SpinBet24
Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Płatne typy, prawda czy fałsz?

+24
gepard433
ledeni
marecki777
bestia
vamoskamil
gibsoon
MichW
robinbuk
Pojo
Pawel Kot
kizior
Jajeeek
Berkos12
fazi1916
Hulk93
Damian Piątkowski
peuelute
Pyxe
kujka321
gierout
Tixed
pilonek
sss17
Obstawiamy
28 posters

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Obstawiamy Pon 5 Gru 2016 - 19:36

First topic message reminder :

Gdyby ktoś był zainteresowany to sprawdzam też strony które ogłaszają się jako najlepsze typy bukmacherskie - oczywiście płatne Wink Zerknijcie Wink

SPRAWDZAM PŁATNE TYPY

Obstawiamy

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 11
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down


Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by sss17 Pon 13 Mar 2017 - 19:55

Zgadzam się z przedmówcą,swego czasu próbowałem tego wykupiłem abonament na bardzo popularnym fanpagu na facebooku i typy raz wchodziły,raz nie wchodziły i tak w kółko,poza tym zauważyłem że ci "profesjonalni" gracze praktycznie graja za każdym razem te same zespoły np. jesli chodzi o overy bramkowe.
Tak czy siak stwierdziłem że nigdy więcej,wolę już sam poświęcić trochę czasu na analizę i grać swoje typy.
sss17
sss17

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 597
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by kizior Wto 28 Mar 2017 - 13:50

Platne typy to tak jak gra z podatkiem albo z prowizja... bylem na 2 forach zamknietych i tam nikt typow nie sprzedawal, bo po prostu sie nie oplaca... takie cos psuje rynek niszowy, wiec kto ma zdrowy rozsadek takich typow nie bedzie sprzedawal. Nie wiem jak to jest z platnymi stronkami, bo nigdy za to nie placilem, ale reklamuja sie typami z najlepszych lig i jak sie przeglada strony z sekcja platna to to jakas porazka jest...

kizior

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 35
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Pawel Kot Pią 26 Maj 2017 - 16:04

Hehe jakie platne typy? Nazwalbym je raczej typy dla naiwnych przeciez ludzie pomyslcie zdarza sie ze  kursy 1.1 nie wchodza bo to sport i nie jestesmy w stanie przewidziec na 100%  jak sie rozstrzygnie dany mecz nie wierzcie w pewne typy bo pewniakow niema
Pawel Kot
Pawel Kot

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 15
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Pojo Czw 15 Lut 2018 - 15:21

Owszem czasami można dostać cynk co do jakiegoś konkretnego meczu ale płatne typy polegają na naiwności mają 2osoby to jednemu dadzą na próbę typ 1 a drugiemu typ 2 i będą chcieli kasę za kolejne.

Pojo

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 24
SpinyBety : 12

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by robinbuk Pon 19 Lut 2018 - 12:41

płatne typy to zwykła fikcja
a już naiwniacy korzystając z płatnych typów na facebooku to czysta desperacja

robinbuk

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 8
SpinyBety : 6

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by MichW Pon 19 Lut 2018 - 21:40

Widziałem ludzi którzy faktycznie oferują płatne typy i są realni, ale to pewnie jakieś 1% internetu. Reszta to scam Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by robinbuk Wto 20 Lut 2018 - 16:32

Kto normalny ma dostęp do pewnych typów Smile
a najlepsi są ci co oferują pewniaki z kursem 9.00 bo mają gościa pewnego kto to ustawia buhaha
Jakbym miał takie dojście to codziennie bym grał za 10000 a nie sprzedawał typy po 20 czy 200 pln na fejsie

robinbuk

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 8
SpinyBety : 6

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by gibsoon Czw 22 Lut 2018 - 23:26

Tak na kilku grupach jestem i mistrzostwo jak ktoś po 20 pln chce sprzedać pewniaki. Ubaw mam też z tych co niby kupują i robią zrzuty co chwile brakuje nam już tylko 300 zł ale to niewiele bo wczoraj gość miał typy z kursami ponad 4.... i wszystko wlazło
gibsoon
gibsoon

Ostrzeżenie : wulgaryzmy - następnym razem 25%
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 162
SpinyBety : 74

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by gibsoon Czw 22 Lut 2018 - 23:26

Jednym słowem jak ktoś czyta ten temat niech omija takich cwaniaczków szerokim łukiem
gibsoon
gibsoon

Ostrzeżenie : wulgaryzmy - następnym razem 25%
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 162
SpinyBety : 74

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by vamoskamil Sob 3 Mar 2018 - 8:52

Wiem, że takie oferty to wielka ściema ale kiedyś była jakaś grupa na fejsie ze skutecznością ponad 85%
Typy podawali za darmo ale kursy nie były jakieś wybitne maksymalnie 1.7
Jednak teraz nie mogę znaleźć jak mi się uda to podam na form

vamoskamil

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 15
SpinyBety : 7

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by bestia Sro 7 Mar 2018 - 23:05

Jak ktoś sprzedaje pewniaki z pewnej paki to oznacza że sam wszystko już przewalił
bestia
bestia

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 326
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by marecki777 Pon 12 Mar 2018 - 0:09

Tutaj zgodzę się z kolegą wyżej, najczęściej tacy ludzie to naciągacze, którzy nie mają za co grać i szukają naiwnych ludzi, na których można zarobić. Nigdy nie kupię typów! Smile #STOPOSZUSTOM #WYGRAJSAM
marecki777
marecki777

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 51
SpinyBety : 40

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by ledeni Nie 18 Mar 2018 - 23:14

Naciągacze, nie dawajcie im kasy swojej

ledeni

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 76
SpinyBety : 43

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by gepard433 Wto 19 Cze 2018 - 12:08

Fałsz

gepard433

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 13
SpinyBety : 6

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by kaminskim Pią 5 Paź 2018 - 18:10

W 95% naciągacze i wyłudzacze, znam może 2-3 którzy biorą za to jakiś haracz ale są monitorowanie na blogabecie czy betrush, inaczej raczej to wałek.
kaminskim
kaminskim

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 100
SpinyBety : 96

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 2 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach