SpinBet24
NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 8 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Strona 8 z 51 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 51  Next

Go down

30092016

Pisanie 

NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 8 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie




avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Sro 27 Gru 2017 - 0:35 by MichW

MECZ: Milwaukee Bucks - Chicago Bulls
TYP: Chicago (+8,5) (w)
KURS: 1.65
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Pozory chyba trochę zmyliły bukmacherów przy wystawianiu linii na to spotkanie. Bulls przegrało dwa ostatnie spotkania, a Bucks wygrali 2/3 ostatnich meczów jednak nie warto na tej podstawie wyciągać na szybko wniosków. Na pewno gości mogło zaboleć ostatnie spotkanie w Bostonie przegrane bardzo wyraźnie. Jednak myślę że nie ma co tutaj wyciągać pochopnych wniosków tym bardziej po takiej serii wygranych. Bucks też mieli świetny okres z passą zwycięstw jednak ich wygrane biorą się w dużej części ze słabej dyspozycji rywali bowiem nie grają zbyt ciekawej koszykówki głównie bazując na ich gwieździe - Giannisie. Bulls mieli dużo czasu żeby pozbierać się po ostatnim meczu. Jeżeli wyjdą dzisiaj w optymalnej dyspozycji myślę że spokojnie powalczą z Bucks o zwycięstwo.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:21, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 27 Gru 2017 - 2:34 by MichW

MECZ: Denver Nuggets - Utah Jazz
TYP: Poniżej 210.5pkt (w)
KURS: 1.5
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Oba zespoły w lekkim dołku. Co prawda Nuggets wygrali ostatnio z GSW i z Portland ale ich dorobek punktowy nadal nie jest przekonywujący do tego sprzed kilku tygodni. Jazz natomiast mieli hardkorowy terminarz, ale nic nie tłumacz ich klęski w Oklahomie 107:79. Mecze pomiędzy tymi drużynami to przeważnie spotkania pełne walki, underowe nawet poniżej granicę 200pkt. Myślę że dzisiaj taki scenariusz może się właśnie powtórzyć.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:21, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 28 Gru 2017 - 0:56 by MichW

MECZ: Atlanta Hawks - Washington Wizards
TYP: Poniżej 218.5pkt (w)
KURS: 1.55
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Bardzo wysoka linia na to spotkanie także grzech nie skorzystać. Wizards powoli wychodzą z kryzysu i ostatnio widać przebłyski ich dobrej gry. Ostatnio bardzo dobrze punktować zaczęli na własnym parkiecie (vs Orlando, Pelicans). Jednak nadal mają bardzo duże problemy, szczególnie z utrzymaniem koncentracji do końca spotkania. Z Bostonem zaczęli bardzo dobrze, jednak potem zmarnowali zbudowaną przewagą i musieli się spiąć na ostatnie minuty co im wyszło rewelacyjnie. Dzisiaj zagrają z Atlantą która prezentuje się słabo. Ich główną bronią są rajdy Schrodera który ratuje zespół w trudnych momentach. Pewnie grałbym by ich under ale przy takiej linii wybrałem ogólną linię, bowiem myślę że przy obecnej dyspozycji Wizards rzuci w okolice 110pkt, a przy ich dyspozycji i to może być trudne do osiągnięcia. Z kolei dorobek Atlanty zależy od poziomu spotkania. Jeżeli mecz jest wolny co lubi Wizards to zazwyczaj kończy się underami. Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:22, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 28 Gru 2017 - 1:17 by MichW

MECZ: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
TYP: 1 (p)
KURS: 1.55
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Kurs miód malina. Ekipa z Minnesoty miała ostatnio problemy z formą jednak wszystko wraca na dobre tory. Ostatnie 4 mecze wygrane. W 3z4 dosyć wyraźnie. Nuggets nadal wyglądają jakby byli w lekkim dołku. Wczoraj wygrali z Jazz które im się w ogóle nie postawiło. Na pewno gościom dzisiaj tak łatwo nie będzie o zwycięstwo. Przewiduję tutaj powtórkę z rozrywki sprzed tygodnia kiedy na parkietach w Denver, Timberwolves wygrali 104:112

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:22, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 28 Gru 2017 - 1:31 by MichW

MECZ: Oklahoma City Thunder - Toronto Raptors
TYP: Powyżej 203.5pkt (w)
KURS: 1.5
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Mocno zaskakująca linia wystawiona na to spotkanie. OCT nabiera wiatru w żagle czego zwieńczeniem była wygrana w ostatniej kolejce z Rockets. Natomiast ekipa z Toronto pomimo problemów z kontuzjami radzi sobie bardzo dobrze. Przeciętnie jest w obronie ale już w ataku robią swoje. Wczoraj przegrali z Dallas jednak myślę że można uznać to jako wypadek przy pracy. Zmęczenie również nie powinno im zbytnio przeszkodzić bowiem kapitalnie poradzili sobie z harkorowym kalendarzem wygrywając w ubiegłym tygodniu 3 mecze w 3 dni.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:25, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 28 Gru 2017 - 1:40 by MichW

MECZ: Sacramento Kings - Cleveland Cavaliers
TYP: Powyżej 201.5pkt (w)
KURS: 1.5
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Kolejny pojedynek z dosyć niską linią overu. Podrażnione Cleveland które uległo ostatnio z GSW będzie miało szansę się dzisiaj rozstrzelać. Na ostatnie 6 meczów 4x rzucali spokojnie ponad granicę 110pkt. Sacramento ostatnio prezentuje się całkiem przyzwoicie jak na swoje możliwości. Pomimo porażek przekraczają lub są bardzo blisko granicy 100pkt. Myślę że tym razem nie powtórzy się wynik z pierwszego spotkania tych dwóch ekip w tym sezonie (101:95). Wynik zależy głównie od Cavs, ale myślę że powinno być overowo.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:25, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 28 Gru 2017 - 23:23 by MichW

MECZ: Orlando Magic - Detroit Pistons
TYP: Detroit (p)
KURS: 1.6
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Pistons wrócili do dobrego grania czego zwieńczeniem był ich popis w ostatnim meczu z Indianą. Wygrali pierwszą kwartę...40:19. Harris zaczął z 5/5 za 3. 2 trójki dorzucił Kennard który z tego powodu aż się złapał za głowę. Ławka szalała co chwilę energicznymi reakcjami także kamery telewizyjne najlepiej ujęły dyspozycję gości. Potem już gra siadła. Parę punktów odrobiła Indiana ale i tak ostatnie słowo należało do gości którzy wygrali 3 i 4 kwartę. Grają z Orlando które nadal musi sobie radzić bez Gordona. Niedawno wrócił Fournier ale nie jest to gracz który na dłuższą metę jest w stanie utrzymać Magic na mieliźnie. Ostatnio z Heat trzymali wynik na styku do 4Q w której Miami zaczęło trafiać wszystko za 3. Obecnie Pistons są w dużo lepszej dyspozycji od Magic. Myślę że przy dobrej formie zza obwodu mogą szybko zabić ten mecz. Jeżeli to się nie zdarzy to myślę że i tak powinni wyjść z tego spotkania zwycięsko. Powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:26, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 28 Gru 2017 - 23:36 by MichW

MECZ: Boston Celtics - Houston Rockets
TYP: Powyżej 210.5pkt (p)
KURS: 1.5
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Zapowiada się ciekawy mecz. Boston lubi overy szczególnie we własnej hali gdzie bardzo często notują powyżej 110pkt. Rockets natomiast pewnie jak wiecie lubi rzucać ile wlezie. Przez problemy z kontuzjami sporo punktów tracą także ostatnio odnotowują nawet powyżej 120pkt w meczu. Ostatnio odnotowali z rywalami 238pkt z Lakers czy 246 z Clippers. Przy obecnych dyspozycjach obu zespołów ciężko sobie wyobrazić żeby to spotkanie zakończyło się underowo.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:26, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 29 Gru 2017 - 23:24 by MichW

MECZ: Miami Heat - Brooklyn Nets
TYP: Miami (-4.5) (p)
KURS: 1.65
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Miami jest na fali. Parę dni temu ogrami Magic rozbijając ich w 4Q. Netsi natomiast nadal wyglądają słabo. Ostatnio ich osiągnięciem była dogrywka z Indianą oraz wygrana w dziwnym meczu z Wizards. Zdecydowanie więcej jakości mają gospodarze. Jeżeli wykorzystają swój główny atut czyli rzuty zza obwodu to ten mecz powinni spokojnie wygrać.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:27, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 29 Gru 2017 - 23:30 by MichW

MECZ: Golden State Warriors - Charlotte Hornets
TYP: GSW (-7,5) (p)
KURS: 1.55
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Ekipa z Oakland najwyraźniej w pełni opanowała sytuację na boisku bez swojego lidera, Curry'ego. Zresztą nie trzeba zbytnio oglądać NBA żeby to widzieć. 13 zwycięstw w ostatnich 14 meczach to najlepsze potwierdzenie moich słów. Dzisiaj zmierzą się z Hornets które nadal wygląda bardzo słabo. Problemy z dojściem do formy nadal ma Walkers. Cała ekipa spadła do roli średniaka która nie potrafi wygrać dwóch meczów z rzędu. Myślę że ten mecz może być nawet jednostronnym spotkaniem.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:28, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 29 Gru 2017 - 23:41 by MichW

MECZ: Los Angeles Lakers - Los Angeles Cippers
TYP: LA Clippers (+1,5) (w)
KURS: 1.6
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Czas na derby LA. Obie ekipy można rzec że zamieniły się rolami. Już nic nie zostało z dobrej dyspozycji Lakers którą czarowali w meczach z GSW i z Rockets. Teraz przegrali 3 ostatnie mecze i to wyraźnie. Clippers natomiast wygrali 3 mecze na ostatnie 5 z czego wygrali z Rockets czy rozbili Kings. Forma na pewno jest po ich stronie i myślę że mają duże szanse na wygranie derbów.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:28, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 31 Gru 2017 - 0:54 by MichW

MECZ: Orlando Magic - Miami Heat
TYP: Poniżej 211.5pkt (p)
KURS: 1.5
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Analiza na szybko bowiem mecz bardzo blisko. O gospodarzach pisałem ostatnio bardzo często. Słaba forma, problemy z kontuzjami i bardzo słabe wyniki. Ostatnio wygrali z Pistons ale w tamtej kolejce prawie wszyscy faworyci polegli jak jeden mąż. Jak wiadomo jedna róża wiosny nie czyni także zobaczymy jak sobie dzisiaj poradzą z Heat. Goście zgasli z Nets całkowicie przegrywając ten mecz bardzo wyraźnie. Pewnie się przebudzą, ale coś czuję że dzisiaj się to nie wydarzy i cały mecz będzie zacięty oraz underowy.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:28, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 31 Gru 2017 - 1:01 by MichW

MECZ: Utah Jazz - Cleveland Cavaliers
TYP: Poniżej 204.5pkt (w)
KURS: 2.14
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA:

Jazz ostatnio są w sporym dołku. Ich jedyną bronią na dużo mocniejszych rywali jest dobra defensywa. Mecze z ich udziałem bardzo rzadko przekraczają 200pkt. Dzisiaj grają z Cavs którzy ostatnio bardzo dołują z formą. Najpierw przegrali z GSW marnując końcówkę meczu. Następnie sensacyjnie ulegli Kings. Myślę że całe spotkanie będzie dosyć wolne i zarazem underowe.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 31 Gru 2017 - 21:29, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 31 Gru 2017 - 1:13 by MichW

MECZ: Golden State Warriors - Memphis Grizzlies
TYP: GSW under 112.5 (p)
KURS: 1.6
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Linia według mnie trochę przesadzona. GSW przegrali wczoraj w słabym stylu z Hornets. Natomiast po stronie gości w końcu zaczęło się coś dziać. Memphis wygrali ostatnio z Clippers i z Lakers oraz ulegli minimalne Suns. Mecze pomiędzy obiema ekipami zazwyczaj były underowe. Myślę że Grizzlies są w stanie zatrzymać gospodarzy na wspomnianej linii.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 3 Sty 2018 - 0:20 by MichW

MECZ: Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies
TYP: LA Clippers powyżej 107.5pkt (w)
KURS: 2.13
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA:

Bardzo ciekawa linia na to spotkanie. Memphis ostatnio zaczęli prezentować się solidnie w ataku, zapominając o obronie. Z GSW zrobili wesołe spotkanie przegrane 141:128. Potem wygrali z Kings 96:114 jednak myślę że i tutaj rywale mogli zdziałać więcej w ataku. Szczególnie patrząc na 4Q, wygraną przez Sacramento 33:24. Spotkają się dzisiaj z Clippers które notuję dobre wyniki i co ważne ogólnie nie schodzą poniżej dobrego poziomu gry. Na ostatnie 5 spotkań tylko raz nie zeszli poniżej granicy 110pkt. U siebie notują już 5 zwycięstw z rzędu. Tydzień temu obie drużyny się ze sobą spotkały i był to bardzo overowy mecz zakończony wygraną Memphis 115-112. Myślę że taką linię gospodarze powinni dzisiaj przekroczyć bez większego problemu.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 4 Sty 2018 - 0:03, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 8 z 51 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 51  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach