Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

03012019

Pisanie

Mecze Towarzyskie 2019 Empty Mecze Towarzyskie 2019

Temat stworzony do typowania oraz analizowania meczy towarzyskich zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Czw 3 Sty 2019 - 18:46, w całości zmieniany 1 raz

U>N>I>B>E>T>

Mecz dwóch reprezentacji gających szybką i ofensywną piłkę ręczną. Zarówno jedna jak i druga reprezentacja wie jak rzucić rywalowi sporo bramek w meczu. Dodatkowo jest to mecz towarzyski, więc obrona nie będzie aż tak bardzo agresywna. Liczę na popis strzelecki i otwarte spotkanie. Wierzę też, że bramek będzie tu na prawdę sporo.

avatar

Pisanie Pią 4 Sty 2019 - 9:06 by Michalski1988

Norwegia 31 - 25 Islandia
TYP: Over 60,5 bramek (56 bramek)

Mecz rozpoczął się bardzo ofensywnie i obiecująco. W pierwszych 4 minutach padło 7 goli, co pozwalało wierzyć w bardzo wysoki wynik. Niestety 30 bramek do przerwy i 26 w drugiej połowie nie wystarczyło by pokryć linie over 60.