Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 2 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Barti80 Pon 29 Paź 2018 - 18:20

No póki co w tym meczu praktycznie nic się nie dzieje, mam nadzieję, że zaraz się rozkręci, bo nici z naszych overów będzie Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Pisanie by Michalski1988 Pon 29 Paź 2018 - 18:29

Może po przerwie się rozkręcą Wink Wisła potrafiła strzelić trzy bramki w drugiej połowie w Warszawie, więc może to powtórzą. Mam nadzieje że jak wszyscy prognozowali overy, to nie skończy się 0-0 Razz

Ostrzeżenie : zaufania.
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Pisanie by MichW Pon 29 Paź 2018 - 18:30

Niby dopiero 30 minuta ale statystyka 0 strzałów po obu stronach dosyć niepokojąca. Do roboty Panowie piłkarze. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Pisanie by ATR Pon 29 Paź 2018 - 18:51

Brakuje Sanogo(w porównaniu do niego Cristovao to wygląda jak pociąg towarowy) i szczególnie Imaza w Wiśle ale sam Kudla mógł "strzelić" 2 bramki + kilka razy była bardzo blisko mimo niecelnych strzałów. Ale na szczęście niezawodny Polczak w ostatnich sekundach i mamy bramkęSmile

ATR

Pisanie by boywer Pon 29 Paź 2018 - 18:55

Na szczęscie jedna bramka do przerwy wiec overy jeszcze mogą wejść,co ciekawe Zagłębie wcale zle nie wygląda tylko ta ich defensywa jest tragiczna z Polczakiem na czele.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Pisanie by MichW Pon 29 Paź 2018 - 19:00

5 celnych strzałów przez ostatnie 15-20 minut także mecz się trochę rozruszał. Over raczej powinien gładko wejść jeżeli Zagłębie coś ustrzeli.

MichW

Pisanie by boywer Pon 29 Paź 2018 - 19:02

Nawet sama Wisła moze strzelić jeszcze 2 bramki patrząc na defensywę Zagłębia oraz to że teraz muszą się bardziej otworzyć bo nie mają juz nic do stracenia.
boywer
boywer

Pisanie by Michalski1988 Pon 29 Paź 2018 - 19:05

Zagłębie gra teraz pod presją, po zwycięstwach Cracovii i Górnika, porażka jeszcze bardziej skomplikuje im sytuację w tabeli. Na pewno po przerwie ruszą, co spowoduje otwarty mecz z ich strony. Myślę, że dwie bramki jeszcze padną.

Pisanie by Barti80 Pon 29 Paź 2018 - 19:40

Wisła strzela gola na 2:1 Smile Wcześniej w temacie napisałem, że jakbym miał stawiać wynik to 3:1. Może uda się trafić? Smile Co do overów to już siadły, gratulację dla tych co zagrali.

Barti80

Pisanie by Barti80 Pon 29 Paź 2018 - 19:44

Jak to szybko się zmienia... Wisła - Zagłębie 2:2...

Barti80

Pisanie by Michalski1988 Pon 29 Paź 2018 - 19:44

Ja mam zwycięstwo Wisły, także wynik jak na razie nie jest zły. Jakbym zagrał te wszystkie typy meczowe o których wcześniej pisałem, to wygrałbym kilka fajnych singli. Zagłębie w tym sezonie daje zarobić na overowych wynikach. Aż szkoda żeby spadli Smile

Pisanie by Barti80 Pon 29 Paź 2018 - 19:47

@Michalski1988 - ja też mam na Wisełkę, niestety póki co 2:2, trzymamy kciuki aby coś wrzucili w końcówce. Wink

Barti80

Pisanie by Michalski1988 Pon 29 Paź 2018 - 19:49

Akurat z czterech typów wybrałem ten na dzisiejszy mecz (3 inne weszły)Razz No miejmy nadzieję, że coś jeszcze trafią.

Pisanie by Barti80 Pon 29 Paź 2018 - 19:55

No i niestety po naszych kuponach, Wisła remisuje 2:2 z Zagłębiem Sosnowiec, dla Wisły jest to słaby wynik, ekipa z Sosnowca może być z siebie na pewno zadowolona.

Barti80

Pisanie by Michalski1988 Pon 29 Paź 2018 - 20:01

Zagłębie wróciło do tego meczu z dalekiej podróży... No cóż zdarza się. Pierwsza myśl jest najważniejsza, a nią było zagrać over 2,5. No to nie pozostaje nic, jak szykować się do następnej kolejki ekstraklasy.