EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje Fsdfds11
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

24102018

Pisanie

EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje Empty EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje

Zauważyłem, że nie ma tu tematu dotyczącego eliminacji do mistrzostw Europy więc zakładam wątek. Standardowo typujemy, analizujemy i komentujemy mecze tych rozgrywek.

UNIBET

Islandia jest jedną z lepszych reprezentacji na naszym kontynencie. Mały choć waleczny kraj. Grecy coraz bardziej się rozwijają, lecz w potyczce z gospodarzami nie mają szans. Islandczycy lubią grać ofensywnie i przewyższają rywali pod każdym względem. Liczę na wysoką wygraną gospodarzy i rzucenie minimum 35 bramek w meczu.

(win)

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sro 24 Paź 2018 - 23:13, w całości zmieniany 1 raz

avatar

Pisanie Sro 24 Paź 2018 - 19:39 by Michalski1988

MECZ: Słowenia - Łotwa
TYP: Słowenia over 32,5
KURS: 1,79
UNIBET

Słoweńcy to również bezdyskusyjny faworyt w tym meczu. Choć Łotwa podobnie jak Litwa coraz lepiej sobie radzą sobie w meczach z europejskimi rywalami, to do poziomu gospodarzy daleka droga. Liczę na overowe spotkanie i popis strzelecki Słoweńców przed własną publicznością.

(lost)

avatar

Pisanie Sro 24 Paź 2018 - 21:52 by Michalski1988

Miało być overowo i było... szkoda tylko że przez ostatnie 10 minut. Bardzo słaby mecz Słowenii.

Słowenia 27 - 21 Łotwa

avatar

Pisanie Sro 24 Paź 2018 - 21:56 by MichW

Za to nasi piłkarze ręcznie rozbili dzisiaj Kosowo 37:13. Pierwszy krok ku ME zrobiony.

avatar

Pisanie Sro 24 Paź 2018 - 22:04 by Michalski1988

Szczególnie cieszy bardzo dobra defensywa Polaków. Jeszcze na początku roku przeciwnicy mocno dziurawili naszą bramkę. Byliśmy zagubionym zespołem na boisku. Oby to był początek krystalizowania się mocnego zespołu Smile

avatar

Pisanie Sro 24 Paź 2018 - 23:07 by MichW

Ciężko ocenić formę naszych po meczu z ogórkami. Na żywo nie widziałem także nie ocenię, ale fakt że strata ledwie 13 goli to duży pozytyw. Wink

avatar

Pisanie Sro 24 Paź 2018 - 23:12 by Michalski1988

avatar

Pisanie Sro 24 Paź 2018 - 23:16 by Michalski1988

Islandia 35 - 21 Grecja

Pierwszy typ wchodzi na styk. Początek meczu przespany przez gospodarzy. Od 10 minuty jednak Islandia kontroluje mecz i karci Greków kontrami.

avatar

Pisanie Czw 25 Paź 2018 - 1:21 by MichW

Michalski1988 napisał:W takich meczach trudno zachować koncentrację. Dlatego brawa za to, że i w ofensywie i w defensywie zmiażdżyliśmy rywala. Dla porównania mocna Słowenia męczyła się z Łotwą, co pokazuje, że wcale gra z "ogórkami" nie musi być przyjemna.

No tak tutaj masz rację choć akurat co do Słowenii widziałem że zdarzają im się bardzo słabe mecze z słabymi rywalami. Oni raczej grają na wynik żeby tylko wygrać także lepiej na nich uważać przy obstawianiu.

avatar

Pisanie Czw 25 Paź 2018 - 7:45 by Michalski1988

Niedocenilem Łotwy która podobnie jak Litwa zaczyna próbować nawiazać walkę z dobrymi reprezentacjami. Może goscie nie błysneli wczoraj w ataku, ale potrafili zatrzymac wiele ofensyw Słoweńców.

avatar

Pisanie Czw 25 Paź 2018 - 18:16 by Michalski1988

MECZ: Francja - Litwa
TYP: Litwa - 21,5 over
KURS: 1,79
UNIBET

Gospodarze to niekwestionowany faworyt dzisiejszego spotkania. Myślę jednak, że Litwa zdoła rzucić gospodarzą 22 bramki. Nasi sąsiedzi coraz lepiej radzą sobie w Europie, tocząc wyrównane pojedynki z "średniakami". Dodatkowo w ostatnich 5 meczach rzucali przynajmniej 27 bramek.

(win)

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Czw 25 Paź 2018 - 22:01, w całości zmieniany 1 raz

avatar

Pisanie Czw 25 Paź 2018 - 21:59 by Michalski1988

Pierwsza połowa spokojna i z dużą przewagą gospodarzy. Druga to już otwarty mecz i festiwal bramkowy z obu stron. Litwa pokazała, że choć defensywa zawodzi, to czy z Francją czy z Białorusią potrafią grać ofensywnie.

Francja 42 - 27 Litwa

avatar

Pisanie Czw 25 Paź 2018 - 22:25 by Michalski1988

Jedyną niespodzianką w dniu dzisiejszym jest wynik meczu Białoruś - Bośnia Hercegowina 29-30. Kurs na gości wynosił ponad 4.00, choć według mnie troszkę przesadzony. Gospodarze nie mają dobrej passy, za to Bośniacy wygrali ostatnio kilka trudnych spotkań. Atut własnego boiska wskazywał na Białoruś, jednak w ostatnich minutach to goście przechylili szale na swoją stronę.

avatar

Pisanie Czw 25 Paź 2018 - 23:34 by MichW

Nie jestem wielkim znawcą gry Bośni ale masz rację jeśli chodzi o Białoruś. Jeszcze niedawno byli w stanie powalczyć na turniejach o przejście do kolejnych faz, teraz wydają się po trochu słabnąć.