SpinBet24
Bundesliga - Niemcy 2018/2019 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bundesliga - Niemcy 2018/2019

Go down

01112018

Pisanie 

Bundesliga - Niemcy 2018/2019 Empty Bundesliga - Niemcy 2018/2019




Temat założony do wrzucania propozycji, komentowania wyników oraz analizowania odbytych już spotkań niemieckich rozgrywek piłki ręcznej.
avatar
Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Bundesliga - Niemcy 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Czw 1 Lis 2018 - 18:44 by Michalski1988

MECZ: Flensburg-Handewitt SG - Magdeburg SC
TYP: Flensburg
KURS: 1,70
UNIBET
(win)

W ostatnim okresie zespoły te mierzyły już się ze sobą i górą byli goście. Gospodarze to jednak wciąż topowa drużyna niemieckich rozgrywek i na pewno stać ją na pokonanie Magdeburga. W dzisiejszym spotkanie Flensburg na pewno będzie chciał ucieszyć swoją widownie i zrewanżować się rywalom za ostatnią porażkę

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Czw 1 Lis 2018 - 20:50, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 1 Lis 2018 - 20:50 by Michalski1988

Flensburg-Handewitt SG 26 - 25 Magdeburg SC
TYP: Flensburg

Już na początku pierwszej połowy gospodarze byli bardzo zdeterminowani i osiągnęli trzy bramkową przewagę w meczu. Do przerwy prowadzili dwiema bramkami i spokojnie zeszli do szatni. Druga połowa to już bardziej zacięty pojedynek i dobra gra drużyny z Magdeburga. W ostatniej minucie wynik wisiał na włosku, lecz przy stanie 26-25 żadnej z ekip nie udało się już trafić do siatki rywala. Mimo wszystko bardzo dobry mecz obu drużyn i ważna wygrana Flensburga.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 8 Lis 2018 - 18:56 by Michalski1988

MECZ: SG BBM Bietigheim - Flensburg-Handewitt SG
TYP: Flensburg over 30,5
KURS: 1,85
U>N>I>B>E>T
(win)

Co do tego meczu krótko, bo zaraz się zaczyna. Goście są wielkim faworytem spotkania z przedostatnią drużyną Bundesligi. Stawiam tu na pewne zwycięstwo Flensburga. Dodatkowo SG BBM traci średnio 33 bramki na mecz co przy takim zespole jak przyjezdni powinno się przynajmniej powtórzyć. Jak dla mnie linia 30,5 bramek Flensburga jest bardzo pewna i mam nadzieję, że się nie rozczaruje.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 8 Lis 2018 - 20:31 by Michalski1988

SGG Bietigheim 20 - 33 Flensburg 
TYP: Flensburg over 30,5 (33 bramki)

Po raz kolejny mój typ dnia mnie nie zawodzi. Goście podtrzymali średnią traconych bramek w meczu przez Bietigheim i rzucili 33 bramki. Co do spotkania, to tak jak pokazuje wynik, było to starcie Dawida z Goliatem i ten drugi okazał się bezkompromisowy. Zaskakuje linia jaką wystawił na Flensburg bukmacher... Szukałem info na ten temat, o kontuzjach, rezerwowym składzie i nic... No cóż, oby więcej takich propozycji.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach