SpinBet24
Belgia - Page 11 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Belgia

+11
Kwas
ATR
adrianP
bestia
andrzejszwedzki
Brunobet
terorysta
MichW
messi
Valencia
wilu1103
15 posters

Strona 11 z 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Go down

Belgia - Page 11 Empty Belgia

Pisanie by wilu1103 Wto 6 Lut 2018 - 21:03

First topic message reminder :



Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 13:08, w całości zmieniany 3 razy (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down


Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Sob 3 Lis 2018 - 21:44

MECZ: Standard Liege - Antwerp (win)
TYP: X2
KURS: 1.77
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Antwerp wciąż prezentuje wysoką formę. Ostatnio przegrali z Genk co było ich drugą porażką w sezonie jednak prowadzili 2:0 i tylko genialna ofensywa ich rywali zaprzepaściła ich szanse na punkty. Teraz zagraj z Liege które w mojej ocenie z taką formą zacznie spadać w dół tabeli. Ostatnio zaliczyli bardzo słaby mecz z Waregem i będzie im bardzo ciężko w tym meczu wygrać.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 4 Lis 2018 - 21:54, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Sob 3 Lis 2018 - 21:48

MECZ: Waasland Beveren - Anderlecht (win)
TYP: 2
KURS: 1.68
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Typ na przeczucie bowiem Anderlecht jest w słabej formie jednak stawiam że drugi raz z rzędu nie stracą punktów z słabym rywalem. Waasland - Beveren niczym się nie wyróżnia. Grają przeciętnie w obronie, do tego ofensywa nie gra zbyt dobrze. Anderlecht ma możliwości żeby strzelić kilka bramek i wygrać ten mecz.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 4 Lis 2018 - 21:54, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Sob 3 Lis 2018 - 21:51

MECZ: Lokeren - Eupen (win)
TYP: Poniżej 2,5 bramek
KURS: 2.03
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Według mnie trochę zawyżony kurs jak na ten bet. Lokeren pilnie potrzebuje punktów aby wygrzebać się z dołu tabeli jednak myślę że zagrają ostrożnie, na 0 z tyłu żeby dać sobie szanse na wygraną. Eupen też z czasem zaczęło grać coraz lepej w obronie. W obu ekipach brak zawodników którzy mogliby przechylić szanse indywidualną akcją także under jest tutaj wysoce prawdopodobny.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 4 Lis 2018 - 21:55, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Sob 3 Lis 2018 - 21:58

MECZ: Sint Truiden - Waregem (lost)
TYP: Poniżej 2,5 bramek
KURS: 2.18
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Gospodarze są w topie jeśli chodzi o defensywę więc spodziewam się po nich dobrej obrony szczególnie z takim rywalem. Waregem notuje słaby sezon jednak w ostatnich dwóch meczach zanotowali 4pkt co stanowi prawie połowę ich dorobku w tym sezonie. Zapowiada się nam mecz walki, gruby under jest jak najbardziej możliwy.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 4 Lis 2018 - 21:55, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 4 Lis 2018 - 10:23

Standard Liege-Antwerpia
typ:X
kurs:3,72
bwin
Analiza:
W 14 kolejce 1 ligi Belgijskiej druzyna Standardu Liege podejmuje u siebie,rewelacyjnie grajacy w tym sezonie,zespol z Antwerpi.To spotkanie wydaje mi sie byc bardzo interesujace i chcialbym poswiecic mu wiecej czasu.Standard Liege w poprzednim sezonie gral naprawde swietnie,w tym juz nie jest tak dobrze.W aktualnej klasyfikacji zajmuje dopiero szoste miejsce z 20 punktami.Wygral dotychczas piec spotkan,piec zremisowal i piec przegral.Dzisiaj gra u siebie jednak nie sadze by zdolal wygrac,przeciwnik gra swietnie i jest na fali.Antwerpia aktualnie jest trzecim zespolem w tabeli,zgromadzila na swym koncie 25 punktow,wygrywajac siedem dotychczas rozegranych meczy,cztery zremisowala i tylko dwa przegrala.Nie sadze by po ostatnim przegranym meczu z liderem ponownie przegrala.Owszem w statystykach spotkan bezposrednich widac przewage Standardu,zwlaszcza jak gral u siebie ale wowczas sytuacja byla odwrotna to Standard byl na fali.Wydaje mi sie,ze remis bedzie odpowiednim typem.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Nie 4 Lis 2018 - 16:55

Tak jak myślałem Antwerp daje zarobić ogrywając spokojnie Standard Liege 0:2. Ogólnie jak widać kilku osobom dobrze poszło w ten weekend także warto inwestować w tę ligę.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Nie 4 Lis 2018 - 19:23

MECZ: Sint-Truiden - Zulte Waregem
TYP: Over 10,5 rzuty rożne
KURS: 2,35
U>N>I>B>E>T

Zulte Waregem po ostatniej niespodziewanej wygranej przyjeżdża do St Truiden pełne nadziei i woli zwycięstwa. Mecz przewiduje jako zacięty i emocjonujący. Na pewno nikt nie odpuści, a każda stracona przez któryś zespół bramka, będzie sprawiała, że zaczną się otwierać i mocno naciskać na rywala. Linia 10 rzutów rożnym powinna być złamana, bo nie wierzę, żeby pod bramkami panowała nuda. Mam nadzieję, że po raz kolejny dobrze rozczytałem mecz i znów cornery mnie nie zawiodą.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Nie 4 Lis 2018 - 21:29

Gospodarze po wyrównaniu mocno przycisnęli. Kurs live na St Tuidense wynosi ponad 3.00.
Myślę, że warto zaryzykować.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Nie 4 Lis 2018 - 21:33

Ciężko im będzie w tak krótkim czasie coś strzelić ale masz rację że cisną i pewnie albo będzie remis albo wygrają bo Waregem siadło.

Dziwny przebieg ma inny rozgrywany obecnie mecz Lokeren - Eupen. Gospodarze zdobyli 2 gole w 2 minuty a później praktycznie nic się nie działo.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Nie 4 Lis 2018 - 21:45

A jednak Smile Dobrze dla mnie bo rożne dziś nie wejdą. Brawo St Truiden wysiłek i ambicja się opłaciły Smile Oby to utrzymali.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by MichW Nie 4 Lis 2018 - 21:57

Trochę czerwo im pomogło ale i tak brawa za wyczucie. Chyba muszę od następnej kolejki zacząć grać z tobą. Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Nie 4 Lis 2018 - 21:59

Sint-Truiden 2 - 1 Zulte Waregem
TYP: Over 10,5 rzuty rożne (7 rzutów rożnych)

Mecz belgijskiej ekstraklasy miał bardzo dramatyczny przebieg, gospodarze mimo iż przegrywali 0-1 po pierwszej połowie, zdołali pokonać zespół z Waregem. Po tym meczu osobiście mogę powiedzieć że jest dobrze i niedobrze. Niedobrze bo liczba rzutów rożnych nie pokryła typowanej linii. Dobrze, bo na live udało mi się złapać kurs 3,05 na wygraną gospodarzy.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Nie 4 Lis 2018 - 22:00

No rożnych nie trafiłem, ale ogólnie to wolę stawiać na live. Jak czasami coś wyczaję to wrzucam. Miło będzie jak ktoś z tego skorzysta Wink

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Pon 5 Lis 2018 - 19:40

TYP LIVE 9 minuta (0-1)

MECZ: KRC Genk U21 - Cercle Brugge Reserves
TYP: KRC Genk U21
KURS: 2,55
U.N.I.B.E.T
(lost)


Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pon 5 Lis 2018 - 21:22, w całości zmieniany 1 raz

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by Michalski1988 Pon 5 Lis 2018 - 21:04

Michalski1988 napisał:TYP LIVE 9 minuta (0-1)

MECZ: KRC Genk U21 - Cercle Brugge Reserves
TYP: KRC Genk U21
KURS: 2,55
U.N.I.B.E.T

Po pierwszych 45 minutach młodzi piłkarze Genk sensacyjnie przegrywali z gości aż 0-3. Jest 75 minuta a gospodarze zdołali wyrównać. Wróciła nadzieja liczę na zwycięstwo Genk. Co ciekawe kurs przy stanie 0-3 na gospodarzy wynosił 36.0.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Belgia - Page 11 Empty Re: Belgia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach