SpinBet24
Reprezentacja Polski - Page 12 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Reprezentacja Polski

+32
szydami
Janowski
Barti80
kaminskim
Michalski1988
boywer
gibsoon
JanuszForzza
Kwas
ATR
adrianP
tigertyp
yahub7
grekuu
zibi
Iglo
misiek.elblag.1983r
ANZELMO
bmx34
MichW
ney11
Brunobet
wilu1103
michaszek83
triglavv
mazik
ledeni
andree
hetman6
Qwezy
kameleon
fbmod
36 posters

Strona 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Reprezentacja Polski

Pisanie by fbmod Nie 14 Sty 2018 - 21:11

First topic message reminder :

W takim razie może świeża wiadomość na temat jednego z etatowych piłkarzy Adama Nawałki

Thiago Cionek został nowym piłkarzem SPAL 2013. Reprezentant Polski podpisał z włoskim klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku.

31-letni środkowy obrońca przez ostatnie dwa lata reprezentował Palermo, notując tam jesienią jedno trafienie w 16 występach w Serie B. Nowy klub pozyskał go na zasadzie transferu definitywnego.

SPAL 2013 zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli włoskiej Serie A. Piłkarzem tego klubu jest Bartosz Salamon.

Zamienił Serie B na A to jest dobra informacja. Jednak może się okazać i jest to bardzo prawdopodobne, że podczas MŚ znowu będzie piłkarzem drugiej klasy rozgrywkowej gdyż Spal gra bardzo słabo a Palermo może świętować powrót do Serie B  (obecnie jest liderem Serie B)
fbmod
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 283
SpinyBety : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down


Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by MichW Czw 5 Lip 2018 - 21:26

Myślę tak samo, a nawet można powiedzieć że zrobił wynik ponad stan przez ostatnie lata. Dobry przykład był niedawno podany w internecie. Mbappe i Pavord strzelają bramki na mundialu a 24 letni Zieliński nadal jest "młodym" talentem. Obiecujące jest to że coraz więcej Polaków gra za granicą więc na następnych turniejach już powinniśmy mieć więcej radości z kadry jeśli chodzi o mundiale. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by bmx34 Czw 5 Lip 2018 - 21:56

Pytanie tylko czy własnie znajdzie się ktoś odpowiedni zeby to poukładać wszystko.
Gdzieś dzisiaj przeczytalem że ponoć Jurgena Klinsmanna 
rozważają Razz
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by MichW Czw 5 Lip 2018 - 23:41

To już pewnie tylko domysły. Nie sądzę żeby takie rzeczy miały wyjść do prasy i Boniek pewnie i tak nas zaskoczy decyzją.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by Brunobet Sro 11 Lip 2018 - 7:08

Pozwolę sobie przytoczyć wypowiedzi Prezesa PZPN na temat możliwości zatrudnienia nowego  Selekcjonera

O Michale Probierzu:

Na dziś Michał jest przede wszystkim trenerem klubowym. Nie jest kandydatem do roli selekcjonera. Nie dlatego, że go nie lubię. Wręcz przeciwnie, ma bardzo dużo fajnych cech. Powiem więcej, gdybym był prezesem klubu, chciałbym mieć go jako trenera. Michał ma w sobie mnóstwo adrenaliny; gdyby przegrał mecz w roli selekcjonera, nie wytrzymałby dwóch miesięcy, a co tyle mniej więcej grają reprezentacje, do kolejnego spotkania. Trener kadry pracuje przede wszystkim koncepcyjnie.



O Cesare Prandellim:

Gdy przeszedłem do Juventusu Turyn, Prandelli był pierwszym piłkarzem, z którym się zaprzyjaźniłem. Znamy się, lubimy, mamy wspólnych znajomych, żyjemy w dobrych stosunkach, czasami do siebie dzwonimy. Nie wydaje mi się jednak, że jest kandydatem do prowadzenia reprezentacji Polski.



O wyborze: Polak albo obcokrajowiec:
Kiedy powoływałem Adama na selekcjonera, padały głosy: weź sobie dobrego zagranicznego trenera, kupisz sobie czas, będzie wszystko na niego. Poszedłem inną drogą. I teraz też nie zamierzam grać pod publiczkę. Chodzi o znalezienie rozwiązania, a nie kupowanie czasu. Kadra urosła jako drużyna, jako produkt, kibice są z tym zespołem. I dzisiaj też nie rozumiem, gdy ktoś mówi, że w Polsce nie ma dobrego szkoleniowca. Są! Tacy, którzy mają kontrakty w klubach, i tacy którzy ich nie mają. Natomiast trzeba się zastanowić, czy dla tej reprezentacji najlepszy jest polski trener czy obcokrajowiec.



O możliwościach finansowych:
Nie ma żadnego problemu finansowego. Niemniej nazwisko Antonio Conte mogą wymieniać tylko ludzie niepoważni. Conte idzie trenować tam, gdzie zanim dotknie zespołu, już ma w nim potencjał na wygrywanie tytułów. Czyli do drużyny klubowej lub narodowej złożonej z zawodników o najwyższej jakości. A my sobie damy radę.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by adrianP Sro 11 Lip 2018 - 7:21

Czyli jak na moje trenerem reprezentacji bedzie jakiś polski trener Smile tylko jaki, skoro nie Probierz Smile

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by Iglo Sro 11 Lip 2018 - 7:30

Probierz sam się zdyskwalifikował. Powiedział, że nie interesuje go reprezentacja gdyż Filipiak w Cracovii mu zaufał i tworzy tam coś wielkiego. Trudno się nie zgodzić bo faktycznie na początku dostawał baty w Krakowie a o dziwo pozostał przy posadzie co zaowocowało dobrymi wynikami w dalszej części sezonu.  To przykład, że nie można zwalniać kilku trenerów rocznie w jednym klubie tylko dlatego, że doznali trzech porażek z rzędu.  Może w pasiastej części Krakowa coś wypali bo klub ma wszystko co potrzebne, zaplecze, kibiców, trenera oraz nie ma problemów finansowych dzięki wkładowi w ten klub pieniędzy Filipiaka.

Iglo

Ostrzeżenie : Oskarżanie innych użytkowników bez dowodów.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 221
SpinyBety : 158

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by MichW Sro 11 Lip 2018 - 19:36

Myślę że Boniek zaskoczy nas i tym razem, i dostaniemy trenera z zaplecza wielkiej piłki. Raczej mało prawdopodobne żeby przyszedł do nas taki Prandelli. Tak jak Boniek powiedział w przypadku Conte, że chce mieć zespół gotowy do wygrywania i myślę że większość tych głośnych nazwisk przedstawianych w mediach nie pokusi się o prowadzenie Polski, no chyba że będzie to bardzo dobry znajomy prezesa narzekający na oferty.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by bmx34 Czw 12 Lip 2018 - 17:41

Jerzy Brzęczek został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski,oficjalna prezentacja 23 lipca.

Co myslicie ? 
Miał dobry sezon w Wiślę Płock ale zeby odrazu na selekcjonera? warsztat napewno ma ale doświadczenie bardzo małe,napewno warto dać mu szansę ale ja osobiście myślę ze to nie wypali.
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by MichW Czw 12 Lip 2018 - 19:13

Myślę że da sobie radę jako selekcjoner. Większe mam obawy o zgrzyty w szatni które już teraz wydają się być duże, a co dopiero jak do szatni wejdzie wujek Kuby.

Ciekawe kogo wybierze na kapitana, bo myślę że Robert się nie sprawdził w tej roli.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by bmx34 Czw 12 Lip 2018 - 20:11

No własnie i między innymi selekcjoner jest od tego zeby takie "zgrzyty" rozwiązać i wydaje mi się że własnie na tym polu Brzęczek sobie nie da rady,bo tak jak mowilem wczesniej warsztat ma.

To ze rodzina Kuby to chyba nie będzie miec większego znaczenia w końcu to są profesjonaliści,z resztą Kuba juz chyba długo nie pogra w kadrze.

Na kapitana wybrałbym chyba Glika,ma charakter potrafi krzyknąć itp.
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by adrianP Czw 12 Lip 2018 - 20:13

Ja myślę że to niezbyt dobry ruch Smile trener bez większych sukcesów, skoro z klubu przęcietnego nie umiał zrobić mistrza, to z reprezentacji Polski tym bardziej tego nie zrobi Smile ale życze mu powodzenia, bo moze sie myle.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by MichW Pią 13 Lip 2018 - 0:34

bmx34 napisał:No własnie i między innymi selekcjoner jest od tego zeby takie "zgrzyty" rozwiązać i wydaje mi się że własnie na tym polu Brzęczek sobie nie da rady,bo tak jak mowilem wczesniej warsztat ma.

To ze rodzina Kuby to chyba nie będzie miec większego znaczenia w końcu to są profesjonaliści,z resztą Kuba juz chyba długo nie pogra w kadrze.

Na kapitana wybrałbym chyba Glika,ma charakter potrafi krzyknąć itp.

Mam nadzieję że Kuba pogra jak najdłużej bo jak dla mnie to jedyny zawodnik z charakterem w tej kadrze. O Gliku myślałem to samo podczas Mistrzostw, ale te doniesienia że ponoć zastanawia się czy chce grać w kadrze dla mnie są co najmniej dziwne, ale jak zostanie w kadrze to chyba faktycznie jedyny wybór na kapitania.

Na pewno Brzęczek ma bardzo trudne zadanie. Wymiana pokoleniowa + kwalifikacje do Euro. Wierzę w Bońka to i wierzę w Jurka Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by bmx34 Pią 13 Lip 2018 - 4:37

Mnie najbardziej zaskoczyło info,gdzieś na twitterze przeczytałem ze Lewandowski na mistrzostwach zamiast grą to zaprzątał sobie głowę własnymi biznesami które niedawno otworzył.
Nie wiem ile w tym prawdy,ale po kiego on teraz się bawi w takie rzeczy,kontrakt ma lukratywny do końca kariery juz nie wiele zostało to nie może jak skończy z piłką..
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by Brunobet Pią 13 Lip 2018 - 9:36

I znowu Boniek wypalił torpedę.
Wszyscy widzieli na stanowisku selekcjonera jakiegoś makaroniarza a tu ponownie polska myśl szkoleniowa.
Wybór padł na Brzęczka, który zrobił mega robotę w Płocku a do wyboru był jeszcze Stokowiec.
W Gdańsku więc mogło dojść do kolejnej zmiany trenera Smile
Czas pokarze czy Boniek ponownie mił nosa i dobrze wybrał.
Brzęczek i Błaszczykowski to rodzina ciekawe jak tu będzie układała sie współpraca.
Konflikt murowany bo jak powoła Kubę to powiedzą, że wujek i powołuje rodzinę. Jak kuby nie powoła to na Wigilię nie będzie wesoło przy stole hehe
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by MichW Pią 13 Lip 2018 - 12:11

bmx34 napisał:Mnie najbardziej zaskoczyło info,gdzieś na twitterze przeczytałem ze Lewandowski na mistrzostwach zamiast grą to zaprzątał sobie głowę własnymi biznesami które niedawno otworzył.
Nie wiem ile w tym prawdy,ale po kiego on teraz się bawi w takie rzeczy,kontrakt ma lukratywny do końca kariery juz nie wiele zostało to nie może jak skończy z piłką..

Każdy orze jak może Smile Beckham też pewnie podczas kariery obmyślał interesy jakie chce prowadzić i dobrze na tym wyszedł. Myślę że takie rzeczy jak były to i tak nie mogły mu przeszkodzić w grze. Robert jest profesjonalistą i kiedy trzeba odcina się od takich spraw. Przynajmniej w klubie :_P

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Reprezentacja Polski - Page 12 Empty Re: Reprezentacja Polski

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach