SpinBet24
NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 38 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Strona 38 z 51 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 51  Next

Go down

30092016

Pisanie 

NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 38 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie




avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 1:02 by Michalski1988

MECZ: Clevend Cavailers - Indiana Pacers
TYP1: Hill, George over 12,0 pkt
TYP2: Hood,Rodney over 11,5 pkt
KURS1: 1,87 (win)
KURS2: 1,80 (win)
UNIBET

Pod nieobecność Kevina Love'a to Ci dwaj koszykarze przejmą odpowiedzialność za zdobycz punktową. Wierzę też w overowe spotkanie, a granica 12 puntów nie powinna być dla nich problemem.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Nie 28 Paź 2018 - 2:34, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 1:04 by MichW

Masz rację kurs na Pistons jest ciekawy i tym samym trochę przesadzony. Moim zdaniem lepszą ekipą jest Boston jednak atut własnego parkietu może zrobić swoje. Myślę że czeka nas ciekawe zacięte spotkanie być może nawet underowe.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 1:17 by Michalski1988

Gdy zobaczyłem kurs na Detroit, aż sprawdziłem czy ktoś nie wypadł ze składu w ostatniej chwili. Być może jest coś o czym nie wiemy, bo dziwne, że tak nisko cenią gospodarzy, zwłaszcza po serii kilku zwycięstw z rzędu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 1:39 by MichW

Akurat mieli mecz z słabymi ekipami, do tego bukmacherzy pewnie będą dawać niskie kursy na Boston ze względu na poprzedni sezon.

Mirotić za to trzyma formę. 3/3 za 3pkt w 1Q i głównie dzięki niemu Pelikany wygrywają pierwszą kwartę.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 1:59 by Michalski1988

Jak na razie to Boston niszczy Detroit obroną. Tyle czap dostali już gracze Pistons, że zaczęli rzucać za 3 i nie trafiają. Nerwowa gra gospodarzy nie wróży im sukcesy w tym meczu. Dodatkowo kilka głupich strat i fauli ofensywnych w pierwszej połowie meczu...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 2:32 by Michalski1988

Detroit Pistons 89 - 109 Boston Celtics

Pierwsza porażka Detroit stała się faktem, goście już w pierwszej połowie nie pozwolili na dużo gospodarzem. Pierwsza połowa to popis obrony graczy z Bostonu. W drugiej skutecznie kontrolowali dwucyfrową przewagę nad gospodarzami i spokojnie dowieźli wynik do końca spotkania.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 2:50 by Michalski1988

Clevend Cavailers 107 - 119 Indiana Pacers

TYP1: Hill, George over 12,0 pkt (14 pkt)
TYP2: Hood,Rodney over 11,5 pkt (17 pkt)

Tak jak się spodziewałem był to mecz mocno overowy. Typowani gracze już na początku 4 kwarty osiągnęli potrzebną do wygrania zakładu zdobycz punktową. Cavailers przegrywają jednak kolejny mecz w sezonie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 4:00 by Michalski1988

San Antonio Spurs 110 - 106 LA Lakers

Warto było zarwać noc dla tego spotkania. Niezwykle wyrównane spotkanie, pełne zwrotów akcji. Wspaniała rywalizacja pomiędzy DeRozan'em i LB James'em. Ostatecznie górą gospodarze, którzy już na początku drugiej połowy dogonili Lakersów. Zmęczony ale zadowolony uciekam spać Very Happy

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 13:46 by MichW

Ja za to oglądałem mecz Pelicans z Jazz. Słaby dzień tych pierwszych którym wynik przez dłuższy czas ratował Mirotic. Jazz za to wyglądali bardzo dobrze ładując punkty praktycznie z każdej pozycji a w obronie jak to zazwyczaj wyglądali bardzo dobrze.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 18:51 by MichW

W nocy szykuje się ciekawe starcie byłego i obecnego klubu Gortata: Clippers z Wizards. Może ten mecz zmobilizuje Marcina do wykręcenia wysokich statystyk. Co myślicie?

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 19:15 by Michalski1988

W końcu to zespół, który dobrze zna, ale też oni znają jego. Byłoby miło, gdyby Marcin pokazał starą dobrą grę i zapunktował. Nie jestem jednak przekonany czy tak będzie, bo jak do tej pory nie dostaje zbyt wielu minut, choć mecze zaczyna w pierwszym składzie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 19:21 by Michalski1988

MECZ: Brooklin Nets - GS Warriors
TYP: Durant, Kevin over 28,5 pkt
KURS: 1,89
UNIBET

(win)

Pod nieobecność w zespole GSW Cousins'a odżył Kevin Durant, który w ostatnim meczu gości był najlepiej punktującym wyprzedzając nawet Curry'ego. Myślę, że również w tym meczu stać go na zdobycz punktową na poziomie 30.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pon 29 Paź 2018 - 0:41, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 29 Paź 2018 - 0:40 by MichW

Brooklyn Nets - Golden State Warriors 114:120.

Gładkie zwycięstwo GSW w meczu rozgrywanym wczesną porą. Gospodarze spięli się na 4Q (37:27) kiedy losy meczu były już przesądzone. Najlepiej punktującymi zawodnikami na parkiecie byli Stephen Curry i Kevin Durant zdobywcy odpowiednio 35 i 34pkt.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 29 Paź 2018 - 0:41 by Michalski1988

Brooklin Nets 114 - 120 GS Warriors
TYP: Durant, Kevin over 28,5 pkt (34 pkt).

Kolejny mecz gdzie miałem nosa co do zawodnika punktującego. Overowe widowisko, co zaskakujące nerwowe dla gości do samego końca. Mecz jednak bez niespodzianki i to GSW triumfuje w rywalizacji z Nets.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 29 Paź 2018 - 1:19 by Michalski1988

MECZ: LA Clippers - Washington Wizzards
TYP: Wall, John over 20,5
KURS: 1,70
UNIBET

(lost)

W dzisiejszym meczu faworytem jest LA Clippers. Szczególny mecz dla Marcina Gortata, który zmierzy się z byłymi kolegami z zespołu. Zakładam, że najlepszym punktującym dla zespołu gości będzie John Wall lub Bradley Bill. Stawiam jednak na tego pierwszego.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pon 29 Paź 2018 - 18:14, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 38 z 51 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 51  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach