SpinBet24
Serie A  - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Serie A

+46
FCbarcelona
balonik19821
preorder
boywer
Michalski1988
ATR
Kwas
terorysta
adrianP
Barti80
supertyper
andrzejszwedzki
MichW
andree
tigertyp
mazik
bmx34
bestia
Valencia
gibsoon
rafaa76
grankin671
mamut
piwek
nietoperz15
ney11
gumas
wilu1103
frank1989
Special
totupisz
Hulk93
Sami
pilkarz
manin_10
sss17
znawca
obstawiacz
hazardzista777
wincek77
Piciu1404
Moderatorek
messi
kobii
kobolt
Admin
50 posters

Strona 3 z 45 Previous  1, 2, 3, 4 ... 24 ... 45  Next

Go down

Serie A  - Page 3 Empty Serie A

Pisanie by Admin Pią 23 Wrz 2016 - 22:40

First topic message reminder :



Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 11:52, w całości zmieniany 3 razy (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down


Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by manin_10 Sro 26 Paź 2016 - 22:52

Okazji było sporo, bramek brakło 2.. Rożne poraz kolejny dają zarobić, a Napoli zdobyło ich 11 Smile alien
manin_10 napisał:Napoli-Empoli
Typ: Napoli Over 7,5 rr/Over 3 azjan
Kurs: 2.10/1.90

Już kiedys pisałem, że Napoli to maszyna do zdobywania rzutów rożnych, Zdania nie zmieniam i wciąż myślę tak samo.  Napoli na swoim stadionie będzie chciało, zaprezentować jak najlepszą grę i strzelić przeciwnikom jak najwięcej bramek, co będzie skutkowało dużą ilością ataków. Gdy Napoli przegrywa 8 rożnych potrafi zdobyć w jedną połowę. Liczę tutaj na mecz z dużą ilością bramek oraz okazji bramkowych.

manin_10

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 132
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by Admin Czw 27 Paź 2016 - 5:21

Zdajesz sobie sprawę , że wszystkie Twoje typy
cytowane i komentowane przez Ciebie nie będą brały udziału w klasyfikacji na aktywność
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by obstawiacz Czw 27 Paź 2016 - 6:23

sss17 napisał:Chievo-Bologna
Typ: X
Kurs: 3.10

Mam jakieś przeczucie że w tym meczu będzie remis,a przynajmniej remis jest bardziej prawdopodobny niż wygrana którejś z drużyn.Co do statystyk to H2H na ostatnie 5 meczy były 2 remisy.Poza tym ostatnie 5 meczy Bolognii to aż 3 remisy,Chievo natomiast zremisowało tylko raz na 5 meczy ale i tak uważam jest duże prawdopodobieństwo że zobaczymy w tym meczu podział punktów.
Gratuluje ladnego typu .Remis 1-1 i ladny kurs 3.10.Tylko zalowac ze sie tego nie pogralo

obstawiacz

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 308
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by manin_10 Czw 27 Paź 2016 - 8:16

Po coś ta opcja na forum chyba jest? Jakoś muszę rozliczać typ, tak wygląda przejrzyście, a nie każdy obserwuje statystyki rzutów rożnych i wie ile w danym meczu było. Mnie na aktywności nie zależy, byle typy wchodziły i zarobek dawały. Pozdrawiam
FBP napisał:Zdajesz sobie sprawę , że wszystkie Twoje typy
cytowane i komentowane  przez Ciebie nie będą brały udziału w klasyfikacji na aktywność

manin_10

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 132
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by Moderatorek Czw 27 Paź 2016 - 11:41

Serie A  - Page 3 42786660387855373614

Nie ma wolnego w Serie A. W tygodniu emocjnonwaliśmy się dzieisątą serią spotkań, a już przed nami jdenasta kolejka, które rozpocznie się w sobotni wieczór. Na pierwszy plan pójdą drużyny Bologny oraz Fiorentiny. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, mając po trzynaście punktów. Patrząc na ostatnie mecze ro obie ekipy prezentują pdoobny poziom, bowiem bardzo często remisują. Wcale mnie nie zdziwi podział punktów w sobotni wieczór. Hit tej kolejki na pewno to pojedynek pomiędzy Juve, a Napoli. Ekipa Staraj Damy przegrała dwa dosyć prestożowe pojedynki w tym sezonie z Interem oraz Milanem. Koleja przegrana z Topową drużyną będzie sporym bólem dla tego zespołu. jednak Napoli nie radzi sobie zbyt dobrze skromnie wygrane nad Crotone oraz Empoli to najlepiej pokazują. Widać gołym okiem jest brak Milika, o czym coraz głośniej sie mówi.

Pierwsze niedzielne spotkanie to pojedynek pomiędzy Atlantą, a Genoą. Gospodarze ten sezon rozpoczeli fatalnie, bo od serii porażek, ale w pięciu ostatnich potyczkach nie przegrali, ani razu notując cztery zwycięstw i jeden remis. Genoa natomiast w ostatnim czasie prezentuje się dosyć przeciętnie, remis z Empoli oraz porażka z Sampodorią najlepiej to pokazuje. Milan w ostatnim pojedynku dosyć sensacyjnie, bo aż 3-0 przegrał z Genoą, teraz przyjdzie im zagrać z Pascarą, gdzie to tak naprawdę nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem wygranehj.. Zdecydowanie najsłabsza drużyna w Serie A, czyli Crotone w tej serii spotkań zagra z Chievo, które nie wygrało od trzech spotkań. Jednak co tutaj dużo mówić, znacznie mocniejszą drużyną są przejezdni i to włąsnie oni pwonni wygralć ten mecz. Bardzo cięzkie zadanie czeka Empoli, które w tym sezonie gra fatalnie, a w dodatku ta drużyna strzeliła zaledwie dwie bramki, zagra z Romą. Gdzie to zdecydowanymi faworytami są piłkarze z Rzymu. Walcząca o czołowe miejsca ekipa Lazio zagra z Sassuolo, Patrząc na możliwości obu zespołów to faworytami są tutaj gospdoarze, ale może paść tutaj sporo bramek. Ostatnie niedzielne spotkanie to konfrojtnacja pomiędzy Sampodrią, a Interem. Ekipa z San Siro po serii porażek w ostatniej kolejce zanotowała zwycięstwo i to dosyć prestiżowe, bo z Torino. W tej kolejce nie mają łatwo rywala, ale Inter jest tutaj faworytem.

Na poniedziałek zaplanowano dwa pojedynki. Najpierw Udinese zagra z Torino. Nie da się ukryć, że znacznie mocniejszą drużyną są tutaj przejezdni, którzy w dodatku będą chcieli się zrewanżować za ostatnią porażkę z Interem. Po dwóch porazkach z rzędu drużyuan Cagliari o punkty powalczy z Palermo, zespołem, który od początku sezonu prezentuje się bardzo słabo i znajduje się w strefie spadkowej. Nie chce mi się wierzyć, żeby przejezdni mogliby sprawić spore problemy dla gospodarze.

Nasze propozycje:
Crotone - Chievo Typ Chievo lub remis @ 1.35
Empoli - AS Roma Typ 2 @ 1.62
Sampdoria - Inter Typ Inter lub remis @ 1.34

ZAPRASZAMY DO TYPOWANIA I PISANIA ANALIZ

NIE MASZ JESZCZE KONTA W 1XBET ZAŁÓŻ JE KLIKAJĄC TU

Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by sss17 Czw 27 Paź 2016 - 16:31

Palermo-Udinese
Typ: Rzuty rożne-powyżej 10,5
Kurs: 1.83


Znalazłem ciekawy typ na dzisiejszy mecz Serie A.Ogólnie w lidze Włoskiej pada sporo rożnych,a patrząc statystycznie to Udinese zdobywa ich nawet bardzo dużo,praktycznie najmniejsza ich liczba w ostatnich meczach to 5 co i tak jest dobrym wynikiem.Co do Palermo to rożne u nich w kratkę raz mają tylko 2 a raz 10 więc u nich może być różnie ale myślę że dzisiaj będą chcieli zaatakować co też będzie się wiązało z większą liczbą rzutów rożnych.Polecam
sss17
sss17

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 597
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by manin_10 Sob 29 Paź 2016 - 14:31

Juventus-Napoli
Typ: Over 3,5 RR Napoli
Kurs: 1.75

Jak dla mnie znów Bet dnia. Powtórzę się poraz kolejny, że Napoli to maszynka do rożnych. Nawet z takim przeciwnikiem jak Juventus będzie na pewno w stanie zdobyć tylko 4 rożne przez regulaminowe 90 min. Napoli bez Milika gra jakos dziwnie i nieskutecznie, ale Insigne, Callejon i Mertens to niewątpliwie duża siła rażenia, która dzisiejszego wieczoru musi nam zapewnić min. 4 rzuty rożne Smile Powodzenia.

manin_10

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 132
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by sss17 Pon 31 Paź 2016 - 16:23

Udinese-Torino
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 1.85

Po takim kursie myślę że warto.Oba kluby grają do przodu i potrafią strzelać bramki.Udinese na ostatnie 5 meczy aż 4 razy notowało powyżej 2,5 gola a Torino na ostatnie 5 spotkań aż 5 meczów overowych.Mam nadzieję że oba zespoły na tym nie poprzestaną i zaatakują od pierwszych minut.
sss17
sss17

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 597
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by Piciu1404 Czw 3 Lis 2016 - 17:24

AC Chievo Verona - Juventus Turyn
Typ:2
Kurs 1,45

Lider Serie A Juventus Turyn wybierze się na wyjazdowe spotkanie do Verony. Jakby nie analizować takiego spotkania to Starej Damie po prostu nie wypada takich spotkań przegrywać. Jestem fanem drużyny z Turynu i zawsze patrze na nich z sentymentem. Ostatnie spotkanie wyjazdowe z Milanem zostało niestety przegrane. Remis w Lidze Mistrzów również jest rozczarowaniem. Zawodnicy z Turynu na pewno postarają się poprawić sobie humory kosztem Chievo.
Piciu1404
Piciu1404

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by manin_10 Pią 4 Lis 2016 - 16:58

Napoli-Lazio ++++ Fart bo 9-2 w rożnych Razz
Typ: Over 10 rr
Kurs: 1.90


Typ dnia. Napoli maszynka do zdobywania rożnych, Lazio wcale nie gorsze bo ich średnia na mecz wynosi 7,5 rożnego. Typ godny zagrania. Spodziewam się tutaj zwycięstwa do przerwy Lazio co tylko będzie owocować ciągłymi atakami Napoli w 2 połowie, a w konsekwencji rzutami rożnymi. Kiedy Napoli przegrywa potrafi w 1 połowe nabić 8 rożnych.... Mertens, Callejon czy Insigne na pewno pomogą nam w tym, żeby ten typ okazał się trafny. Powodzenia.


Ostatnio zmieniony przez manin_10 dnia Sob 5 Lis 2016 - 23:24, w całości zmieniany 1 raz

manin_10

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 132
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by manin_10 Pią 4 Lis 2016 - 16:58

manin_10 napisał:Juventus-Napoli +++++++++
Typ: Over 3,5 RR Napoli
Kurs: 1.75

Jak dla mnie znów Bet dnia. Powtórzę się poraz kolejny, że Napoli to maszynka do rożnych. Nawet z takim przeciwnikiem jak Juventus będzie na pewno w stanie zdobyć tylko 4 rożne przez regulaminowe 90 min. Napoli bez Milika gra jakos dziwnie i nieskutecznie, ale Insigne, Callejon i Mertens to niewątpliwie duża siła rażenia, która dzisiejszego wieczoru musi nam zapewnić min. 4 rzuty rożne Smile Powodzenia.

manin_10

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 132
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by Piciu1404 Pią 4 Lis 2016 - 17:37

AS Roma - Bologna
Typ 1
Kurs 1,29

Najwyższy kurs na to spotkanie proponuje Sportingbet. Jest to również typowy mecz na podbicie. Roma ze stratą 4 pkt do Juve i słabszą formą Starej Damy caly czas może myśleć o mistrzostwie kraju. Jednak aby o tym myśleć takie spotkania jak to należy po prostu wygrywać. U siebie narazie stracone 4 bramki i wszystkie spotkania wygrane. Faworyt jest tylko jeden
Piciu1404
Piciu1404

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by Sami Nie 20 Lis 2016 - 19:42

W dniu dzisiejszy odbędzie się ciekawie zapowiadające starcie pomiędzy AC Milan- Inter M być może drużyne te od kilku lat grają poniżej oczekiwań swoich kibiców jednak wciąż jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych starć w Seria A.
MÓj typ 1 kurs w zależności od bukmachera nawet 2.95
Sami
Sami

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 171
SpinyBety : 24

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by sss17 Pon 28 Lis 2016 - 14:27

Napoli-Sassuolo
Typ: Rzuty rożne-Napoli powyżej 8,5
Kurs: 2.00

Wyniki Napoli ostatnio nie są za ciekawe a więc wybierając ten mecz zdecydowałem się pograć na rzuty rożne drużyny Napoli.Co prawda linia na Bet365 jest wysoko ustawiona ale Napoli zdobywa kornerów naprawdę bardzo dużo ba jestem zdania że chyba najwięcej na świecie Razz a w szczególności u siebie.Ich statystyki rożnych z ostatnich 5 meczy u siebie to odpowiednio: 17,9,11,17,9.
sss17
sss17

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 597
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by sss17 Czw 22 Gru 2016 - 11:14

Fiorentina-Napoli
Typ: Rzuty rożne-Napoli powyżej 4,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet

Dotychczas grałem jeden taki zakład na Napoli ale wtedy linia była powyżej 8,5 z tym że grali u siebie i ze słabszym rywalem i weszło szczęśliwie,dziś linia zdecydowanie niżej i myślę że spokojnie Napoli nabije 5 rożnych w szczególności gdy Fiorentina strzeli pierwsza bramkę a jest to mozliwe.
sss17
sss17

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 597
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Serie A  - Page 3 Empty Re: Serie A

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 45 Previous  1, 2, 3, 4 ... 24 ... 45  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach