SpinBet24
Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Astekbet bonus 100 euro

+42
damian8912111
matemistrz1
ktm299
bukmacher2017
Szymon
wisnia1g
FCbarcelona
radasdj
Baoo1
krypton
tigertyp
avangard198611
skowron
MichW
fbmod
Chriqui
Michalski1988
pinto1985
Barti80
frank1989
DomańskiMarcin
terorysta
zbyszek.rymarski
bestia
totalnybet
Matelo
supertyper
Astekbet
kobra
wilu1103
vamoskamil
Special
Hulk93
RL9
arti1
juveman87
Admin
Pissompons
andree
messi
Dawid Domański
bonusowo
46 posters

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by bonusowo Wto 27 Cze 2017 - 19:44

First topic message reminder :



==>Kliknij w Astekbet i odbierz bonus 400pln<==
Wpłać za pomocą Ecopazy 
Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Loss2010

100% bonus za pierwszy depozyt maksymalnie do 400 PLN!

Zarejestruj się na stronie Astekbet, a podwoimy twój pierwszy depozyt – maksymalnie do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt!

Jak otrzymać bonus?


  • 1. Zarejestruj się na stronie internetowej Astekbet.
  • 2. Uzupełnij wszystkie dane osobowe na swoim koncie.
  • 3. Doładuj swoje konto kwotą do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie).
  • 4. Bonus zostaje automatycznie doliczony po doładowaniu konta.

Warunki


  • 1. Użytkownikowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota doładowania uaktywniająca bonus to = 5 PLN.
  • 2. Bonus zostanie automatycznie doliczony po doładowaniu konta, pod warunkiem, że masz uzupełnione dane osobiste w swoim koncie.
  • 3. Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej.
  • 4. Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.
  • 5. Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (za wyjątkiem warunków, wskazanych w Załączniku*).
  • 6. Cała wartość bonusu musi zostać wykorzystana na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta (lub przelać pieniądze do kasyna). W przeciwnym wypadku każdy bonus lub wygrana będzie anulowana.
  • 7. Bonusu nie można wykorzystać w połączeniu z innymi promocjami lub ofertami specjalnymi.
  • 8. Astekbet zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek lub zawieszenia dowolnej oferty promocyjnej.
  • 9. Astekbet zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.
  • 10. Astekbet zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji i do bazy danych użytkowników. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta ze strategii niedozwolonych przez Astekbet, to firma zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i odebrania bonusu.
  • 11. Na każdego użytkownika, gospodarstwo domowe, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego, przypada tylko jeden bonus. Łamanie warunków oferty może skutkować zamknięciem konta.
  • 12. Użytkownik jest zobowiązany przedstawić na żądanie dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym momencie.
  • 13. Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to Astekbet zastrzega sobie prawo do zamknięcia i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.
  • 14. Po obrocie bonusu, pozostałe środki nieprzekraczające kwoty bonusu zostaną doliczone do Twojego konta. Jeśli stan konta po obrocie bonusu wynosi mniej niż minimalna stawka, to bonus zostaje utracony.

Wszystkie wymienione Warunki stanowią część Ogólnych Warunków korzystania z usług serwisu Astekbet.
*Załącznik

  • Użytkownik może wypłacić kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) nim zostaną spełnione warunki oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków wynikających z bonusu i wygranych nie jest dozwolone przed spełnieniem warunków oferty).
  • Podjęcie środków z konta nie jest możliwe, jeśli obecne saldo jest niższe niż kwota bonusu i jeśli przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.
  • Skorzystać z bonusu można w ciągu 30 dni od dnia rejestracji. Po skończeniu tego okresu bonus i wszystkie wygrane będą anulowane.

Użytkownik ma prawo do odrzucenia bonusu nim zostaną wypełnione warunki oferty, ale tylko w przypadku, gdy pozostałe środki na koncie są większe od bonusu. Użytkownik może wypłacić resztę ze wszystkich depozytów. W tym przypadku wszelkie wygrane oraz kwota bonusu zostaną anulowane.

bonusowo

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 135
SpinyBety : 9

Powrót do góry Go down


Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Michalski1988 Wto 23 Paź 2018 - 19:34

Dla mnie to nowość z tym, że na Operze nie można się poprawnie zalogować do bukmachera. W mojej wypowiedzi nie tyle oceniłem samego bukmachera, co pracowników supportu. Z całym szacunkiem do Astekbet, ale live chat jest tam atrapą... z każdym problemem odsyłają do kontaktu mailowego, a nie taka jest idea live chatu. Po za tym strona przejrzysta, kursy ok i nie ma problemów z wypłatą środków.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Astekbet Wto 23 Paź 2018 - 20:04

Witam użytkowników forum.
Widzę, że ostatni dość aktywnie zrobiło się w temacie.
Chciałbym zdementować niedawne doniesienia jakoby Astekbet planował się wycofać z polskiego rynku. Niedogodności które mają miejsce w ostatnich dniach spowodowane są ograniczeniami oprogramowania jakie dostarcza nam 1xbet, który w ostatnich dniach opuścił polski rynek. Pracujemy nad powrotem pełnej funkcjonalności strony dla graczy z Polski.
Jeżeli chodzi o LC to wielokrotnie próbowałem przekonać zarząd aby wprowadzili polskojęzyczny support, jednak poza tym  serwisem raczej nie odnotowujemy znaczących wyników (rejestracji, aktywnych graczy) i trudno będzie przeforsować ten pomysł.
Zapraszam do rejestracji w Astekbet w razie jakichkolwiek problemów proszę pisać na PW lub w wątkach poświęconych Astekbet.

Pozdrawiam.
Astekbet
Astekbet

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 273
SpinyBety : 283

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by andree Wto 23 Paź 2018 - 20:29

Jezeli chodzi o astekbet to nie moge powiedziec zlego slowa.
Jedynym minusem jak juz kolega wspomnial jest support ale nogdy nie kontaktowalem sie w powaznej sprawie raczej o jakies bzdety typu punkty bonusowe wiec jest ok.
Dobry bukmacher to taki w ktorym nie ma potrzeby kontaktu a nie taki z ktorym co chwile trzeba sie kontaktowac
andree
andree

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 167
SpinyBety : 77

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Chriqui Wto 23 Paź 2018 - 20:55

Nie blokują Polakom kont, ale nowe rejestracje są niemożliwe

Chriqui

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 8
SpinyBety : 8

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Admin Wto 23 Paź 2018 - 21:18

Panowie ile razy jeszcze trzeba to tłumaczyć. Ta sytuacja jest przejściowa i związana z dostawcą oprogramowania czyli 1xbet a konkretnie z jego wycofaniem się z PL. Niebawem powinna się ponownie pojawić opcja rejestracji dla Polaków. Jak już wspominałem można się rejestrować jeżeli komuś nie przeszkadza gra w euro, trzeba wybrać tylko inny kraj z listy a pozostałe dane  wpisać prawidłowo  tak jak macie na dokumencie. Jeżeli chodzi o Astekbet to niech się wypowie kolega @astekbet. Jeżeli chodzi o fan-sport to mogę zapewnić, że konta  będą poprawnie weryfikowane a w przypadku problemów proszę pisać do mnie bezpośrednio.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by fbmod Pon 12 Lis 2018 - 20:44

Informacja ogólna dotycząca bukmacherów korzystających z tego oprogramowania.
W dniu 12.11.2018 r. przywrócono rejestracje graczy z Polski oraz jest możliwość korzystania z PLN na kontach graczy.

Dotyczy to bukmacherów ASTEKBET, 22BET oraz FAN-SPORT

Rozmawialiśmy z przedstawicielami wszystkich tych firm i potwierdzają, ze nie będą robili problemów graczom korzystającym z VPN

KLIKNIJ TU I SPRAWDŹ JAK PROSTO OMINĄĆ BLOKADY
fbmod
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 283
SpinyBety : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Astekbet Pią 21 Gru 2018 - 10:03

Witam,
W związku z licznymi zapytaniami jakie otrzymałem na PW postanowiłem odpowiedzieć w temacie.
Astekbet wiąż akceptuje graczy z Polski jednak gracz na własną rękę musi ominąć blokadę.
Jednym z rozwiązań jest VPN  o którym wspomina administracja forum https://windscribe.com/DOWNLOAD


Do formularza rejestracyjnego przywróciliśmy możliwość wyboru PL oraz waluty PLN.
Zapraszam i zachęcam do kożystani z naszych usług.
Astekbet
Astekbet

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 273
SpinyBety : 283

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Chriqui Wto 8 Sty 2019 - 1:32

do usuniecia. przeniosłem post do tematu FAN-SPORT


Ostatnio zmieniony przez Chriqui dnia Wto 8 Sty 2019 - 1:58, w całości zmieniany 1 raz

Chriqui

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 8
SpinyBety : 8

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by andree Wto 8 Sty 2019 - 1:51

Przedewszystkim dlaczego piszesz o fan-sport w temacie Astekbet?
To gdzie masz te konto.
Osobiscie gram na fan-sport, astekbet, 22bet i nie mam problemów.
Może problem z ruskim vpn a Admin wszedzie powtarza, że najlepiej wybierać Niemcy choć nie eiem dlaczego.
Może poprostu napisz te kilka postòw i zapytaj na PW.
andree
andree

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 167
SpinyBety : 77

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by skowron Pią 8 Lut 2019 - 18:55

Dziś astekbet mnie normalnie zagiął
stawka 100
dwa najwyższe kursy na plus
zostały dwa mecze a oni cash out proponują 200
co się stało?
wczoraj sprzedałem kupon za 3600 na którym też były 4 spotkani z niższymi kursami ale dużo wyższą stawką.

 podgląd kuponu w oryginalnym rozmiarze 


Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Astekb11
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by avangard198611 Czw 21 Mar 2019 - 18:10

Witam.Założyłem konto w astekbet około 2 lata temu ale nic nie wpłacałem.Czy mogę skorzystać z bonusu?

avangard198611

Ostrzeżenie : obraźliwe wypowiedzi.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 28
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by tigertyp Czw 21 Mar 2019 - 18:31

Z tego co pamiętam to tak.  Ja też wpłaciłem po jakiś 7 miesiącach od rejestracji i dostałem. DO tego dość często jak gram regularnie otrzymuje bonus co piątek.

tigertyp

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 239
SpinyBety : 146

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by krypton Sob 13 Kwi 2019 - 10:44

Powtórka z rozrywki dwa kupony identyczne jednak dla bezpieczeństwa jeden postawiony w Astekbet a drugi w fan-sport
I syndrom jednego błędu

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Kupon_10

krypton

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 135
SpinyBety : 86

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Baoo1 Sob 25 Maj 2019 - 12:16

Dziwna sytuacja wpłaciłem 400pln a dostałem. Tylko 315 to nie bonus 100 procnet... Nawet nie 80 procent, wysłałem PW do ciebie @ASTEKBET , pomoglbys jakoś bo z tym tureckim supportem też są cyrki wklejają tylko regułki z regulaminu, nie odpowiadają na to co pytam

Baoo1

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 48
SpinyBety : 34

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by radasdj Sob 25 Maj 2019 - 22:06

A konto masz w złotówkach czy w euro
Jeżeli wpłacałeś winnej walucie niż masz konto skrill,ecopayz itd to mogły być sprawy związane z przewalutowaniem

radasdj

Zaufanie : 50%
Liczba postów : 49
SpinyBety : 39

Powrót do góry Go down

Astekbet bonus 100 euro - Page 6 Empty Re: Astekbet bonus 100 euro

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach