SpinBet24
Liga Polska Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Liga Polska

Go down

22112017

Pisanie 

Liga Polska Empty Liga Polska




Azoty-Puławy - Kwidzyn

Azoty-Puławy Handi -4.5 bramki

Kurs: 1.75
Fortuna
(w)
I doczekałem się kursów, choć dalej tak do końca oferta nie jest rozwinięta, ale myślę, że kursy polecą w dół, więc biorę kurs jaki jest teraz. O 18:00 odbędzie się spotkanie 11 kolejki polskiej ligi w piłkę ręczną, w meczu zmierzą się Azoty-Puławy z Kwidzynem, ja idę w zdecydowaną wygraną gospodarzy, co najmniej 5 bramkami. Azoty z Górnikiem to dwie drużyny, które próbują gonić czołówkę ligi jaką jest Wisła Płock i Vive, w tamtym roku Azoty na własnej hali przegrali tylko 3 pojedynki oczywiście 2 z wyżej wymienionymi drużynami, oraz ostatni mecz z Wybrzeżem, który najnormalniej w świecie został odpuszczony. W tym roku również 5 spotkań i 4 wygrane, oraz 1 porażka dopiero po dogrywce i karnych z Wisłą, pozostałe zwycięstwa to wygrane +9 bramek z Mielcem, +11 bramek z Elblągiem, +11 bramek ze Szczecinem i +15 bramek z Gdynią, bardzo wyraźne zwycięstwa i myślę, że tu będzie podobnie. Kwidzyn do tej pory przegrał 2 wyjazdowe spotkania, -15 bramek z Vive i -5 bramek z Mielcem, tu również nie daje im większych szans. W poprzednim sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą 4 razy, 2 razy w sezonie zasadniczym, gdzie Azoty wygrywały 33:21 i 27:29, oraz w PO o 3 miejsce, pierwszy mecz przegrany na wyjeździe 24:18 i wygrana 30:20 już przed własną publicznością. Azoty posiadają o wiele lepszą kadrę i sądzę, że tutaj łatwo wygrają swoje spotkanie co najmniej 5 bramkami.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 23 Lis 2017 - 11:39, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : rozliczenie)
mazik
mazik

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1084
SpinyBety : 198

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Liga Polska :: Comments

avatar

Pisanie Wto 12 Gru 2017 - 13:18 by faro2013

Super Liga
Wybrzeże Gdańsk - Spojnia Gdynia
Typ under 62,5
kurs 1,55
Totolotek
Analiza.Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze Wybrzeże Gdańsk.Obecnie zajmują oni 6 miejsce grupy B z 18 punktami zdobytymi.Na ten ich wynik składa się 5 zw3ycięstw i 9 pojedynków przegrali.w ostatniej kolejce przegrali wysoko na wyjeżdzie z Górnik Zabrze 33-25.Spojnia Gdynia ich rywal w grupie a zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z 7 punktami zdobytymi.Myśle że tutaj może paśc dużo goli,ale zdecydowanie mniej niż 62,5.

Powrót do góry Go down

wilu1103

Pisanie Wto 6 Lut 2018 - 9:03 by wilu1103

Vive Kielce - Meble Wójcik Elbląg

Over 60.5 bramki

Kurs: 2 (w) 43-25
Astekbet
Sporo zastanawiałem się nad zagraniem overu w meczu Vive Kielce z Meble Wójcik Elbląg, jeśli chodzi o bramki ze strony Kielc nie ma co się martwić, ale czy Elbląg dorzuci coś od siebie, z topowymi drużynami mają trochę problemy, tym bardziej na wyjazdach, tylko 19 bramek przeciwko Puławom, 17 bramek przeciwko Wiśle, czy 19 bramek z Gwardią, a overy wynosi w końcu 60.5 bramki, jeśli podobnie zagrają przeciwko Vive, to gospodarze musieliby rzucić 42 bramki do pokrycia overu, mimo tego próbuję. Vive ostatnio w niesamowitej formie, cały skład zdrowy, w lidze mistrzów nie radzą sobie zbyt dobrze, ale w polskiej lidze mocno dominują, o czym świadczy choćby ostatnie spotkanie przeciwko Piotrkowiu Trybunalskiemu, wygrana 24:43, prowadząc po pierwszej połowie 10:26 to wow, w drugiej ewidentnie sobie już odpuścili, ale i tak bardzo dużo bramek, czy stać ich na powtórzenie takiego rezultatu? Myślę, że tak, dopiero za 5 dni spotkanie wyjazdowe z Flensburgiem, więc nie ma mowy o odpuszczaniu, żeby pozostać w rytmie meczowym, a poza tym po co dawać odpoczywać zawodnikom, skoro i tak przez 5 dni nie będą rozgrywać meczu, dodatkowo grają u siebie, więc jak najbardziej będą chcieli stworzyć swoim kibicom jak najlepsze widowisko i według mnie mogą spokojnie zdobyć +40 bramek i to grubo ponad. Elbląg na wyjazdach traci średnio 27.9 bramek, dosyć sporo, a Vive powinno zdobyć o wiele więcej. Myślę, że jeśli Elbląg postara się, to i rzuci nawet 22 bramki, przy odrobinie szczęścia i odpuszczeniu końcówki przez Kielce może nawet i 24. Kursy z tego powodu, że między dwiema drużynami nie padło te 61 bramek, nawet w pierwszym meczu w tym sezonie padł wynik 22:38, czyli 60 bramek, stąd na under mamy o wiele niższy kurs 1.72, ja jednak przyjmując powyższe okoliczności myślę, że mamy szanse w końcu na wyższy wynik niż dotychczas.

Powrót do góry Go down

wilu1103

Pisanie Sob 24 Lut 2018 - 7:07 by wilu1103

Wybrzeże Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg

Under 25.5 bramek HT

Kurs: 1.9 Sekabet

Pojedynek pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk a Meblami Wójcik Elbląg, gdzie typuje under 25.5 bramki do pierwszej połowy. Derby Trójmiasta, a więc powinna zapowiadać się ostra walka, dlatego typuje, że od pierwszej połowy obie drużyny zagrają agresywnie w obronie, poza tym zespół z Elbląga ma trochę problemy ze zdobywaniem bramek na wyjazdach, a tu jak Wybrzeże się postara mogą i nie przekroczyć 20 bramek, dlaczego więc nie under w całym spotkaniu? A bo w końcu to derby i Gdańsk może dążyć do jak największej deklasacji, a sądzę, że w pierwszej połowie powinno się to jeszcze jakoś utrzymywać. W pierwszym spotkaniu ligowym Wybrzeże wygrali 18:29, to o czym mówiłem deklasacja i Meble Wójcik będą chcieli postawić większy opór od początku spotkania, po pierwszej połowie w tamtym meczu było w końcu tylko 9:13, choć under 25.5 bramek weszło w obu połowach. Myślę, że to dosyć ciekawy typ, choć oczywiście typ do połowy to też jakieś ryzyko, ale jednak spodziewam się bardziej wyrównanej w pierwszej połowie, niż w całym spotkaniu

Powrót do góry Go down

wilu1103

Pisanie Sob 3 Mar 2018 - 8:58 by wilu1103

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Over 58.5 bramki

kurs 2.02
Astekbet

Dziś zmierzą się ze sobą Zagłębie Lubin z Górnikiem Zabrzem, kursy pojawiły się przed chwilą i jestem pewny, że zaraz bardzo spadną, stąd od razu stawiam na over 58.5 bramki w tym meczu, linia wysoka, ale warto. Drużynę Górnika opisywałem już kilka razy i jeszcze nie zawiedli mnie, grają bardzo fajną piłkę ręczną pod wodzą nowego trenera i jak najbardziej stać ich na podium na koniec roku, w mojej opinii zasługują na to, ogrywają w lidze prawie wszystkich, oprócz Vive, czy Wisły zdarzyło im się przegrać tylko 1 mecz z Azotami. Zdobywają średnio 30.4 bramki na mecz, bardzo dużo, wyjazdy trochę gorzej, ale to nic. Zagłębie też gra fajną piłkę ręczną, porażek o wiele więcej, ale grają fajną dla oka piłkę, sporo rzucają, bo aż 29.4 bramki na mecz (u siebie aż 30.6 bramki), ale za to też sporo tracą, bo aż 30.1 bramki na mecz. Podana linia na jutrzejsze spotkania w sezonie pokrywali u siebie aż 9 razy na 11 spotkań, a raz zabrakło jedynie 2 bramek. Spodziewam się fajnego, ofensywnego spotkania, Lubin nie ważne z kim grają potrafią sporo narzucać, Górnik co gra to wiadomo, w pierwszym meczu zespół z Zabrza wygrał 33:31, tu też spodziewam się około 60 bramek.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 8 Mar 2018 - 13:43 by rafaa76

Jest jeden pewniak w lidze na który warto stawiać
Elbląg - przegra Smile

Powrót do góry Go down

wilu1103

Pisanie Sob 10 Mar 2018 - 15:06 by wilu1103

Vive Kielce - Wisła Płock

Over 60.5 bramki

Kurs: 2.41
Astekbet

Każdy kto lubi polską piłkę ręczną powinien obejrzeć to spotkanie, prawdziwy mecz na szczycie pomiędzy Vive Kielce z Wisłą Płock, więc warto obstawić takie spotkanie, a gram w nim na over bramek, linia to 60.5 bramki, czemu over? Vive jest w niesamowitym gazie, w lidze odprawiają wszystkich, rzucając średnio aż 38.7 bramki na mecz, spokojnie również awansowali do kolejnej fazy ligi mistrzów, a swoje też potrafią stracić, wiadomo, że gra się z mniejszą rozwagą w obronie, gdy prowadzi się tymi 10 bramkami, ale mimo wszystko powinni być bardziej konsekwentni. Jeśli ktoś pomyśli, że Vive potrafi rzucać tylko słabiakom to myli się, w lidze mistrzów też rzucali ze średnią 29.8 bramki, rzucając chociażby 30 bramek Kiel, 32 bramki Flensburgowi czy 37 bramek Celje, zapominając trochę o defensywie. Wisła w tym sezonie jakaś taka niemrawa, odpadli z ligi mistrzów nie prezentując nic nadzwyczajnego, w ostatnim czasie potrafili się męczyć ze słabymi drużynami, choćby zwycięstwo z Piotrkowem 26:24, kiedy to przez większość spotkania przegrywali, ostatnio w Pucharze Polski dali sobie rzucić 30 bramek najgorszej drużyny ligi Spojni Gdynia, co też nie jest zbyt optymistyczne. Vive z taką średnią obroną może być bezlitosne i na pewno zagrają na 100%, by udowodnić, że w lidze nie ma na nich mocnych i będą chcieli wygrać z rywalami jak najwyżej, Wisła może powalczyć, ale w obronie naprawdę wygląda to słabo w ostatnim czasie, a w ataku mogą trzymać krótki dystans. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Vive 30:31, tu nawet bym się spodziewał wyższego wyniku

Powrót do góry Go down

cyrkul

Pisanie Sob 7 Kwi 2018 - 19:16 by cyrkul

Nie jest to moja dziedzina i dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym...

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach