Pisanie Pon 23 Kwi 2018 - 12:57 by bmx34

Robredo-Karlovic
Typ: Robredo +2,5
Kurs: 1.70 (w) 7:6 6:7 4:6
Astekbet

Oboje są juz raczej u schyłku kariery,choć to Karlovic osiąga lepsze wyniki.Tommy gra u siebie i na swojej ulubionej nawierzchni a więc napewno motywacji mu nie zabraknie.Chorwat jak to ma w zwyczaju bazuje na serwisie lecz na mączce nie ma to az tak ogromnego znaczenia jak na kortach twardych.Uważam ze Hiszpan powalczy dziś o zwycięstwo a nie jest bez szans.

Ostatnio zmieniony przez bmx34 dnia Pon 23 Kwi 2018 - 19:57, w całości zmieniany 1 raz

bmx34

Pisanie Pon 23 Kwi 2018 - 13:01 by bmx34

L.Mayer-M.Zverev
Typ: L.Mayer -1,5 gema
Kurs: 1.55 (w) 6:3 6:0
Astekbet

Starszy z braci Zverevów w Monte Carlo osiągnał chyba swoje maximum i doszedł do 1/8 finału,choć nic wielkiego nie grał.Uważam ze dzisiaj jego styl czyli serwis-wolej nie będzie miało racji bytu,bo po pierwsze grają na mączce a po drugie Leandro potrafi doskonale mijać.

bmx34

Pisanie Wto 24 Kwi 2018 - 11:14 by bmx34

Goffin-Granollers
Typ: Granollers +5,5
Kurs: 1.57 (w) 4:6 7:6 6:2
Astekbet

Motywacja napewno duza po stronie Granollersa bo turniej w Barcelonie,wczoraj rozegrał bardzo dobry mecz przeciwko Kukuskhinowi gdzie nie dał zadnych szans Kazachowi i wygrał w dwóch setach,szczególnie na plus jego gra w defensywie.David jeszcze nie jest w optymalnej formie i wysokie handi +5,5 w stronę Hiszpana powinno wejść.

Ostatnio zmieniony przez bmx34 dnia Sro 25 Kwi 2018 - 6:16, w całości zmieniany 1 raz

bmx34

Pisanie Wto 24 Kwi 2018 - 11:18 by bmx34

Bautista-Karlovic
Typ: Powyżej 23
Kurs: 1.65 (w) 6:7 6:2 6:4
Astekbet

Roberto jest zdecydowanym faworytem i ja się z tym zgadzam lecz uwżam ze nie bedzie to dla niego łatwe spotkanie.Chorwatowi wczoraj przeciwko innemu Hiszpanowi Robredo bardzo dobrze siedział serwis i nei dał się złamać ani razu,jesli dzis bedzie podobnie to over gemowy powinien wejść.

bmx34

Pisanie Sro 25 Kwi 2018 - 12:23 by bmx34

Gasquet-Sonego
Typ: Gasquet -1,5 seta
Kurs: 1.63 (p) 4:6 6:7
Astekbet

Gasquet po niezłym turnieju w Monte Carlo gdzie odpadł po dramatycznym meczu z Saschą Zverevem,wybrał turniej ATP w Budapescie.Francuz jest chyba o dwie klasy lepszym zawodnikem od Włocha i pownieniem dzisiaj sobie poradzić bez straty seta.

bmx34

Pisanie Sro 25 Kwi 2018 - 12:26 by bmx34

Nadal-Carballes Baena
Typ: Ponizej 17
Kurs: 1.51 (p) 6:4 6:4
Astekbet

Nadal w Monte Carlo gromił takich rywali jak Dimitrov czy Thiem któremu oddał tylko 2 gemy więc jezeli nie odpuści dzisiaj nawet na moment to pownien rozniesc w pył swojego rodaka.

bmx34

Pisanie Pią 27 Kwi 2018 - 6:56 by bmx34

Carreno Busta-Dimitrov
Typ: 2
Kurs: 1.75 (p) 6:3 7:6
Astekbet

Nigdy nie byłem zwolennikiem graczy typu Hiszpana którzy praktycznie tylko przebijają piłkę na drugą stronę.Wczoraj Busta przechodził niesamowite męki w meczu z Mannarino gdzie w 3 secie wyszedł na prowadzenie 5:2 a mimo to wygrał dopiero w tiebreaku.Dimitrov takze nie zagrał rewelacyjnego meczu ale potrafił pokonac bardzo dobrze dysponowanego Jaziriego.
W obecnej formie obu graczy myślę że Bułgar wygra to spotkanie.

Ostatnio zmieniony przez bmx34 dnia Pią 27 Kwi 2018 - 19:59, w całości zmieniany 1 raz

bmx34

Pisanie Pią 27 Kwi 2018 - 7:32 by bmx34

Tsitsipas-Thiem
Typ: Powyżej 21
Kurs: 1.87 (p) 6:3 6:2
Astekbet

Grek ostatnio prezentuje równą i stabilną formę,pokonał juz tutaj Schwartzmana i Ramosa Vinolasa którzy preferują nawierzchnię ziemną a więc mozna powiedzieć że jest w formie.Thiem wczoraj w 1 secie męczył się z Kovalikiem i wygrał dopiero w tiebreaku,liczę dziś na podobny scenariusz a mozliwe ze zobaczymy nawet 3 sety.

bmx34

Pisanie Nie 29 Kwi 2018 - 12:48 by bmx34

Nadal-Tsitsipas
Typ: 1 set  Tsitsipas +3,5
Kurs: 1.67 (p) 6:2
Astekbet

Młody Grek gra turniej życia,doszedł do finału bez straty seta pokonując m.in. Thiema czy wczoraj Bustę.Uważam że sił dzisiaj starczy mu jedynie na powalczenie w 1 secie i dlatego gram wysoki handicap w pierwszym secie +3,5.

Początek turnieju ATP w Estoril.
Obaj nie są w rewelacyjnej formie,Elias ostatnio grywał w challengerach i przegrywał w w drugich rundach w Barlettcie czy w Tunisie ale tym razem gra u siebie i napewno nie zabraknie mu chęci i woli walki.De Minaur tez bez wiekszych wygranych,w Marrkechu odpadł z Vatutinem a w Monte Carlo z Seppim.
Uważam że będzie to zacięty mecz i bardzo mozliwe ze 3 setowy.

bmx34

Pisanie Sro 2 Maj 2018 - 8:33 by bmx34

Klizan-Basic
Typ: Basic +5,5
Kurs: 1.51 (w) 4:6 6:3 7:5
Astekbet

Klizan jest w dobrej formie ale jego gorąca głowa nie pozwoli mu na dobre wyniki przez dluzszy okres czasu i w końcu zacznie przegrywać,juz wczoraj stracił seta z Mayerem który jest daleki od optymalnej formy.Basic natomiast zagrał bardzo dobry mecz i pokonał nie byle kogo bo Monfilsa w 3 setach.

Ostatnio zmieniony przez bmx34 dnia Sro 2 Maj 2018 - 19:20, w całości zmieniany 1 raz

bmx34

Pisanie Sro 2 Maj 2018 - 8:38 by bmx34

A.Zverev-Hanfmann
Typ: Hanfmann +6
Kurs: 1.47 (w) 6:7 6:4 6:2
Astekbet

Sascha jest tutaj zdecydowanym faworytem i oczywiście mozna się z tym zgodzić lecz nie widzę w tym meczu jakiegoś wielkiego pogromu.Hanfmann potrafi fajnie trzymać serwis a nawet z głębi kortu nie jest na straconej pozycji co pokazał wczoraj w meczu z Baghdatisem.Dodatkowo z reguły Alex rozkręca się w turnieju z meczu na mecz a jest to tutaj jego pierwszy mecz.

bmx34

Pisanie Czw 3 Maj 2018 - 14:04 by bmx34

Kohlschrieber-M.Zverev
Typ: Kohlschreiber -1,5 seta
Kurs: 1.71 (w) 6:2 6:2
Astekbet

Ze względu na obecną formę oraz nawierzchnię na której Phillip czuje się zdecydowanej lepiej niz Mischa nie widzę tutaj innego rozwiązania niz zdecydowane zwycięstwo Kolby.Wczoraj Kolba rozegrał dobry mecz,wygrywając w dwóch setach z Karloviciem przy tym w kazdym secie po razie łamiąc Chorwata co nie jest prostą sprawą nawet na cegle.

bmx34

Pisanie Pią 4 Maj 2018 - 15:04 by bmx34

Jaziri-Vesely
Typ: 1
Kurs: 1.75 (w) 3:6 6:4 6:1
Fortuna

Jaziri w ostatnich tygodniach jest bardzo dobrej formie,w Barcelonie osiągnał 1/8 finału odpadając z Dimitrovem po dramatycznym meczu (tiebreak w 3 secie).Co ciekawe wczoraj pokonał gładko Cilica,ale to w duzej mierze za postawą Chorwata."Wesoły" wrócił dopiero po kontuzji i tak naprawdę jego forma jest niewiadomą dlatego tez gram na wygraną Tunezyjczyka.

bmx34

Pisanie Sob 5 Maj 2018 - 12:56 by bmx34

A.Zverev-Chung
Typ: Chung +1,5 seta
Kurs: 1.55 (p) 7:5 6:2
Efbet

Alex miewa jeszcze spore wahania formy,wczoraj dość pewnie wygrał w dwóch setach ze Struffem i co ciekawe praktycznie wszystko mu wychodziło więc wydaje mi się że drugiego takiego meczu z rzędu nie zagra.Chung jest napewno dobrze przygotowany fizycznie,będzie biegał do kazdej piłki a przy dłuzszych wymianach którcyh zapewne będzie sporo powinien zdobywać więcej punktów.Warto dodać że panowie do tej pory spotkali się dwa razy i za kazdym razem wygrywał Koreańczyk.

Ostatnio zmieniony przez bmx34 dnia Sob 5 Maj 2018 - 21:02, w całości zmieniany 1 raz