SpinBet24
Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Astekbet bonus 100 euro

+42
damian8912111
matemistrz1
ktm299
bukmacher2017
Szymon
wisnia1g
FCbarcelona
radasdj
Baoo1
krypton
tigertyp
avangard198611
skowron
MichW
fbmod
Chriqui
Michalski1988
pinto1985
Barti80
frank1989
DomańskiMarcin
terorysta
zbyszek.rymarski
bestia
totalnybet
Matelo
supertyper
Astekbet
kobra
wilu1103
vamoskamil
Special
Hulk93
RL9
arti1
juveman87
Admin
Pissompons
andree
messi
Dawid Domański
bonusowo
46 posters

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by bonusowo Wto 27 Cze 2017 - 19:44

First topic message reminder :



==>Kliknij w Astekbet i odbierz bonus 400pln<==
Wpłać za pomocą Ecopazy 
Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Loss2010

100% bonus za pierwszy depozyt maksymalnie do 400 PLN!

Zarejestruj się na stronie Astekbet, a podwoimy twój pierwszy depozyt – maksymalnie do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt!

Jak otrzymać bonus?


  • 1. Zarejestruj się na stronie internetowej Astekbet.
  • 2. Uzupełnij wszystkie dane osobowe na swoim koncie.
  • 3. Doładuj swoje konto kwotą do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie).
  • 4. Bonus zostaje automatycznie doliczony po doładowaniu konta.

Warunki


  • 1. Użytkownikowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota doładowania uaktywniająca bonus to = 5 PLN.
  • 2. Bonus zostanie automatycznie doliczony po doładowaniu konta, pod warunkiem, że masz uzupełnione dane osobiste w swoim koncie.
  • 3. Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej.
  • 4. Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.
  • 5. Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (za wyjątkiem warunków, wskazanych w Załączniku*).
  • 6. Cała wartość bonusu musi zostać wykorzystana na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta (lub przelać pieniądze do kasyna). W przeciwnym wypadku każdy bonus lub wygrana będzie anulowana.
  • 7. Bonusu nie można wykorzystać w połączeniu z innymi promocjami lub ofertami specjalnymi.
  • 8. Astekbet zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek lub zawieszenia dowolnej oferty promocyjnej.
  • 9. Astekbet zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.
  • 10. Astekbet zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji i do bazy danych użytkowników. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta ze strategii niedozwolonych przez Astekbet, to firma zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i odebrania bonusu.
  • 11. Na każdego użytkownika, gospodarstwo domowe, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego, przypada tylko jeden bonus. Łamanie warunków oferty może skutkować zamknięciem konta.
  • 12. Użytkownik jest zobowiązany przedstawić na żądanie dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym momencie.
  • 13. Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to Astekbet zastrzega sobie prawo do zamknięcia i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.
  • 14. Po obrocie bonusu, pozostałe środki nieprzekraczające kwoty bonusu zostaną doliczone do Twojego konta. Jeśli stan konta po obrocie bonusu wynosi mniej niż minimalna stawka, to bonus zostaje utracony.

Wszystkie wymienione Warunki stanowią część Ogólnych Warunków korzystania z usług serwisu Astekbet.
*Załącznik

  • Użytkownik może wypłacić kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) nim zostaną spełnione warunki oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków wynikających z bonusu i wygranych nie jest dozwolone przed spełnieniem warunków oferty).
  • Podjęcie środków z konta nie jest możliwe, jeśli obecne saldo jest niższe niż kwota bonusu i jeśli przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.
  • Skorzystać z bonusu można w ciągu 30 dni od dnia rejestracji. Po skończeniu tego okresu bonus i wszystkie wygrane będą anulowane.

Użytkownik ma prawo do odrzucenia bonusu nim zostaną wypełnione warunki oferty, ale tylko w przypadku, gdy pozostałe środki na koncie są większe od bonusu. Użytkownik może wypłacić resztę ze wszystkich depozytów. W tym przypadku wszelkie wygrane oraz kwota bonusu zostaną anulowane.

bonusowo

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 135
SpinyBety : 9

Powrót do góry Go down


Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Baoo1 Nie 26 Maj 2019 - 0:58

Mam konto w złotówkach, ecopayz też złotówki, napisałem do supportu mają badać sprawę

Baoo1

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 48
SpinyBety : 34

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Baoo1 Nie 26 Maj 2019 - 0:59

Dodam że korzystałem również z bonusu w bliźniaczych kasynach w żadnym nie było tego problemu cała kwota 400pln w bonusie

Baoo1

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 48
SpinyBety : 34

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by FCbarcelona Pon 27 Maj 2019 - 20:55

@baoo1 coś jest na rzeczy gdyż ja otrzymuje zawsze tyle ile wpłacę. Co do @Astekbet to chyba już dawno tu nie zaglądał.

FCbarcelona

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 28
SpinyBety : 23

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Baoo1 Pon 27 Maj 2019 - 21:09

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Screen14


oto dowod, z tym supportem to nie ma co rozmawiałem z jakimś typem obiecał posłać sprawę wyżej i nic informacji dziś upomniałem się czy dostanę jakieś info to mi odpisali formułkę, że w zasadach jest że mogą robić co chcą i przyznawać ile chcą bonusu bez jakiejkolwiek informacji, z grubej rury od razu a tylko zapytałem czemu nie dostałem pełnej kwoty... Nie wiem te inne bliźniacze żadnych problemów przemiła usługa np melbet a tu niedosc że bonusu przyznają jak sobie chca mimo iż jest do 100 procent napisane to jeszcze jak coś się zapyta to zarzekają się że w regulaminie jest że nie muszą nic odpisywać mogą i tyle. No nie wiem zapowiadało się milo, zobaczymy czy pomoże jakoś ten ich support stad, niby tu się nie udziela ale widziałem go online dziś może coś pomoże bo to przecież chodzi o dobre imię firmy


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pon 27 Maj 2019 - 23:05, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : wielkość grafiki)

Baoo1

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 48
SpinyBety : 34

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Admin Pon 27 Maj 2019 - 23:09

@Baoo1 
Jak spojrzysz na jego konto to zobaczysz że już nie jest w grupie support.  @Astekbet od jakiegoś czasu już tam nie pracuje dlatego ciężko powiedzieć w czym problem.
Prześlij mi swoje ID- Astekbet, jeżeli rejestrowałeś się z naszych linków to postaram się pomóc.

Proszę o kontakt na PW.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Baoo1 Nie 2 Cze 2019 - 9:15

Dobra zaaktualizuje moja sytuację. Niestety pełnej kwoty nie uzyskałem ponieważ wycofali złotówki z oferty i byli zdziwieni że ktoś jeszcze tego używa żeby dostać bonus(konto miałem od 2017 jak PLN były dostępne w ofercie, a depozyt złożyłem niedawno) wyslali mi jakiś zapis z ich regulaminu gdzie gracze z kazachstanu, rosji, Ukrainy mogą otrzymać max 200 BYN(co by się zgadzało z tym co dostałem w bonusie) szczegół w tym, że Polska tam nie widniała ale już nie chciałem się klocic, zakoncxe na tym sprawę. Wiec jak ktoś ma konto w PLN i jeszcze nie wpłacił a planuje to żeby nie byl zdziwiony jak nie otrzyma całej kwoty bo system przypisał PLN do bonusu dla wyżej wymienionych krajów i dostaniecie max 315zl. Euro normalnie do 100, nie ma co się bać. I upewnijcie się dwa razy że robicie konto z linka z pierwszej strony bo ja niestety musiałem zrobić inaczej i admin tego forum nawet jakby chciał to nie może wam pomóc bo nie widać w systemie.

Baoo1

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 48
SpinyBety : 34

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by wisnia1g Sro 9 Paź 2019 - 11:18

Mam problem
Cały czas wchodziłem na VPN ustawionym na Niemcy jednak też już jest blokada.

Uważam, że Astekbet i Fan-sport to najlepsi obecnie bukmacherzy ale nie wiem teraz jakiego VPN-u użyć aby mieć dostęp do konta  Sad

Może ktoś pomoże ?

wisnia1g

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1
SpinyBety : 1

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Szymon Sro 9 Paź 2019 - 11:20

Spokojnie przez kilka dni faktycznie był taki problem wówczas wchodziłem z Węgier teraz ponownie Niemcy są odblokowane Smile

Szymon

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 120
SpinyBety : 68

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by bukmacher2017 Pią 28 Lut 2020 - 16:02

Dla mnie Astekbet od dłuższego czasu najlepszy bukmacher. Od kilku lat gram bez weryfikacji a w tym tygodniu udało się wypłacić około 28 000 i wszytki wypłaty bez problemu w kilka minut

bukmacher2017

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 9
SpinyBety : 9

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by ktm299 Wto 17 Mar 2020 - 13:43

Witam,
Co zrobić, gdy Astekbet zawiesił opcję wypłaty Ecopayzem?

ktm299

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 10
SpinyBety : 10

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by matemistrz1 Wto 17 Mar 2020 - 13:55

Spróbuj inną lokalizacje VPN ja używam Niemiec i jest ecopayz



Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Ererer10

matemistrz1

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 29
SpinyBety : 23

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by ktm299 Wto 17 Mar 2020 - 14:11

VPN jest bezpieczny do wypłaty?

ktm299

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 10
SpinyBety : 10

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by matemistrz1 Wto 17 Mar 2020 - 14:18

A jak mam inaczej grać na kompie w Astekbet czy Betwinner ?

wszystko robię przez VPN Windscribe

matemistrz1

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 29
SpinyBety : 23

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by ktm299 Wto 17 Mar 2020 - 14:21

Kolego tylko pytam o wypłaty. Zalogowałem się przez VPN i ecopayz jest oczywiście, ale tylko odnośnie depozyty. W wypłatach nadal nie mam. 
Na aplikacji cały czas można grać z polskim IP.

ktm299

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 10
SpinyBety : 10

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by matemistrz1 Wto 17 Mar 2020 - 14:30

Na aplikacji nie grasz z polskim IP gdyż apka ma wgrany vpn i nic nie musisz robić. W przeciwnym razie wyskoczyłby komunikat jak na stronie www.

Obecnie gram na Betwinner a tam wszystko jest ok z Ecopyz. CO do Astekbet tylko wszedłem  zobaczyć po twojej informacji a wcześniej bez problemu wpłacałem i wypłacałem z VPN

matemistrz1

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 29
SpinyBety : 23

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 7 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach