Pisanie Sob 1 Paź 2016 - 15:46 by Piciu1404

Latina - Verona
Typ: over 184,5
Kurs 1,83 (bet365)

Myślę, że zakład na over w tym meczu to bardzo ciekawy wybór. Co prawda to dopiero początek ligi ale patrząc na spotkania tych zespołów można zauważyć pewną regularność. Na 6 ostatnich spotkań 4 kończyły się w pięciu setach. Co więcej w Latinie na trzy ostatnie spotkania Verona wygrała wszystkie, i aż dwa zakończyły się wynikiem 2-3 . Można więc zaryzykować również typowanie zwycięstwa gości po kursie 1,85.

avatar

Pisanie Czw 27 Paź 2016 - 17:43 by Ja

Trentino - Latina
Typ Trentino - 1.5
Kurs 1.30

Faworytami tego spotkania na pewno są gospodarze, którzy zdecydowanie przewyższają swoich dzisiejszych rywali. W dodatku grają na własnej hali co jest kolejnym atutem tego zespołu. Trento prezentuje solidny poziom tak naprawdę od początku sezonu, trzy mecze i trzy zwycięstwa w Serie A1. Ograli Valentię, Sorę oraz Padovę, z którą stracili jedynie dwa sety. Latina zajmuje ostatnie miejsce , a w czterech meczach ugrali zaledwie trzy sety. Kolejno musieli uznawać wyższość Verony, Ravenny, Lube Civitanova oraz Modeny. Dzisiaj znowu doświadczony i mocny rywal staje przeciwko nim. H2H zdecydowanie na korzyć gospodarzy, którzy wygrali wszystkie ostatnie pięć meczy, zaś trzy ostatnie przewagą przynajmniej dwóch setów i jestem przekonany, że tak samo będzie i dzisiaj.

avatar

Pisanie Pią 28 Paź 2016 - 18:27 by Ja

Modena - Vibo Valentia
Typ DW 3-0
Kurs 1.61

Przed nami pierwsze spotkanie w szóstej kolejki włoskiej Serie A1. Co tutaj dużo mówić gospodarze nie powinni mieć żadnych problemów z ograniem dzisiejszego rywala. Owszem coś w grze Vibo ruszyło, bo w ostatnim meczu urwali dwa sety Perugi, ale tutaj stawiam na ich wysoką porażkę. Modena na pewno nie będzie się tutaj bawiła regularnie przecież wygrywają po 3-0 z zespołami pokroju Vibo: Latinę oraz Padovę. A w dodatku grają na własnej hali, gdzie powinni szybko i pewnie rozjechać rywali. Doświadczenie , a także poszczególni zawodnicy są dużo lepsi w zespole gospodarzy i wierzę, że powtórzą wczorajszy wynik Trento i wygrają szybko 3-0.