SpinBet24
NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 40 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Strona 40 z 51 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 51  Next

Go down

30092016

Pisanie 

NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 40 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie




avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 11:56 by Michalski1988

Indiana Pacers - Portland Trail Blazers
TYP: Oladipo, Victor zdobędzie więcej punktów niż McCollum - (21-17)


Mecze w Indianie to lekka niespodzianka, zarówno jeżeli bierzemy pod uwagę rozstrzygnięcie spotkania, oraz  niską ilość punktową zespołów. Typowany przeze mnie gracz - Oladipo - nie poprowadził Pacers do zwycięstwa, ale mimo to był najskuteczniejszym zawodnikiem na boisku, co w konsekwencji pozwoliło mi trafić z przedmeczowym typem.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 12:24 by Barti80

Co do spotkań rozegranych dziś w nocy, sporo niespodzianek, muszę przyznać, że nie był to mój dzień, miałem zagrane na Lakersów i Toronto... co ciekawe oba zespoły przegrały.

Powrót do góry Go down

boywer

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 14:15 by boywer

Szczególnie Lakersi zawiedli mimo 29 pkt Lebrona, widziałem ze sporo ludzi grało na nich,sam tez chciałem ale ostatecznie odpuściłem.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 14:56 by andrzejszwedzki

Boston-Detroit
typ:2
kurs:4,70
bwin
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu,w koszykarskiej lidze NBA,dojdzie do ciekawego meczu pomiedzy druzynami Bostonu i Detroit.Jest ono tym bardziej interesujace bo dwa dni temu te druzyny zagraly w hali Detroit i wygral Boston a wiec dzisiaj Detroit bedzie chcialo sie odegrac.Na wstepie juz trzeba powiedziec,ze zespoly te sa w dobrej dyspozycji.Detroit dotychczas wygrala cztery spotkania z pieciu a Bostonczycy trzy z pieciu.Ale nie to mnie inspiruje a rezultaty bezposrednich meczy.Tutaj w kilku ostatnich wyraznie dominuje Boston,na piec ostatnich wygrywal cztery razy,Detroit tylko raz.Jednak wszystkie te zwyciestwa obu stron,byly wynikiem spotkan wyjazdowych.Ciekawostka,prawda?Czy sytuacja sie powturzy? Moim zdaniem tak,dzisiaj wygra Detroit,juz tradycyjnie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 16:16 by ATR

Miałem w nocy Atlantę - remis do przerwy potem odjazd, New Orleans - przegrali minimalnie, Dallas - przegrali po dogrywce.... a jak 22 października po 2 dniach w których nie było żadnej dużej niespodzianki myślałem żeby zagrać niespodzianki ale ostatecznie odpuściłem - 4 mecze 4 niespodzianki:)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 17:47 by Michalski1988

Ja już na tych niespodziankach parę razy się przejechałem. Jest początek sezonu i zespoły nie we wszystkich meczach na 100%. Szczególnie trudne zadanie mają zespoły ze słabymi rezerwowymi.
Zacząłem śledzić poczynania indywidualne zawodników i staram się typować ich dokonania w meczu. Sprawdza się to dużo lepiej niż wyrokowanie wyników meczów. Dziś w nocy 3/3 więc nocka udana Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 17:51 by MichW

Według mnie noc bez niespodzianek bowiem praktycznie w każdym meczu spotkały się ekipy będące na równym poziomie.

Ciekawa noc. Thompson pobił rekord trójek (14) GSW ostro naciska od początku sezonu. Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 17:55 by Michalski1988

I to jest Michał to o czym pisaliśmy na początku tego tematu. GSW będzie biło rekordy kilkoma koszykarzami. Curry, Thompson, Durant i Cousins - każdy z nich mógłby zostać MVP sezonu. A Warriors wykręcają overy w meczach, że aż miło. Jak na razie jest bezdyskusyjnie najefektowniej i najefektywniej grająca drużyna NBA. W takim wypadku ciężko nie wierzyć, że sezon będzie należał do nich.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 18:02 by MichW

Cousins musi jeszcze wrócić do składu ale ogólnie masz racje. Smile Pewnie każdy się spodziewał dominacji GSW ale aż takiej to raczej nie szczególnie że parę zmian orzed sezonem u nich było.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 23:52 by Barti80

Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks
Typ: Zwycięzca meczu - Cleveland Cavaliers
kurs: 1.50
Unibet

To spotkanie rozpocznie się o północny, Cleveland Cavaliers na własnym parkiecie podejmie Atlante Hawks, według bukmacherów faworytem tego spotkania są gospodarze. Cleveland Cavaliers fatalnie rozpoczęło sezon, widać osłabienie w zespole po odejściu L. James'a. Cleveland nie wygrało jeszcze żadnego spotkania, a przegrało aż 6, mają fatalny bilans, jednak uważam, że na własnym parkiecie pokonają Atlante Hawks.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 23:55 by Michalski1988

MECZ:Charlotte Hornets - Miami Heat
TYP: Zeller, Cody over 8,5
KURS: 1,75
UNIBET
(win)

Mecz dwóch wyrównanych zespołów. Gra pod koszem może okazać się kluczowa, dlatego typuję środkowego gospodarzy do pokrycia niskiej linii 8,5 punktów. Zeller udowodnił w poprzednich meczach, że potrafi znajdować się pod koszem i przyzwoicie zapunktować. Myślę, że jest w stanie powtórzyć dwucyfrowy dorobek punktowy z ostatniego meczu.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sro 31 Paź 2018 - 12:37, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 0:02 by Michalski1988

MECZ: Houston Rockets - Portland Trail Blazers
TYP: Anthony, Carmelo over 16,5
KURS: 1,75
UNIBET
(win)

Pod nieobecność Hardena, Carmelo jest liderem zespołu z Houston. W ostatnich spotkaniach gładko pokonywał granicę 20 punktów. Przyznam, że linia na zdobycz tego zawodnika jest zaskakująco niska i moim zdaniem nieadekwatna do umiejętności zawodnika. Wydaje się też, że jeden i drugi zespół przekroczą lub zbliżą się do granicy 100 pkt, co znacznie ułatwi trafienie tego zdarzenia.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sro 31 Paź 2018 - 12:37, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 0:12 by Barti80

Houston Rockets - Portland Trail Blazers
typ: zwycięzca meczu - Houston Rockets
kurs: 1.57
Unibet

To spotkanie rozpocznie się dziś o godzinie 01:00, faworytem tego spotkania są gospodarze, ekipa Houston Rockets, która bardzo słabo rozpoczęła sezon, muszą zamazać złą plamę i to spotkanie wygrać. Houston Rockets zajmuje obecnie 14 miejsce w Konferencji Zachodniej, co jest fatalnym wynikiem, jeżeli popatrzymy na potencjał tej ekipy. W tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo Houston Rockets.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 0:15 by Barti80

Memphis Grizzlies - Washington Wizards
typ: zwycięzca meczu - Washington Wizards
kurs: 2.02
Unibet

Washington Wizards zaczęło sezon bardzo słabo, zajmują obecnie 14 miejsce w Konferencji Wschodniej, na 6 spotkań wygrali tylko jedno spotkania co jest bardzo słabym wynikiem jak na ten zespół. Memphis Grizzlies zajmują obecnie 8 miejsce w Konferencji Zachodniej, na 5 spotkań wygrali 3. Na pięć ostatnich bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi zespołami mamy bilans: 3-2 dla Washington Wizards. Stawiam na zwycięstwo Washington Wizards, uważam, że się wkońcu przełamią i wygrają to spotkanie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 0:20 by Michalski1988

MECZ: Boston Celtics - Detroit Pistons
TYP: Drummond, Andre over 15,5 pkt
KURS: 1,65
UNIBET
(lost)

W poprzednim meczu Drummond był najjaśniejszą postacią w zespole Pistons z Celtami. Spotkanie opiewało na niskim poziomie skuteczności, a mimo to typowany przeze mnie zawodnik trafił 18 oczek. Jak na razie jest to dla mnie lider zespołu z Detroit zważając na wszystkie aspekty koszykarskiego rzemiosła. Jako lider zespołu powinien zapunktować na poziomie 16 pkt.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sro 31 Paź 2018 - 12:38, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 40 z 51 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 51  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach