SpinBet24
Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 5 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Płatne typy, prawda czy fałsz?

+24
gepard433
ledeni
marecki777
bestia
vamoskamil
gibsoon
MichW
robinbuk
Pojo
Pawel Kot
kizior
Jajeeek
Berkos12
fazi1916
Hulk93
Damian Piątkowski
peuelute
Pyxe
kujka321
gierout
Tixed
pilonek
sss17
Obstawiamy
28 posters

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 5 Empty Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Obstawiamy Pon 5 Gru 2016 - 19:36

First topic message reminder :

Gdyby ktoś był zainteresowany to sprawdzam też strony które ogłaszają się jako najlepsze typy bukmacherskie - oczywiście płatne Wink Zerknijcie Wink

SPRAWDZAM PŁATNE TYPY

Obstawiamy

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 11
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down


Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 5 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Barti80 Czw 11 Paź 2018 - 10:20

Jeśli ktoś jest człowiekiem to powinien zachować się jak człowiek proste, ja nie wiem jak to jest bo nie korzystam z innych typów, tylko mam swoje typy i je gram. Ale jeżeli już bym miał bardzo, bardzo dużo pieniędzy i zaczął grać kogoś typy, kto udostępnia je za darmo i zacząłbym regularnie wygrywać, oczywista sprawa, że jakiś % by poleciał w stronę tej osoby.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 5 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by boywer Czw 11 Paź 2018 - 10:40

Na niektórych stronach jest takie coś w stylu "podaruj darowiznę" czyli jak ktoś zarobi na danej osoby typach to moze przekazać wlasnie jakis % i z tego co widzialem to zdarzają sie takie rzeczy,według mnie to bardzeij uczciwe niz płacenie z góry.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 5 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by ATR Czw 11 Paź 2018 - 10:50

Tak tylko to często są darowizny za pomocą Paypala a on czasami blokuje konta bez powodu. Z reguły przynajmniej stan konta zostaje wypłacony(no chyba że ktoś rzeczywiście jakiś machlojki tam robił) ale dopiero 180 dni po blokadzie konta więc tu szukałbym innego systemu niż Paypal.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 5 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Barti80 Czw 11 Paź 2018 - 11:01

Zawsze osoba typująca np na forum -> Może podać swój skrill/ecopayz itp w opisie, jeżeli Admin pozwoli. Jeżeli ktoś będzie chciał wynagrodzić to będzie miał jak Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 5 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by MichW Czw 11 Paź 2018 - 17:42

Osobiście korzystam z paypala od dobrych paru lat i nigdy nie miałem z nim problemu ale tak jak dyskutowaliśmy sposobów na datki jest sporo i spokojnie można by było wprowadzić coś takiego bazując na eportfelach.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 5 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Barti80 Czw 11 Paź 2018 - 18:18

No e-portfele byłyby dla mnie lepszym rozwiązaniem, jeżeli coś takiego mielibyśmy wprowadzić. Paypal ma jedyny minus, że nie można zamówić do niego karty do wypłat gotówki i wszystko z paypala musi iść bezpośrednio na konto, do bukmachera również nie idzie wpłacić. Jeżeli Administracja forum wprowadziłaby taki sposób na darowiznę za typy, najlepsze byłyby e-portfele.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 5 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by ATR Sro 31 Paź 2018 - 0:00

Paypal podstawowa wada tak jak pisałem - czasami blokują bez dyskusji konto bez powodu na zawsze - a na wypłatę salda trzeba czekać 180 dni

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 5 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Barti80 Sro 31 Paź 2018 - 0:03

Tego to jeszcze nie słyszałem, masakra... Pamiętam jak tylko założyłem konto na Paypal i dostałem przelew na 1000 PLN, to środki zostały zamrożone na 30 dni... pamiętam tak się wkurzyłem wtedy, że masakra... musiałem czekać Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 5 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by MichW Sro 31 Paź 2018 - 1:18

Być może wyrywkowa kontrola lub doczepiają się do przelewów na duże sumy. Ja osobiście nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. 2-3 dni i wypłata na koncie.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 5 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach