NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 37 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Czw 25 Paź 2018 - 23:48 by MichW

Tutaj się nie zgodzę. Kuzma, Hart, McGee, Ball, Rondo, Ingram i LeBron wyglądają solidnie. Statystyki to nie wszystko, szczególnie w takim zespole gdzie bilans punktowy rozkłada się na kilku zawodników po równo.

avatar

Pisanie Pią 26 Paź 2018 - 0:06 by Michalski1988

McGee i Rondo jak dla mnie ok. Co do reszty mam mieszane uczucia. Może dlatego, że po transferze Jamesa liczę na powrót do sukcesów z przeszłości Lakersów. W Maiami Heat James miał Wade'a, Bosh'a. W Cavailers Irving'a czy Love'a, którzy nieraz wygrywali mecze dla zespołu kiedy LB nie wychodziło. Jak na razie nie dostrzegam takiego potencjału w zawodnikach z LA, choć to dopiero początek sezonu.

avatar

Pisanie Pią 26 Paź 2018 - 0:18 by MichW

Oczywiście jak na razie nie ma co porównywać Wade czy Irvinga do młodzieży LAL jednak jestem zdania że z roku na roku będą rosnąć w siłę i są w stanie jako team osiągnąć więcej niż chociażby Cavs w którym wystarczyło odejście Irvinga do stoczenia się Cavs praktycznie na dno bo co można powiedzieć o ekipie która dostaje lanie od Atlanty stojąc w obronie jak słupy.

avatar

Pisanie Pią 26 Paź 2018 - 0:53 by Michalski1988

MECZ: DETROIT PISTONS - CLE CAVAILERS
TYP: Griffin, Blake over 26,5 pkt.
KURS: 2,00
UNIBET

Griffin od początku sezonu bardzo dobrze punktuje. W ostatnim meczu trafił 50 punktów i widać, że Detroit gra pod tego zawodnika. Goście są w bardzo dużym dołku i Pistons powinni to wykorzystać. Mam nadzieję, że za szybko gospodarze nie zdominują rywali, bo posadzenie na ławce kluczowego zawodnika w celu odpoczynku pokrzyżuje mi plany.

(lost)

avatar

Pisanie Pią 26 Paź 2018 - 17:10 by Michalski1988

Bardzo dobry mecz Griffina jednak zabrakło 1 punktu do przekroczenia granicy 26 punktów. Równie dobry mecz Drummonda, który również trafił 26 oczek.
Cavailers z kolejną porażką na koncie. Odejście LB Jamesa zupełnie obniżyło poziom gry tej drużyny.

Griffin, Blake - 26 pkt.

avatar

Pisanie Pią 26 Paź 2018 - 17:16 by Michalski1988

LA Lakers 121 - 114 Denver Nuggets

Bardzo ciekawy mecz i wreszcie na parkiecie błysnął LB James. Gwiazdor zespołu z Los Angeles zdobył 28 punktów. Dobrze spisali się też McGae oraz Kuzma. Gospodarze w ostatniej kwarcie potwierdzili wyższość nad Denver wygrywając w niej 9 punktami. Zwycięstwo może nie było okazałe, ale na pewno budujące, bo Nuggets są wymagającym rywalem.

avatar

Pisanie Pią 26 Paź 2018 - 18:39 by MichW

Miałem co do tego meczu mieszane uczucia ze względu na solidną grę Nuggets. Zwycięstwo z takim rywalem powinno dodać Lakersom pewności siebie.

avatar

Pisanie Pią 26 Paź 2018 - 19:18 by Michalski1988

Wczorajszy mecz pokazał, że nie można oceniać zespołów zbyt pochopnie. Być może Lakers odpalą i po pierwszych porażkach zacznie się dobra passa tego zespołu. Ja na razie odpuszczam obstawianie NBA bo tu nigdy nic nie wiadomo. Szczególnie w tej fazie rozgrywek.

(win)

Curry od początku sezonu bardzo dobrze punktuje. Mimo iż w zespole GSW jest wielu skutecznych zawodników, to Curry jak na razie wyrasta na lidera zespołu. Dziś nie zagra kontuzjowany Cousins, więc goście powinni punktować głównie za pomocą Curry'ego, Duranta i Thompsona. To znacznie zwiększa szansę na osiągnięcie 30 punktów Stev'a.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sob 27 Paź 2018 - 13:26, w całości zmieniany 1 raz

avatar

Pisanie Sob 27 Paź 2018 - 13:25 by Michalski1988

Curry, Stephen - 29 punktów

Siadło na styk, po pierwszej kwarcie, w której Curry uzyskał 13 oczek, druga była już słabsza, na 5 minut 1 punkt. W drugiej połowie jednak dorzucił 15 punktów.
Najlepiej punktującym graczem meczu był jednak Kevin Durant trafiając 41 punktów. Jest moc w zespole Golden State.

avatar

Pisanie Sob 27 Paź 2018 - 13:34 by Michalski1988

Houston Rockets 113 - 133 Los Aneles Clippers

Do niespodzianki doszło na parkiecie w Houston, gdzie gospodarze przegrali ze słabo się spisującą jak dotąd drużyną Clippers. Szczególnie wrażenie robi porażka aż 20 punktami. Chciałoby się powiedzieć - brawa dla Marcina Gortata, jednak polski zawodnik zagrał w meczu 16 minut i nic nie trafił. Statystycznie był jednym z najsłabszych zawodników, którzy pojawili się na boisku.

avatar

Pisanie Sob 27 Paź 2018 - 13:42 by MichW

Marcin nie miał okazji rzutowych więc dziwne jakby jakieś punkty zdobył. Zanotował 6 zbiórek więc dosyć solidny występ jak na niego.

avatar

Pisanie Sob 27 Paź 2018 - 13:52 by Michalski1988

Na 16 minut gry, 6 zbiórek i asysta to według mnie nie jest solidny występ. Myślę też, że sam zawodnik nie jest zadowolony, zwłaszcza że do innej gry przyzwyczaił nas w Waszyngtonie. Niestety dla niego drużyna z Los Angeles ma inny styl gry i jak na razie Marcin jest tam mało znaczącym ogniwem.
Zaczął mecz w podstawowym składzie, a zagrał ledwie 16 minut, pozostając jedynym graczem bez kosza na boisku.

avatar

Pisanie Sob 27 Paź 2018 - 13:55 by MichW

Mówiłem jak na niego i obecną sytuację jest to wynik na pewno przyzwoity. Jak na razie traktowany jest tylko jako gość do przeszkadzania i walki pod swoim koszem. Przecież to nie jest facet który coś wykreuje. Jak nie dostanie dobrych podań zwrotnych to nie będzie w ogóle punktował.

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 0:54 by Michalski1988

MECZ: Detroit Pistons - Boston Celtics
TYP: Detroit
KURS:2,43
UNIBET

Gospodarze znakomicie rozpoczęli sezon i wydaje mi się, że atut własnego boiska pozwoli im zwyciężyć w tym spotkaniu. Celtics jest groźne, jednak przy kursie 2,43 na gospodarzy warto zaryzykować. Dużo będzie zależało od dyspozycji Miroticia, który w ostatnich spotkaniach robił dla Detroit świetną robotę. Mam nadzieję, że passa gospodarzy nie zostanie przerwana.

(lost)

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Nie 28 Paź 2018 - 2:34, w całości zmieniany 2 razy