SpinBet24
Europa - Euroliga mężczyzn  Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Europa - Euroliga mężczyzn

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

12102016

Pisanie 

Europa - Euroliga mężczyzn  Empty Europa - Euroliga mężczyzn




Real Madryt - Olympiakos
Typ: 1
Kurs 1,30

O godzinie 21:00 w Madrycie na parkiet wybiegną koszykarze Realu Madryt, którzy zmierzą się z zawodnikami Olympiakosu. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują gospodarzy co zresztą wydaje się bardzo racjonalne. W ostatnich trzech spotkaniach na własnym parkiecie zawodnicy Realu zawsze byli górą w regulaminowym czasie gry. Z wysokiego "c" koszykarze z Madrytu zaczęli również rozgrywki ligowe pewnie wygrywając swoje spotkania. Co więcej w meczu towarzyskim pokonali po dogrywce zespół Oklahomy co dla bukmacherów było dużą niespodzianką. Stawiam zatem na pewne zwycięstwo gospodarzy.
Piciu1404
Piciu1404

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Europa - Euroliga mężczyzn :: Comments

avatar

Pisanie Czw 13 Paź 2016 - 18:45 by livestrong

Milano - Maccabi Tel Aviv @ 1.55

Przed nami zmagania w Eurolidze. Dzisiaj swoje pierwsze spotkanie rozegrają drużyny Milano z Maccabi Tel Aviv. Nie da się ukryć, że zdecydowanymi faworytami tego meczu są gospodarze. Ekipa z Włoch mimo, że jest to początek sezonu prezentuje się bardzo dobrze. Wygrali cztery wszystkie mecze jak narazie i mam nadzieję, że swoją dobrą dyspozycję dołożą również i podczas tego meczu. Mają na pewno kim straszyć McLean, Simon czy Macvan tutaj z pewnością zdobędą ponad dziesięć punktów. Licze na lepszą grę Raduljica, który w weekend zawiódł, a bez większych problemów dochodzi do sytuacji strzeleckich. W ostatnim pojedynku zdobyli 87 punktów, a skuteczność nie była za wysoka. Dobrze grają pod koszem. Maccabi jeszcze na swojej hali może powalczyć z Milanem, ale nie chce się wierzyć, żeby na wyjeździe byliby wstanie. Czemu? Odpowiedź jest prosta rozegrali jak narazie dwa mecze poza własną halą i były to przeciętne pojedynki. W ataku są słabsi od gospodarzy. Patrząc na H2H to przemawia ona za drużyna, która gra na własnej hali. Bowiem zazwyczaj wygrywała ekipa grająca u siebie i dzisiaj wierzę, ze również Milan pokaże klasę i sięgnie po zwycięstwo.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 20 Paź 2016 - 12:49 by ROGAL5

Maccabi Tel Aviv - Real Madryt

Typ: Real Madryt

Kurs : 1,4

Różnica klas między tymi zespołami jest co najmniej ogromna. Nie przewiduję innego wyniku niż wygrana przyjezdnych

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 21 Paź 2016 - 17:14 by ROGAL5

CSKA Moskwa - Panathinaikos

Typ: I kwarta CSKA Moskwa (-2,5pkt)

Kurs: 1,6

Ostatnio zmieniony przez ROGAL5 dnia Pią 21 Paź 2016 - 17:16, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : literowka)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 25 Paź 2016 - 12:23 by livestrong

Unics Kazań - Darussafaka Dougs
Typ:2
Kurs: 2.00

Nie ma przestojow w Eurolidze. Po pierwsze są to dwa zespoły na które już stawialem, i oba mnie zawiodły. Z tym że jeśli chodzi o Turków to był to dobry typ, forma dnia miała znaczenie, przypominam chodzi o porażkę z Armanii u siebie 80-81.
Jeśli chodzi zaś o Kazań, tu się pomyliłem bardzo, po głębszej analizie zespołu to nie widzę tutaj zbyt wielkiej przyszłości w Eurolidze dla Rosjan, powodem jest oczywiście skład personalny Unicsu. Po pierwsze trener ma do dyspozycji 14 zawodników, z czego uważam że 11 prezentuje poziom który upowaznia do gry w Eurolidze. Po drugie przyszedł Clarke z Bostonu, i to tyle. Po za nim siła Unicsu to Langford, Wiliams, Antipov, Parahouski czy Colom, bez szału.
W drugiej kolejce Unics poległ w Niemczech z Brose 89-86. A Bamberg jak na razie nie imponuje forma jak to miało miejsce w poprzednim sezonie.
Co do drużyny Darussafaka, w lidze w imponującym stylu ograli Gaziantep 81-56, rehabiliujac się niejako za porażkę z Armani. Liczę że pozwoli to wejść na właściwie tory drużynie Dougs. Jak już opisywałem we wcześniejszych postach, w drużynie tacy gracze jak Anderson, Wanamaker, Bertans, Wilbekin, Clyburn, Moerman.
Dziś w Basket Hall goście z Darussafaka odniosą drugą wygraną w Eurolidze, nawet jeśli mecz będzie wyrównany to maksymalnie przez 3/4 spotkania, co dało się już zauważyć podczas spotkań zespołu Unicsu. Liczę jednak na pełną kontrolę meczu przez Turków i spokojne zwycięstwo, przynajmniej 4 pkt.

Powrót do góry Go down

sss17

Pisanie Sro 26 Paź 2016 - 13:35 by sss17

CSKA-Unics Kazań
Typ: Unics Kazań poniżej 75,5
Kurs: 1.90

Po pierwsze będzie to bardzo cieżki mecz dla Unics,po drugie taki typ ode mnie głównie ze względu na to że cięzkiej kontuzji w ostatnim meczu doznał Anton Ponkrashov z Unics i będzie pauzował dłuższy czas.Zdobywa on średnio 6 asyst na mecz i 10 pkt.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 27 Paź 2016 - 10:02 by znawca

Darussafaka Dogus - Anadolu Efes
Typ 1
kurs 1.60

Zbytnio nie rozumiem czemu kurs na gospodarzy leci do góry. Drużyna Darussafaka Dogus prezentuje się do tej pory dobrze w rozgrywkach Euroligi , bilans 2-1. Turcy, zaś 0-3! Jakaś naglą zmiana i pierwsza wygrana Efesu? Nie chce mi się zbytnio w to wierzyć. Owszem goście tego meczu grali z całkiem dobrymi zespołami, bo CSKA, Olympiakos oraz Baskonia, ale nic szczególnego tak naprawdę nie pokazywali. Druzyna Dugus na pewno na własnej hali jest mocna i zawodnicy będą chcieli dać pierwsze zwycięstwo, bowiem przegrali jak narazie swój pierwszy mecz u siebie z Milano, ale zaledwie jednym punktem. Są na pewno na fali,a przede wszystkim nie ma takiej nerwowości co u gości. Mają dwój,ę dobrych AmerykaninówAndersona oraz Wanamakera, którzy według mnie poprowadzą znowu tutajs wój zespół do zwycięstwa.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 27 Paź 2016 - 10:09 by znawca

Milano - Real Madryt
Typ 2
Kurs 1.41

Chyba nikt nie wierzy w kolejną porażką Realu Madryt, która dosyć sensacyjnie przegrała z Baskonią. Królewscy zagrali tam naprawdę bardzo przeciętne spotkanie. Przede wszystkim przespali pierwszą połowę i teraz na pewno będą chcieli się zrewanżować za tamtą wpadkę. Możliwości na pewno ku temu mają bardzo duże i jestem przekonany, że stać ich jest jak najbardziej na zwycięstwo tutaj. Przede wszystkim mam nadzieję, że zagrają bardziej skuteczniej i skoncentrowani, bo już widać było brak koncentracji w pojedynku z Maccabi. A ma kto zdobywać sporo punktów w tym zespole Ayon, Doncic, Llull czy Carrol. Mam nadzieję, zę Llull zagra bardziej skutecznie z dystansu, a jak nie ostatnio, gdzie to na sześć rzutów za trzy żadnego nie trafił. Drużyna z Milau jak narazie posiada bilans 2-1, ale jakoś mnie ich wygrane w żadnym wypadku nie przekonują, wygrali zaledwie jednym punktem z Dogus oraz dwoma z Maccabi, a przegrali i to zdecydowanie ostatnio z Olymiakosem. Spodziewam się tutaj podobnego przebiegu spotkaniem, gdzie to Real od początku powinien wyjść na prowadzenie, którego już nie oddadzą do końca pojedynku.

Powrót do góry Go down

sss17

Pisanie Czw 3 Lis 2016 - 10:44 by sss17

Bamberg-Milano
Typ: Powyżej 159,5
Kurs: 1.66

Jeśli chodzi o wyniki punktowe w Eurolidze obu klubów to wyglądają tak: Bamberg 66,89,83,74 z tym że ich wyniki 80+ to są mecze u siebie.Milano natomiast odpowiednio 99,81,81,90 także uważam że 160 pkt powinniśmy dziś spokojnie zobaczyć.

Powrót do góry Go down

Piciu1404

Pisanie Czw 3 Lis 2016 - 18:35 by Piciu1404

Olympiakos -CSKA Moscow
Typ 1
Kurs 1,9

Spotkanie dwóch bardzo silnych zespołów prezentujących podobny poziom. Kursy i na jeden i na drugi zespół wystawione są 50/50. Jedak w takich pojedynkach może być kluczowym atut własnego boiska. Patrząc też przez pryzmat spotkań jakie obie drużyny zagrały z Panathinaikosem to moim zdaniem lepiej zaprezentowała się drużyna Olympiakosu.

Powrót do góry Go down

Piciu1404

Pisanie Pią 4 Lis 2016 - 13:04 by Piciu1404

Anadolu Efes - Panathinaikos
Typ 2
Kurs 2,67

Bardzo atrakcyjny kurs na zespół z Aten zachęca do zagrania tego spotkania na dwójkę. Jak do tej pory Efes w Eurolidze spisuje się bardzo słabo a przez Olympiakos został zmiażdzony dwudziestoma czterema punktami. Co prawda dla Greków będzie to spotkanie wyjazdowe i na pewno będzie trudniej o zwycięstwo niż na własnym parkiecie jednak żal taki kurs zmarnować.

Powrót do góry Go down

sss17

Pisanie Pią 4 Lis 2016 - 15:44 by sss17

Zalgiris-Darussafaka
Typ: Powyżej 150,5
Kurs: 1.71

Przeglądając ofertę na dzisiejszą euroligę trafiłem na ciekawy typ.Oba zespoły zdobywają punkty w okolicach 80.Zalgiris w ostatnich 5 meczach w lidze i eurolidze odpowiednio 81,74,68,77,78.Natomiast zespól z Trucji w ostatnich 5 meczach odpowiednio 83,79,94,81,80.Tak więc myślę ze 150+ pkt powinno spokojnie wpaść w tym meczu a kurs niezły.

Powrót do góry Go down

sss17

Pisanie Czw 10 Lis 2016 - 9:22 by sss17

Unics Kazań-Crvena Zvezda
Typ: Unics Kazań -5,5
Kurs: 1.71

Unics ostatnio w eurolidze dość niespodziewanie wygrał na wyjezdzie z Fenerbahce i myślę że pójdą za ciosem i odniosą dziś kolejne zwycięstwo,a co za tym idzie przesuną się w stronę miejsca premiowanego do gry w play-off.
H2H wygląda niezle bowiem na ostatnie 5 meczy wszystkie wygrali gospodarze co najmniej 6 pkt.Jeśli chodzi o Unics to ostatnie 3 mecze u siebie z Crvena wygrali odpowiednio 17,19 i 22 punktami z tym że ten ostatni mecz to dość dawno w 2006 roku.
Myślę że Unics dziś odniośnie zwycięstwo na własnym parkiecie co najmniej 6 pkt.

Powrót do góry Go down

sss17

Pisanie Czw 1 Gru 2016 - 16:23 by sss17

Maccabi TelAviv-Anadolu Efes
Typ: Maccabi TelAviv -3
Kurs: 1.61

Dzisiaj dość słaba oferta a więc skupiam się na Eurolidze.Maccabi obecnie 4 miejsce w tabeli Euroligi,Anadolu natomiast 11 lokata.Maccabi ostatnio w znakomitej formie 5 zwycięstw z rzędu i myslę że dzisiaj będzie kolejne.H2H też na korzyść Maccabi na ostatnie 5 spotkań 4 razy wygrali.

Powrót do góry Go down

sss17

Pisanie Wto 20 Gru 2016 - 11:02 by sss17

Unics Kazań-Galatasaray
Typ: Unics Kazań powyżej 84,5
Kurs: 1.86

Spotkanie w eurolidze,gram taki typ ze względu na statystyki Unics z meczów u siebie.Na ostatnie 5 meczu zodbywali odpowiednio 91,100,104,89,73 a wiec 4 na 5 pokrywali tą linię i liczę że dzisiaj to powtórzą.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach