SpinBet24
Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

+48
supermario
LAL-1
kaminskim
vicher
zbyszek.rymarski
RL9
stoprocent8
zibi
robinbuk
Admin
gibsoon
kondziuvardik
krisss6722
GracjaN007
tigertyp
Wsakowsk
Orson
Kwas
Valencia
BELKOT
messi
Mentos
boywer
hynka
blueboys16
Barti80
Lafcursiax
nowicjusz
webmaster
Niedzielos
szefu89
Astekbet
Bogus27
wilu1103
Iglo
tagartgames
polskaswinia
dominikmyszy
minimenik
erusprinceps2
Papplu93
zacharty
MichW
Dares
pawel74
kobra
adrianP
skowron
52 posters

Strona 14 z 24 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron Pią 7 Wrz 2018 - 12:22

First topic message reminder :

Jak w temacie.
Możemy tu rozmawiać o wszystkim aby nie robić bałaganu w temacie z typami.
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down


Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by krisss6722 Pią 5 Paź 2018 - 21:56

Gratki Smile oby ruszyła zielona fala Smile

krisss6722

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 5
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by adrianP Pią 5 Paź 2018 - 22:03

No I elegancko, po dobrym kursiku Very Happy I juz jest na plus Very Happy

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by boywer Pią 5 Paź 2018 - 22:40

Takie ładno ako mi dzisiaj wyszło i w hokeju musieli się zablokować ;//


Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Bezety10
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by adrianP Pią 5 Paź 2018 - 22:44

@skowron nic tylko teraz isc za ciosem Very Happy
Milego weekendu Panowie Smile

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by krisss6722 Sob 6 Paź 2018 - 21:28

Skowron skup się proszę nadziejq w Tobie :/

krisss6722

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 5
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by kondziuvardik Sob 6 Paź 2018 - 22:15

Buk się cieszy póki co Very Happy

kondziuvardik

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 5
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron Nie 7 Paź 2018 - 15:14

Niestety czasami i tak bywa. Szkoda tylko, że zazwyczaj mecze pechowo nie wchodzą jedyne spotkanie które bezdyskusyjnie okazało się niewypałem zakończyło się wynikiem 0-3. Trzeba przyznać, że ostatnie dni patrząc nawet na zdarzenia których nie typowałem to pasmo sporych niespodzianek.
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Orson Nie 7 Paź 2018 - 15:20

Dokładnie. Ja gram również i swoje przemyślane typy i w tym tygodniu niestety sporo meczów przegranych w końcówkach.
Orson
Orson

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 56
SpinyBety : 27

https://www.protipster.pl/typer/Orson/typy-bukmacherskie

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by kondziuvardik Nie 7 Paź 2018 - 19:34

Hee, Skowron za szybko wygrałeś w tamtym miesiącu, więc dla równowagi w tym miesiącu trzeba było szybko przegrać  Very Happy

Szkoda, że ja mam takie szczęście, że gdzie nie zajrzę i zagram z nowymi serwisami, typerami, forami, blogami, każdy miesiąc na minus, a poprzednie mają zawsze na plus  Very Happy ale ja nigdy jakoś nie mogę się wpasować w miesiąc gdzie każdy jest na plus  Very Happy

kondziuvardik

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 5
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Lafcursiax Nie 7 Paź 2018 - 19:37

Liczę na to, że listopad będzie lepszy

Lafcursiax

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 17
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by kondziuvardik Nie 7 Paź 2018 - 19:39

Ale i tak szanuje fakt, że nie masz zamiaru się odgrywać. Po prostu miesiąc na minus 1000 i tyle. Poczekam do listopada   Wink nie wiem tylko czy inni będą tak cierpliwi  Very Happy

kondziuvardik

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 5
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Niedzielos Nie 7 Paź 2018 - 19:46

Ja też czekam, liczę na kontynuację forum. Do zobaczenia w listopadzie

Niedzielos

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 14
SpinyBety : 14

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by boywer Nie 7 Paź 2018 - 19:49

Akurat dzisiaj skowron dał trudne mecze ale i tak jest na plus mimo tego minusu w pazdzierniku.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by MichW Nie 7 Paź 2018 - 20:22

Ciężkie ostatnie dni do typowania. Sam we wrześniu i na początku października byłem do przodu ale ten weekend to same wtopy. Trzeba czekać na lepszy okres.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron Nie 7 Paź 2018 - 21:48

kondziuvardik napisał:Hee, Skowron za szybko wygrałeś w tamtym miesiącu, więc dla równowagi w tym miesiącu trzeba było szybko przegrać  Very Happy

Szkoda, że ja mam takie szczęście, że gdzie nie zajrzę i zagram z nowymi serwisami, typerami, forami, blogami, każdy miesiąc na minus, a poprzednie mają zawsze na plus  Very Happy ale ja nigdy jakoś nie mogę się wpasować w miesiąc gdzie każdy jest na plus  Very Happy
Słuchajcie, niestety taki miesiąc musiał przyjść.
Jest kilka osób z tego forum co grało ze mną zanim była grupa i z pewnością mogą potwierdzić, że to pierwszy minusowy miesiąc od ponad roku.
Takie , życie ale nie jestem z tych co się próbują odgrywać. Założenie było takie, że trzeba osiągnąć zysk na poziomie  3000 euro, niestety utrata środków jest równoważna z końcem typowania. 
Pamiętajcie o jednej ważnej sprawie - nigdy nie wpłacaj więcej niż faktycznie możesz przegrać bo w pierwszym dniu typowania trzeba się liczyć z ryzykiem utraty środków.
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 14 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 14 z 24 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach