uważam że obecnie Belgijki prezentują poziom co najmniej 1 wyższy niż nasz zawodniczki,co pokazał ostatni mecz obu drużyn w lutym tego roku 100-63 dla kobiet z Belgii.Myślę że dzisiaj nie będzie aż takiego pogromu ale Belgijki wygrają różnicą co najmniej 6 pkt.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach