SpinBet24
Europa - Euroliga mężczyzn  - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Europa - Euroliga mężczyzn

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

12102016

Pisanie 

Europa - Euroliga mężczyzn  - Page 3 Empty Europa - Euroliga mężczyzn




Real Madryt - Olympiakos
Typ: 1
Kurs 1,30

O godzinie 21:00 w Madrycie na parkiet wybiegną koszykarze Realu Madryt, którzy zmierzą się z zawodnikami Olympiakosu. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują gospodarzy co zresztą wydaje się bardzo racjonalne. W ostatnich trzech spotkaniach na własnym parkiecie zawodnicy Realu zawsze byli górą w regulaminowym czasie gry. Z wysokiego "c" koszykarze z Madrytu zaczęli również rozgrywki ligowe pewnie wygrywając swoje spotkania. Co więcej w meczu towarzyskim pokonali po dogrywce zespół Oklahomy co dla bukmacherów było dużą niespodzianką. Stawiam zatem na pewne zwycięstwo gospodarzy.
Piciu1404
Piciu1404

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Europa - Euroliga mężczyzn :: Comments

bmx34

Pisanie Pią 1 Gru 2017 - 6:47 by bmx34

CSKA-Barcelona
Typ: over 161,5
Kurs: 1.44 (w)
1xbet

Narazie nie widzę jakiś kluczowych absencji a więc idziemy w over.CSKA w szczególności u siebie rzuca sporo punktów a Barcelona jezeli utrzyma formę i skuteczność z ostatnich meczy to over powinien siąść spokojnie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 8 Gru 2017 - 15:15 by Special

Barcelona - Fenerbahce
Typ: (AH) +4.5 Barcelona
Kurs: 1.53 (p)
Unibet


Analiza:Dziś o godzinie 21:00 rozpocznie się spotkanie Euroligi. Barcelona zagra z Fenerbahce, bukmacherzy mają problem ze wskazaniem jednoznacznego faworyta, kursy są bardzo do siebie zbliżone. Barcelona zajmuje obecnie 11 miejsce w tabeli, Fenerbahce 3. Barcelona walczy o awans do play-off i to spotkanie musi wygrać. Najbezpieczniejszym typem na to spotkanie jest handicap +4.5 w stronę Barcelony.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 11 Paź 2018 - 19:01 by ATR

Bayern - Efes  (w) 71-90
Typ:2 z OT
Kurs - 2,4
Expekt

Spodziewam się bardzo wyrównanego meczu. Gospodarze nie mają konkurencji w swojej lidze dlatego oprócz Euroligi rzadko mogą toczyć mecze ze zbliżonymi siłą ekipami. Efes to bardzo solidnie drużyna która dobrze zaczęła sezon - wygrana z Fenerbahce w Superpucharze i z Galatasaray w lidze. Kurs zachęca.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 19 Paź 2018 - 19:53 by Michalski1988

OLYMPIACOS - MILANO
TYP: Olympiacos: -6,5 (handi)
KURS: 1,87
UNIBET

Gospodarze u siebie prawie nigdy nie zawodzą. Fanatyczni kibice i ostra mobilizacja zawodników powinna zapewnić im łatwe zwycięstwo. Czy trafię z handi? Mam nadzieje że tak. Defensywa Greków wydaje mi się mocna, szczególnie w rozgrywkach europejskich. Jeśli goście nie zasypią gospodarzy trójkami powinno być ok.

(lost)

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pią 19 Paź 2018 - 23:36, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

Mentos

Pisanie Pią 19 Paź 2018 - 23:18 by Mentos

Michalski1988 napisał:OLYMPIACOS - MILANO
TYP: Olympiacos: -6,5 (handi)
KURS: 1,87
UNIBET

Gospodarze u siebie prawie nigdy nie zawodzą. Fanatyczni kibice i ostra mobilizacja zawodników powinna zapewnić im łatwe zwycięstwo. Czy trafię z handi? Mam nadzieje że tak. Defensywa Greków wydaje mi się mocna, szczególnie w rozgrywkach europejskich. Jeśli goście nie zasypią gospodarzy trójkami powinno być ok.

obejrzalem ten mecz i dramat liga okregowa wstyd to co odstawil pireus

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 19 Paź 2018 - 23:40 by Michalski1988

Olympiakos 75 - 95 Milano

Masz rację. Od drugiej kwarty Włosi zdominowali gospodarzy. No cóż, tego się nie spodziewałem. W czwartek kwarcie Olympiakos sprawiał wrażenie sfrustrowanego zespołu. Drugą połową Milan zmiażdżył gospodarzy.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 25 Paź 2018 - 18:57 by Michalski1988

MECZ: FC Bayern München - Kirolbet Baskonia
TYP: over 162,5 pkt
KURS: 1,82
UNIBET

Dziś w Eurolidze spotykają się dwa zespoły, które zazwyczaj przekraczają 80 punktów w meczu. Dodatkowo jedni i drudzy często trafiają za 3. Faworytem jest Bayern, lecz mecz powinien być w miarę wyrównany. Jeśli walka będzie do samego końca, typ powinien być trafiony.
(lost)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 25 Paź 2018 - 21:53 by Michalski1988

Mecz zupełnie w innym stylu jak myślałem. Bayern od początku prowadził i pilnował defensywy. Szczególnie pierwsza kwarta słaba pod względem ilości punktów.

FC Bayern München 77 - 71 Kirolbet Baskonia

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 1 Lis 2018 - 17:14 by Michalski1988

MECZ: Fenerbahçe Ülker - FC Bayern München
TYP: Under 157,5
KURS: 1,87
UNIBET
(lost)

Mecz wa tureckim parkiecie jest szczególnie ważny dla ekipy z Monachium. Goście zajmują 10 miejsce w tabeli i powoli muszą zacząć wspinać się w górę. Dlatego liczę na zacięty mecz i dobrą obronę po obu stronach. Nikt nie może sobie pozwolić na odjechanie przeciwnika na kilka punktów. Ostatnie bezpośrednie spotkania tych zespołów, kończyły się niskimi wynikami, co potwierdza, że zarówno jeden jak i drugi team czuje respekt do przeciwnika. Myślę że gra obronna będzie miała kluczowe znaczenie w tym meczu, a wygrają jednak gospodarze.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Czw 1 Lis 2018 - 20:25, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 1 Lis 2018 - 17:43 by Michalski1988

MECZ: CSKA Moskwa - Olympiakos Pireus
TYP: Spanoulis, Vassilis over 11,5 pkt.
KURS: 1,85
UNIBET
(win)

Faworytem w tym spotkaniu jest CSKA, jednak Olympiakos to bardzo wymagający rywal. Typowany przeze mnie Spanouis to indywidualność zespołu gości, która może dać gwarancję kilku rzutów trzypunktowych w meczu. Myślę, że o właśnie ten zawodnik jest w stanie ciągnąć grę greckiego zespołu. W ostatnim meczu z Maccabi zapunktował na poziomie 16 oczek i pokazał, że w rozgrywek europejskich nie boi się brać ciężaru zdobywania punktów na swoje barki.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 1 Lis 2018 - 20:15 by Michalski1988

CSKA Moskwa 69 - 65 Olympiakos Pireus
TYP: Spanoulis, Vassilis over 11,5 pkt. (16 punktów)

Mecz dwóch mocnych zespołów zaskakująco wyrównany oraz na niskim poziomie punktowym. Mimo to Spanoulis udowodnił, że w Eurolidze nadal gra pierwsze skrzypce i z dorobkiem 16 punktów stał się najskuteczniejszym koszykarzem w ekipie z Grecji. Mimo niskiej linii punktowej typ trafiony.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 1 Lis 2018 - 20:31 by Michalski1988

Fenerbahçe Ülker 88 - 84 FC Bayern München
TYP: Under 157,5 [b](172 punkty)


Już pierwsza kwarta sprawiła, że typowany przeze mnie "under" wydawał się wątpliwy. Popis rzutowy zawodnicy zafundowali także w drugiej kwarcie co zakończyło szansę na powodzenie mojej prognozy. Mecz wyrównany, w którym Bayern pokazuje, że wciąż stać go na równorzędny pojedynek z najlepszymi.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 1 Lis 2018 - 20:44 by Michalski1988

MECZ: FC Barcelona - Maccabi Tel Aviv
Typ: Tomić, A. over 12,5 pkt.
Kurs: 1,85
:UNIBET:
(lost)

Ostatni dzisiejszy mecz w Eurolidze zapowiada się na niezwykle wyrównany. Dlatego prognozuję, że nie będzie oszczędzania najlepszych graczy i typuje Tomicia do rzucenia przynajmniej 13 punktów w tym spotkaniu. Gwiazdor zespołu z Barcelony posiada średnią na poziomie 14,2 pkt/mecz i myślę, że w tym spotkaniu jej nie pogorszy. Również linia punktowa nie powinna być niska, dlatego wierzę w powodzenie tego typu.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Czw 1 Lis 2018 - 22:50, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 1 Lis 2018 - 22:24 by Michalski1988

Po trzeciej kwarcie Barcelona prowadzi z Maccabi aż 19 punktami. Tomić ma na 12 punktów i tylko jednego brakuje, by mój typ był trafiony. Mam nadzieję, że mimo wszystko wejdzie na boisko w 4 kwarcie. Jeśli nie, to będę miał olbrzymiego pecha.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 1 Lis 2018 - 22:54 by Michalski1988

FC Barcelona 74 - 58 Maccabi Tel Aviv
Typ: Tomić, A. over 12,5 pkt. (12 punktów)

Niestety zabrakło jednego punktu Tomicia. Mecz również nie rozpieszczał, jeżeli mowa o zdobycz punktową. Tylko 132 punkty, to efekt nieskuteczności obu zespołów. Mimo wszystko uważam, że poszedłem w dobrym kierunku i zabrakło szczęścia. Bezdyskusyjne zwycięstwo Barcelony.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach