SpinBet24
Ekstraklasa  - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ekstraklasa

+28
wilu1103
michaszek83
skowron
Szymon
manieczki1
aciu100
bestia
tigertyp
Admin
spec19883
bubix
FCbarcelona
Boguska111
RL9
balonik19821
stefan611
zibi
adrianP
messi
Janowski
Kwas
MichW
kaminskim
Barti80
andrzejszwedzki
Michalski1988
boywer
ATR
32 posters

Strona 3 z 25 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Ekstraklasa

Pisanie by ATR Pon 29 Paź 2018 - 11:30

First topic message reminder :


ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down


Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by kaminskim Pon 29 Paź 2018 - 20:22

Wisła bardzo dobrze w ofensywie ale w defensywie mi nie gra Sadlok  Według mnie na środku powinien grać Zoran Arsenic a na lewej stronie Maciej. Ale typ na over 1.5 wszedł tak jak myślałem
kaminskim
kaminskim

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 100
SpinyBety : 96

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by ATR Pon 29 Paź 2018 - 20:38

Oprócz tego były 3 słupki 2 sytuacje sam na sam i kilka strzałów niecelnych gdy piłka nieznacznie mijała bramkę więc równie dobrze mógł być wynik hokejowy. Sam poszedłem na całość i zagrałem powyżej 5,5 bramki i niewiele brakowało....

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Michalski1988 Pon 29 Paź 2018 - 20:45

Po pierwszej bramce zaczął się otwarty mecz. Jedni i drudzy mam wrażenie zaczynają dobrze grać gdy tracą gola. Dziś pokazało to Zagłębie, a ostatnio Wisła na Legii. Gdyby wynik otworzył się dużo wcześniej, to niewykluczone, że padłoby tu 6 goli. Mimo wszystko 4 bramki to i tak powyżej średniej tej kolejki.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by MichW Pon 29 Paź 2018 - 22:02

Jakaś nadzieja dla Zagłębie jest. 4pkt w ostatnich dwóch meczach, do tego tracą już tylko 6 do grupy mistrzowskiej Smile Strata dwóch goli z taką ekipą jak Wisła jest niezłym wynikiem jak na nich.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Michalski1988 Pon 29 Paź 2018 - 23:02

Zbyt wczesna faza rozgrywek by kogoś skreślać. Na pewno na tą chwilę Zagłębie wywalczyło ważne punkty w dwóch meczach. Pierwszy sezon jest zawsze ciężki dla beniaminka, zwłaszcza że Zagłębie nie poczyniło jakiś spektakularnych wzmocnień. Jest to klub który w ostatnich kilkunastu latach nigdy na dłużej nie zagościł w Ekstraklasie. Jedynym celem jest utrzymanie w naszej lidze i na pewno do końca będą o to walczyć. Jest kilka zespołów, które mogą im w tym pomóc (Miedź, Górnik, a może nawet Wisła Płock).

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by MichW Wto 30 Paź 2018 - 0:44

Kadrowo wg mnie są gdzieś na poziomie Górnika i może Wisły Płock oraz Miedzi Legnica. Dużo będzie zależeć od okienka transferowego. Gdyby ściągnęli jakiegoś solidnego obrońcę to kto wie, może jeszcze namieszają w lidze. Jednak moim zdaniem jak na razie jest to ekipa na spadek z ostatniego miejsca.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by ATR Wto 30 Paź 2018 - 18:33

Spółka Korona Investment GmbH została nowym właścicielem Korony Kielce, przejmując akcje klubu od spółki dotychczasowego przewodniczącego rady nadzorczej klubu Dietera Burdenskiego. Ogłoszony został również skład nowej rady nadzorczej klubu.

W radzie nadzorczej znaleźli się akcjonariusze Korona Investment GmbH - Dirk Hundsdörfer jako przewodniczący rady oraz Andreas Hundsdörfer i Mark Hundsdörfer jako członkowie. Z ramienia miasta w radzie znalazł się jej wiceprzewodniczący Artur Sobolewski. Skład zarządu klubu pozostał bez zmian.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Michalski1988 Wto 30 Paź 2018 - 18:42

Mam nadzieje, że pójdą po rozum do głowy i z mieszanki narodowościowej jaka panuje w kadrze tego zespołu postawią na kilku Polaków. Korona jest w tej chwili chyba jedynym zespołem z tak dużą liczbą obcokrajowców, którzy nic nie wnoszą do zespołu. Najlepsze czasy mieli wtedy, gdy trenerem był Leszek Ojrzyński, a swoją agresją na boisku i silnym pressingiem rozpracowywali rywali.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by MichW Wto 30 Paź 2018 - 18:43

GmbH trochę kojarzy mi się z bukami (gambling) :_D Z tego co wyczytałem zmieniają się głównie personalia jednak nie widać aby za tym miało szło iść jakieś większe wsparcie finansowe.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by ATR Wto 30 Paź 2018 - 18:48

Przede wszystkim tam jest jeden pozorant - Janjic - z nim w składzie właściwie grają w 10ciu więc i tak wyniki niezłe jak na okoliczności gry non stop w osłabieniu.Z tego co czytałem co "nowi" właściciele mają kilka różnych firm w Niemczech ale jakie są ich prawdziwe intencje zobaczymy.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Michalski1988 Wto 30 Paź 2018 - 19:06

Na pewno nikt nie przejmuje klubu by spuścić co z ligi. Intencje na pewno mają dobre, pytanie czy są w stanie wymleć coś na szybko, by wpłynąć na jakość gry zespołu, a przede wszystkim wyniki. Mam też mieszane uczucie co do włoskiego trenera - Lettieri'ego. Włosi słyną z defensywnej taktyki, a Korona najlepsze sezony miała grają ofensywny futbol. W tym roku tylko 16 bramek strzelonych na 13 meczów.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by MichW Wto 30 Paź 2018 - 19:12

Intencje są różne. Taki Józef Wojciechowski chciał z Polonią dojść do LM a potem bez skrupułów spuścił ją na dno. Czas pokaże jak będzie z Koroną.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by ATR Wto 30 Paź 2018 - 19:13

Chodziło mi bardziej o to że biorąc pod uwagę wsparcie miasta i spore pieniądze z praw telewizyjnych sami mogą niewiele dokładać od siebie a może się uda kogoś wypromować i konkretnie zarobić albo np. niektórzy menadżerowie będą mieli okazje często współpracować....Smile

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Michalski1988 Wto 30 Paź 2018 - 19:20

Myślę że takie promowanie tylko na własnym podwórku może się na niewiele zdać. Pokazanie jakiegoś piłkarza w europejskich rozgrywkach jest o wiele bardziej efektywne, ale do tego trzeba zrobić dobry wynik w ekstraklasie. Choć są wyjątki jak przykład Piątka, który z nijakiej Cracovii trafił do Serie A i tam zabłysnął.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by MichW Wto 30 Paź 2018 - 19:25

Rzeczywiście jak postawią na młodzież i dobrze ją wyszkolą to na pewno profity będą z tego duże. Zagraniczne kluby bardzo dobrze szperają w naszym rynku więc z promocją nie powinno być problemu.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ekstraklasa  - Page 3 Empty Re: Ekstraklasa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 25 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach