SpinBet24
Belgia - Page 9 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Belgia

+11
Kwas
ATR
adrianP
bestia
andrzejszwedzki
Brunobet
terorysta
MichW
messi
Valencia
wilu1103
15 posters

Strona 9 z 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Go down

Belgia - Page 9 Empty Belgia

Pisanie by wilu1103 Wto 6 Lut 2018 - 21:03

First topic message reminder :



Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 13:08, w całości zmieniany 3 razy (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down


Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 28 Paź 2018 - 13:07

Waasland-Antwerpia
typ:1x
kurs:2,16
bet365
Analiza:
Wsrod dzisiejszych spotkan konczacych 12 kolejke 1 ligi w Belgi,zwocilem uwage na pojedynek druzyn,Waasland Beveren i Antwerpi,chce poswiecic mu wiecej czasu.Druzyna Waasland,gospodarz dzisiejszego meczu,dotychczas wygrala tylko jedno spotkanie,siedem zremisowala i trzy przegral,tym samym w klasyfikacji zajmuje odlegla pozycje.Na co warto jednak zwrocic uwage,ze rzaddko przegrywa.Antwerpia dla porownania ma znacznie lepsze dotychczasowe wyniki.Ten zespol wygral szesc swoich meczy,cztery zremisowal i tylko jedno przegral.W klasyfikacji zajmuje wysokie czwarte miejsce.Patrzac na te statystyki wydaje sie,ze druzyna gosci jest tutaj zdecydowanym faworytem.No cuz byc moze i wygra ale ja mam swa inna teorie,uwazam,ze przedewszystkim gospodarz nie przegra.Jak juz wspomnialem,dotychczas ten zespol az siedem meczy zremisowal i ciekawostka jest napewno fak,ze w czterech ostanich pojedynkach,wygrywal z Antwerpia.Dukrotnie u siebie i dwukrotnie na wyjazdach.Widac,ze ma patent na Antwerpie,napewno jest niewygodnym rywalem dla tej druzyny.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Nie 28 Paź 2018 - 18:33

Czyżby dzisiaj ligę belgijską zdominowały niespodzianki? Genk remisuje z Standardem Liege 1:1 a Anderlecht w 31' przegrywa już 2:0 z Eupen.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Nie 28 Paź 2018 - 20:14

Jednak dzień niespodzianek nadal trwa i Eupen ograło Anderlecht 2:1. Jednak po tej kolejce w ligowej tabeli niewiele się zmieni bowiem w rozegranych w ten weekend spotkaniach aż 5z7 zakończyło się remisami. Obecnie trwa jeszcze spotkanie Waasland Beveren z Antwerp.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Wto 30 Paź 2018 - 18:58

MECZ: Club Brugge - KV Oostende
TYP: Ponad 10.5 - Liczba Rzutów rożnych
KURS: 2,18
UNIBET
(lost)

Clubbe Brugge po świetnym początku sezonu zalicza krótką serię bez zwycięstwa. Goście natomiast, w ostatnich dwóch bezpośrednich spotkaniach trafiali dwa razy do siatki  rywali. W tym meczu na pewno nie zabraknie wielu akcji podbramkowych, a jeśli gospodarze szybko nie obejmą prowadzenie lub będą przegrywać, będzie się działo pod bramką Oostende, Wynik 11 rzutów rożnych powinien być trafiony, ponieważ obie drużyny grają z wykorzystaniem skrzydeł a ich ostatnie potyczki obfitowały w gole.


Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Wto 30 Paź 2018 - 22:52, w całości zmieniany 1 raz

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Wto 30 Paź 2018 - 22:51

Club Brugge 4 - 0 KV Oostende
TYP: Ponad 10.5 - Liczba Rzutów rożnych (10 rzutów rożnych)

Club Brugge zdeklasowało rywali, co miało również wpływ na wynik mojej prognozy. Do 70 minuty goście pozostawali bez rzutu rożnego, nie stwarzali nawet zbyt wielu groźnych sytuacji. Spokojna kontrola meczu przez gospodarzy, nie pozwoliła na wymianę ciosów z obu stron i stwarzania wielu sytuacji bramkowych. Mimo wszystko zabrakło jednego cornera.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by Barti80 Wto 30 Paź 2018 - 22:56

No Club Brugge zagrało bardzo dobre spotkania, stawiałem na to spotkanie handi -1.5 więc jest git Smile Ale parę meczy jeszcze zostało... Co ciekawe Gent przegrał 3:1 z Mouscron, co jest sporą niespodzianką.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Wto 30 Paź 2018 - 23:18

Ja na Gent też liczyłem, niestety goście sromotnie dziś polegli. W pierwszej połowie zostali mocno przyciśnięci, co w końcowym rezultacie przełożyło się na porażkę. Liga Belgijska lubi zaskakiwać.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by Barti80 Wto 30 Paź 2018 - 23:24

Dokładnie Liga Belgijska lubi zaskakiwać a najbardziej Puchary, dlatego jestem zdania, że Pucharów się nie obstawia, a jak się stawia to na drużyny, które nie są faworytem. Ogólnie to już nie typuję Ligi Belgijskiej od dawna, za dużo razy się przejechałem i powiedziałem sobie stop Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Wto 30 Paź 2018 - 23:29

Warto rzucać okiem na rzuty rożne w meczu, zwłaszcza typy live. Gdyby to dziś pierwsze w golu zdobyło Oostende, to jestem pewien że cornerów byłoby bardzo dużo. Zespoły w tej lidze grają dobrze skrzydłami i w razie zaciętego meczu lub gonitwy za wynikiem kręcą overy na rzuty rożne.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Sro 31 Paź 2018 - 2:24

Według mnie ta liga jest dosyć fajna do typowania. Z moich piłkarskich analiz to najwięcej plusów kręcę tutaj obok Serie A więc na pewno warto obserwować szczególnie linie na overy/undery gdzie potrafią być przesadzone.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Sro 31 Paź 2018 - 18:48

MECZ: Kortrijk - Waasland-Beveren
TYP: Ponad 10.5 - Liczba Rzutów rożnych
KURS: 2,10
UNIBET
(win)

Drużyna Kortijk przez bukmachera typowana jest na faworyta tego spotkania. W ostatnich potyczkach tych zespołów bardzo dużo się działo i zawsze obie drużyny trafiały do siatki. Tu na pewno nikt nie odpuści i prognozuję ofensywny mecz. Sporo sytuacji podbramkowych powinno dać też przynajmniej 11 rzutów rożnych, tak jak zwykle działo się to w poprzednich meczach tych zespołów.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Sro 31 Paź 2018 - 22:23

Kortrijk 2 - 2 Waasland-Beveren
TYP: Ponad 10.5 - Liczba Rzutów rożnych (14 rzutów rożnych)

Wczoraj przegrana z powodu brak jednego rzutu rożnego, a dziś belgijska liga się odpłaca. Już w 66 minucie przyznany zostaje 11 rzut rożny, co daje pozytywne rozstrzygnięcie proponowanego zakładu. Tak jak opisałem w analizie, mecz zacięty, obie drużyny trafiają do siatki i walka o punkty do końca meczu. W efekcie dało to niezły wynik rzutów rożnych w tym spotkaniu.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Sro 31 Paź 2018 - 23:45

MECZ: Anderlecht - Lokeren (win)
TYP: handicap 0:1 X2
KURS: 1.99
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Anderlecht wygląda przeciętnie w tym sezonie. W LE praktycznie mają już marne na awans. W lidze nieźle się trzymają ale punktują przeważnie z słabymi ekipami. Lokeren okupuje doły tabeli ale ich gra już wygląda coraz lepiej więc myślę że stać ich żeby powalczyć w tym meczu.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 1 Lis 2018 - 19:57, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Sro 31 Paź 2018 - 23:48

MECZ: Waregem - Standard Liege (win)
TYP: Powyżej 2,5 bramek
KURS: 1.55
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

W tym meczu stawiam na over. Goście są ekipą dosyć bezkompromisową także rzadko kiedy mocniej zabezpieczają tyły a częściej stawiają mocno na ofensywę. Z kolei ich rywale plasują się na ostatnim miejscu w tabeli z wstydliwym bilansem 32 straconych goli. Od dobrych kilku meczów mają serię gdzie tracą co najmniej 2 gole w meczu.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 1 Lis 2018 - 19:57, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Czw 1 Lis 2018 - 17:34

Kiepska gra Anderlechtu. Tym razem ledwie remisują z Lokeren 1:1 tym samym powiększając stratę do liderującego Genku aż do 9pkt.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 9 Empty Re: Belgia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach