SpinBet24
Gdzie są orły Wenty Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gdzie są orły Wenty

Go down

31102017

Pisanie 

Gdzie są orły Wenty Empty Gdzie są orły Wenty




Co się dzieje z naszą reprezentacją szczypiornistów?
Kto dziś się boi meczów z Orłami?
Dlaczego z potęgi światowej i drużyny budzącej respekt staliśmy się chłopcami do bicia?
kobra
kobra

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 264
SpinyBety : 88

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Gdzie są orły Wenty :: Comments

stoprocent8

Pisanie Pią 10 Lis 2017 - 13:57 by stoprocent8

Pewnie są na emeryturze 
Niestety ale podejrzewam, że przyjdzie nam poczekać na kolejne pokolenie takich szczypiorniaków jak za Wenty tak jak czekaliśmy na kolejne pokolenie Górskiego.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 10 Lis 2017 - 14:30 by Special

Bardzo możliwe, według mnie złym ruchem Polskiego Związki Piłki Ręcznej, było zatrudnienie - Tałant Dujszebajewa. Całkowicie nie pasował do naszej reprezentacji, miał zły wpływ na chłopaków, dużo krzyczał, mało wnosił dla tej kadr. Już w Vive również coraz gorzej się spisuję, też jestem tego zdania, że poczekamy trochę na takie pokolenie, co gorsze drużyny z  Polskiej również gorzej się spisują w Europejskich Pucharach.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 11 Lis 2017 - 19:24 by lisiczka2

Ale to nie chodzi tylko o piłkę reczną. Na ogół w Polsce pojawia się jakiś talent( lub grupa utalentowanych osob) pograją chwilę na światowym poziomie w danej dyscyplinie a jak skończą kariery to jest wielka lipa. Wydaje mi się się tylko lekkoatletyka się wyłącza z tego grona. Wydaje mi sie, że to chodzi bardziej o szkolenie, działaczy mentalnosc, burdel w związkach sportowych itp. Ciągle tylko slyszymy, o nowych ofertach w związkach. A to jakieś przepychanki w biatlonie, a to w kolarstwie osoby bez odpowiednich kompetencji pełnią ważną rolę w związku a to w piłce nożnej jakiś działacz skorumpowany. Wazna też jest praca u podstaw, to u nas lezy. Weźmy takie Niemcy: prawie w każdej dyscyplinie odnoszą sukcesy albo są przynajmniej przyzwoici. Powinniśmy z nich brać
przykład. Jeśli chodzi o piłkę ręczną to wydaje mi się że takiej dobrej gry jak za Wenty długo nie zobaczymy.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach