SpinBet24
NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 9 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Strona 9 z 51 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 30 ... 51  Next

Go down

30092016

Pisanie 

NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 9 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie




avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Sro 3 Sty 2018 - 0:25 by MichW

MECZ: Phoenix Suns - Atlanta Hawks
TYP: Poniżej 214.5pkt (w)
KURS: 2.18
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Obie ekipy na pewno nie są w najwyższej formie pomimo niezłych wyników. Suns różnie punktują. W ostatnich 5 meczach aż 2x nie przekroczyli nawet 100pkt. Atlanta natomiast słabo ostatnio pokazała się w meczu z Raptors oraz całkiem nieźle wygrywając 104:89 z Portland. W meczach pomiędzy obiema ekipami ostatnio padały undery nawet pod granicę 200pkt. Myślę że dzisiaj możemy zobaczyć powtórkę z rozrywki i kolejne nisko punktowe spotkanie.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 4 Sty 2018 - 0:04, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 3 Sty 2018 - 0:40 by MichW

MECZ: New York Knicks - San Antonio Spurs
TYP: New York Knicks poniżej 100.5pkt (w)
KURS: 1.63
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

SAS na było na fali do ostatniego meczu z Detroit przegranego 93:79. Pomimo kiepskiej gry udało im się mocno zastopować w ataku Pistons. Knicks natomiast ostatnio zawodzą jednak u siebie są groźni i potrafią napsuć krwi każdej drużynie. Myślę że SAS może mieć z nimi problemy także przynajmniej na początku przewiduję wolne spotkanie i mocną obroną gości co powinno zaowocować underem ekipy z NY.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 4 Sty 2018 - 0:05 by MichW

MECZ: Utah Jazz - New Orleans Pelicans
TYP: NO Pelicans poniżej 107.5pkt (p)
KURS: 1,65
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Miałem okazję obejrzeć spotkanie Jazz - Cavs. Mądrze grali, bardzo dobrze się bronili szybko kasując próby szybkiego rozegrania gościom. Natomiast goście z meczu na mecz wydają się grać słabiej. Ledwo przekroczyli 100pkt ulegając ostatnio u siebie z Knicks 103:105. Pelikanom będzie bardzo trudno przekroczyć dzisiaj tę barierę. Sam Davis meczu nie wygra tak jak ostatnio Lebron. Myślę że gospodarze przycisną jak zawsze mocno w obronie a jeżeli szybko odskoczą na kilka punktów to zapewne będą zwalniać grę. Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 4 Sty 2018 - 18:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 4 Sty 2018 - 0:19 by MichW

MECZ: Orlando Magic - Houston Rockets
TYP: Houston (-5.5) (w)
KURS: 1,6
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Orlando kompletnie bez formy. Powrót Gordona za wiele nie zmienił. Ostatnio ulegli w słabym stylu z Nets. Dzisiaj zmierzą się z podrażnioną ekipą z Houston. Rockets przerwali ostatnio serię porażek wygraną w dosyć średnim stylu na Lakers. No ale się przełamali i myślę że dzisiaj powinni pójść za ciosem wygrywają to spotkanie. Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 4 Sty 2018 - 18:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 4 Sty 2018 - 0:26 by MichW

MECZ: Brooklyn Nets - Minnesota TImberwolves
TYP: Minnesota (-4.5) (p)
KURS: 1,65
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Netsi wciąż grają słabo. Ostatnio wygrali z równie słabymi Magic 98:95. Dzisiaj zmierzą się z Minnesotą która jakiś czas temu wróciła do formy i teraz notują bilans 8 zwycięstw na 10 ostatnich meczów. Niepewny co do gry jest Teague ale myślę że nawet bez niego jeżeli gościa zagrają solidnie to ten mecz padnie ich łupem.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 4 Sty 2018 - 18:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 4 Sty 2018 - 0:29 by MichW

MECZ: Chicago Bulls - Toronto Raptors
TYP: Bulls (+6,5) (p)
KURS: 1,6
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Goście ostatnio lekko spadli z formą jednak nadal jest to bardzo mocna drużyna która wygrała 7/8 ostatnich spotkań u siebie. Grają z Raptors którzy zaskakująco bardzo słabo wyglądają na wyjazdach. Można dojść do wniosków że wyjazdy traktują trochę luźniej niż mecze u siebie. Myślę że spotkanie będzie zacięte i Bulls powalczą o zwycięstwo.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 4 Sty 2018 - 18:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 4 Sty 2018 - 0:38 by MichW

MECZ: Dallas Mavericks - Golden State Warriors
TYP: Dallas poniżej 108.5pkt (p)
KURS: 1,6
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Dallas słynie z underowych meczów przed własną halą. Jednak dzisiaj będą mieli arcytrudne zadanie bowiem zmierzą się z GSW. O ile obronę gospodarze mają świetną o tyle w ataku prezentują się przeciętnie nieczęsto przekraczając 100pkt w meczach domowych. W 3 ostatnich meczach u siebie Mavericks z GSW nie było w stanie przekroczyć tej linii. Dzisiaj powinno być podobnie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 5 Sty 2018 - 23:59 by MichW

MECZ: Boston Celtics - Minnesota Timberwolves
TYP: Boston lub remis (w)
KURS: 1,53
BUKMACHER: Totolotek

Nie widać już śladu po wtopie z Wizards u Bostończyków. Gra układa się dobrze czego podsumowaniem była ostatnia wygrana nad Cavaliers 102:88. Minnesota natomiast mocno faluje. Od dziwnego meczu z Nuggets po porażki z Bucks i Nets. Nie ma Teague'a i to wydaje się mocno osłabiać morale przyjezdnych. Myślę że dzisiaj Boston powinien załatwić sprawę i wygrać kolejne spotkanie z rzędu.

U gospodarzy prawdopodobnie zabraknie z istotnych graczy tylko Marcusa Morrisa.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob 6 Sty 2018 - 19:09, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 6 Sty 2018 - 0:14 by MichW

MECZ: Miami Heat - New York Knicks
TYP: Miami (p)
KURS: 1,5
BUKMACHER: Totolotek

Miami pomimo średniej formy potrafili ostatnio pokonać niewygodne dla większości ekip Pistons. Dzisiaj zmierzą się z Knicks którzy ostatnio przegrali 4/5 razy. Na pewno zabolała ich ostatnia bardzo wysoka porażka z Wizards. Myślę że zmotywowane podwójnie grą u siebie Heat powinno dzisiaj wyjść z tego meczu zwycięsko.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob 6 Sty 2018 - 19:10, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 6 Sty 2018 - 0:25 by MichW

MECZ: Dallas Mavericks - Chicago Bulls
TYP: Poniżej 214.5pkt (p)
KURS: 1,55
BUKMACHER: Totolotek

Dallas u siebie potrafi robić bardzo underowe spotkania. Ostatnie spotkania kończyły się grubymi underami poniżej 200pkt za wyjątkiem meczu z Pistons gdzie obie ekipy ledwo przekroczyły tę barierę. Ostatnio tę passę przełamali z GSW, ale tego można było się spodziewać. Bulls gra w kratkę i nie potrafi zagrać całego spotkania na dobrym poziomie. Myślę że zanosi się dzisiaj na underowy mecz

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob 6 Sty 2018 - 19:10, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 6 Sty 2018 - 0:35 by MichW

MECZ: Memphis Grizzlies - Washington Wizards
TYP: Memphis (+4,5) 1 połowa (p)
KURS: 1,55
BUKMACHER: Fortuna

Spotkanie w którym głównego faworyta bukmacherzy widzą w gościach. Wizards co prawda ostatnio zanotowali dobrą passę w meczach domowych jednak nadal nie pokazali super meczu na wyjeździe. Memphis natomiast jak na swoje możliwości wygląda całkiem nieźle. Planowane zwycięstwa nad Sacramento i Lakers. Szoł zrobione z GSW i porażka z mocnymi Clippersami. Myślę że łatwo tego meczu nie oddadzą i pojedynek będzie zacięty przynajmniej w pierwszej połowie.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob 6 Sty 2018 - 19:11, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 6 Sty 2018 - 0:39 by MichW

MECZ: Los Angeles Lakers - Charlotte Hornets
TYP: Charlotte (+2,5) (w)
KURS: 1,57
BUKMACHER: fortuna

Mecz pogrążonych w ogromnym kryzysie Lakers z nieprzewidywalnymi szerszeniami. Lakers 8 porażka z rzędu także ciężko napisać o nich coś pozytywnego kiedy nawet dziennikarze dostają wycieki rzekomych kłótni z szatni. Hornets mocno faluje z formą jednak zdołali ostatnio rozbić Sacramento. Mam nadzieje że to będzie punkt zwrotny i w końcu pójdą za ciosem wygrywając drugi mecz z rzędu.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob 6 Sty 2018 - 19:11, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 6 Sty 2018 - 0:43 by MichW

MECZ: Portland Trail Blazzers - Atlanta Hawks
TYP: Portland (-4.5) (w)
KURS: 1,59
BUKMACHER: fortuna

Portland dało popis dobrej gry w ostatnim meczu w Cleveland. Gdyby nie świetna forma gospodarzy to mogliby ten mecz spokojnie wygrać. Atlanta ostatnio osiągała całkiem dobre wyniki jednak nadal ich gra nie powala. Ostatnio potknęli się na Phoenix także myślę że dzisiaj jeżeli zagra Lillard to więcej jakości będą mieli gospodarze co ostatecznie powinno przeważyć na ich korzyść.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 6 Sty 2018 - 23:13 by MichW

MECZ: Brooklyn Nets - Boston Celtics
TYP: Poniżej 212.5pkt (w)
KURS: 1.56
BUKMACHER:Fortuna

Oglądałem wczoraj spotkanie Bostonu z Minnesotą. Generalnie duży zawód na początku przez postawę koszykarzy a potem dramat sędziowski. Jednak Boston pokazał że nawet przy średniej dyspozycji potrafi wyjść z każdej opresji. Dołożyli parę punktów na granicy 3 i 4 kwarty i zdołali odskoczyć na bezpieczną przewagę. Druga sprawa, pozaboiskowa to pogoda w USA. Spekulowało się że wczorajszy mecz może się opóźnić. Wszystko szczęśliwie udało się dograć na czas ale o ile dzisiaj również uda się rozpocząć mecz o czasie o tyle na pewno może to się odbić na dyspozycji Bostonu. Gra dzień po dniu w tym ogromne utrudnienia w podróży. Głównie rozpatruje ten typ po stronie gości bo ciężko mi wierzyć że Netsi się przebudzą na Celtics. Ostatnie dwa mecze wygrali, oba były mocno underowe pod granicę 200 punktów. Forma mocno przeciętna do tego pewnie zmęczeni goście pewnie nie będą forsować tempa i wygrają ten mecz coś w stylu 95-102. Powodzenia.

PS: Boston pewnie dalej bez Morissa. Brak info o kontuzjach u gospodarzy.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 7 Sty 2018 - 17:58, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 7 Sty 2018 - 1:14 by MichW

MECZ: Sacramento Kings - Denver Nuggets
TYP: Denver (-4.5) (p)
KURS: 1.6
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA:

Nie będę się zbytnio rozwodzić nad tym meczem bo Nuggets musiałoby zagrać tragicznie żeby tego meczu nie wygrać. Gospodarze poza dziwnym meczem z Cavaliers ostatnio wszystko przegrywają i to bardzo wysoko (różnica minimum 10pkt na korzyść rywali) a warto wspomnieć że terminarz mieli dosyć łatwy i powinni zaprezentować się o wiele lepiej. Gościom natomiast ostatnio trochę nie wyszły spotkania z Minnesotą i Philadelphią, ale odkuli się gromią Suns i ogrywając u siebie Jazz. H2H również bardzo korzystne dla gości którzy pokonali Kings w ostatnich czterech spotkaniach. Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie 7 Sty 2018 - 17:58, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 9 z 51 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 30 ... 51  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach