SpinBet24
Ekstraklasa  Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ekstraklasa

+28
wilu1103
michaszek83
skowron
Szymon
manieczki1
aciu100
bestia
tigertyp
Admin
spec19883
bubix
FCbarcelona
Boguska111
RL9
balonik19821
stefan611
zibi
adrianP
messi
Janowski
Kwas
MichW
kaminskim
Barti80
andrzejszwedzki
Michalski1988
boywer
ATR
32 posters

Strona 1 z 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Go down

Ekstraklasa  Empty Ekstraklasa

Pisanie by ATR Pon 29 Paź 2018 - 11:30


ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by boywer Pon 29 Paź 2018 - 11:33

Tak jak mowilem wczoraj , tego mozna było sie spodziewać jesli przegraja z Górnikiem,jestem ciekaw czy ktoś z Polskiej karuzeli teraz czy sięgną po jakiegos Czecha lub Słowaka jak to miało miejsce wczesniej.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by ATR Pon 29 Paź 2018 - 11:42

Co do Lecha dokładnie z powodu tego wiatru zagrałem na nich w przerwie że wygrają 2 połowę bez remisu. Grali dno ale myślałem że poprawią się a tym bardziej wiatr im będzie pomagał. Oczywiście i to było za mało Mad choć miałem wrażenie że jak na złość w 2 połowie wiatr osłabł a może zupełnie przestał mocno wiać.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Michalski1988 Pon 29 Paź 2018 - 12:59

Wcześniej mówiono, że Adam Nawałka jest zainteresowany objęciem tej posady, ale dopiero po zakończeniu rundy jesiennej. Zostało już niedużo kolejek do końca, więc pewnie do końca roku stery nad drużyną przejmie asystent Lewandowskiego.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 29 Paź 2018 - 13:07

Wisla Krakow-Zaglebie Sosnowiec
typ:1
kurs:1,72
bet365
Analiza: Zauwazylem,ze wielu graczy na bukmacherach gra na zwyciestwo Zaglebia,co oni w tym widzaP Dla mnie jest to zaskoczenie...mam inna teorie,moim zdaniem wygra Wisla,jest gospodarzem ma wieksze doswiadczenie.Pozatym w meczach bezposrednich ma zdecydowanie lepszy bilans.Zaglebie nie ukrywajmy gra slabo,to beniaminek,ktory moim zdaniem ponownie spadnie do 1 ligi...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Barti80 Pon 29 Paź 2018 - 13:16

Można powiedzieć, że wreszcie Mariusz Lewandowski przestał pełnić funkcję trenera, wszyscy eksperci zastanawiali się kiedy to nastąpi... i było niemal pewne, że po słabym spotkaniu z Górnikiem, z tego co się orientuję tak to jest prawda i A. Nawałka rozmawia z Zagłębiem w sprawie objęcie funkcji trenera w tym klubie, z tego co się orientuję to Miedziowych stać na taki transfer i jest to jeden z nielicznych klubów z ekstraklasy, który Adam mógłby objąć. Jeżeli do tego dojdzie, będzie to piekielne wzmocnienie Miedziowych.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by ATR Pon 29 Paź 2018 - 13:34

Akurat największe wzmocnienie w Zagłębiu to byłaby wymiana wszystkich osób decyzyjnych + większości kadry.... Oczywiście również zmiana kontraktów na takie gdzie większość zarobków zależy od wyników a nie czy się stoi czy się leży dobre kilkadziesiąt tysięcy się należy.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Barti80 Pon 29 Paź 2018 - 13:35

Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Wisła Kraków
kurs: 1.69
fansport
Analiza: Wisła Kraków dziś zagra z Zagłębie Sosnowiec. Dla "Białej Gwiazdy" jest to bardzo ważne spotkanie, jeżeli dziś Wisła to spotkanie wygra zbliży się do lidera na 1 punkt. Wisła zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów, Zagłębie zajmuje obecnie ostatnie - 16 miejsce z 10 punktami. Według mojej oceny Wisła nie powinna mieć żadnych problemów w tym spotkaniu i powinna je pewnie wygrać, stawiam na zwycięstwo zespołu z Krakowa.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Barti80 Pon 29 Paź 2018 - 13:37

ATR napisał:Akurat największe wzmocnienie w Zagłębiu to byłaby wymiana wszystkich osób decyzyjnych + większości kadry.... Oczywiście również zmiana kontraktów na takie gdzie większość zarobków zależy od wyników a nie czy się stoi czy się leży dobre kilkadziesiąt tysięcy się należy.

No akurat z tym to może być ciężko, chodzi o osoby decyzyjne. Co innego jeżeli chodzi o sztab, który będzie pracował wraz z nowym trenerem. Z tego co się orientuję już przy pracy Lewandowskiego zwalniali niektóre osoby z jego sztabu, a on nadal pracował co było trochę dziwne, przez takie coś mógł tracić szacunek i zaufanie u swoich piłkarzy. Jeżeli chodzi o sztab i jeżeli A. Nawałka miałby objąć Miedziowych to na pewno wraz z Adamem przyjdzie jego sztab szkoleniowy, który również pracowałem z reprezentacją Polski.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by kaminskim Pon 29 Paź 2018 - 14:45

Wisła - zagłębie Sosnowiec 
Godz 18
Typ: over 1.5 Wisła Kraków 
Kurs 1.8
Forrza

Tak ładnie grającej Wisły nie widziałem od czasów Kazika Moskala czy Kasperczak. Grają ofensywny futbol i są w stanie linie pokryć wciagu 2-3 minut. Po strzelaniu gola nie cofaja się tylko napieraja dalej co jest dla kibica miłą odskocznią w szarej ekstraklasie. W Wiśle praktycznie wszyscy zdrowi jedynie problemy finansowe jednak mimo tego ostatnie dwa mecze derbowe (legia i Cracovia ) a Wisła wciąż daje radę. Zagłębie mimo wygranej z Miedzia nie widzę dużej formy - to miedź jest w dołku skoro Śląsk potrafił ich 5:0 ustrzelic. 
Powodzenia
kaminskim
kaminskim

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 100
SpinyBety : 96

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by ATR Pon 29 Paź 2018 - 15:20

Powinny być bramki dziś w Krakowie. Jak wiadomo Zagłębie słabiutka obrona ale w ataku kilku niezłych jak na naszą ligę piłkarzy Sanogo(ostatnio zszedł z kontuzją nie jestem pewien czy zagra), Udovicic, Wrzesiński czy Pawłowski - Wisła wiadomo w ataku nieźle ale np młody Lis jeszcze nie jest pewnym punktem zespołu.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by boywer Pon 29 Paź 2018 - 16:24

Wszystko wskazuje na to ze będzie over i to nawet wysoki ale jak to w naszej lidze bywa jak coś jest oczywiste to jest pozniej zupełnie na odwrót.
Jednak chyba i ja skuszę się na over 2,5.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Barti80 Pon 29 Paź 2018 - 16:30

No jak dla mnie również będzie to overove spotkanie, jak bym miał stawiać dokładny wynik, to bym skusił się na 3:1 dla Wisły. Można poszukać bukmachera, który oferuję zakład +2.5 gole / 1 - myślę, że taki typ jest bardzo prawdopodobny w tym spotkaniu.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by MichW Pon 29 Paź 2018 - 17:55

Myślę że wszystko wskazuje w tym meczu na over. Beznadziejna obrona Zagłębia, również kiepska defensywy Wisły. Wszystko zależy od tego jak szybko padnie pierwszy gol wtedy już kolejne bramki powinny szybko wpadać.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Michalski1988 Pon 29 Paź 2018 - 18:02

Prognozując mecz Wisły z Zagłębiem również postawił bym na over 2,5. W ogóle w tym meczu jest wiele ciekawych typów. Dość wysoki kurs na zwycięstwo Wisły - 1,77. Nie zdziwię się jeśli obejmą prowadzenie już w przerwie meczu. Myślę, że Zagłębie może też coś trafić, zwłaszcza że ostatnio trzy bramki strzelili, a Wisła trzy straciła.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach