SpinBet24
NHL sezon 2018/2019 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NHL sezon 2018/2019

Strona 1 z 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

03102018

Pisanie 

NHL sezon 2018/2019 Empty NHL sezon 2018/2019




Washington-Boston
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,86
1xbet
Analiza:
Najlepsza liga hokejowa na Swiecie,NHL wlasnie zaczyna nowy sezon.Na inauguracje tych rozgrywek mamy cztery spotkania,napewno wszystkie ciekawe i wedlug mnie trudne do oceny.Ja wybralem pojedynek pomiedzy Washingtonem a hokeistami z Bostonu.Washington to aktualny zdobywca Pucharu,ta druzyna w poprzednim sezonie bedacw swietnej formie wygrywala z Bostonczykami,ale...ale w meczach kontrolnych miedzy sezonami nie wygladalo juz to tak przekonujaco.Przedewszystkim remisy ale nie zmienilo sie jedno,zespoly zdobywaly we wszystkich przypadkach duzo bramek.Moze wiec i tym razm tak bedzie.Jeszcze kilka slow odnosnie Bostonu,ta druzyna bardzo dobrze gra wyjazdowe spotkania.By sie o tym przekonac wytarczy przejzec statystyki z poprzedniego sezonu.W takiej sytuacji Washington nie jest tutaj faworytem i gram na gole.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NHL sezon 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Sob 6 Paź 2018 - 19:56 by andrzejszwedzki

Buffalo-NY Rangers
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,86
1xbet
Analiza:
Ruszyla juz najlepsza hokejowa liga na Swiecie,NHL,juz kika spotkan mamy za oba i nie obylo sie bez niespodzianek.J do oceny wybralem mecz,mysle,ze ciekawy pomiedzy druzynami Buffalo i NY Rangers.Dla obu druzyn jest to drugie spotkanie,w pierwszych niestety zgodnie przegraly.Buffalo z hokeistami Bostonu a Rangersi z Neshville.Co tu duzo mowic,mamy poczatek sezonu i tak naprawde jedna jaskolka wiosny nie czyni,jak mowi przyslowie.Chce przez to powiedziec,ze nie wiadomo jeszcze w jakich kondycjach sa zespoly i ryzykowne jest typowanie opcji 1x2.Postanowilem wiec zagrac na wieksza ilosc bramek,tutaj nie powinno byc niespodzianki i druzyny strzela przynajmniej szesc.W poprzednich sezonach tak strzelaly,zwlaszcza Rangersi sa bramkostrzelni.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 8 Paź 2018 - 3:04 by Barti80

Boston Bruins - Ottawa Senators
Typ: Boston Bruins
Kurs: 1.74
1xbet

Dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się spotkanie 3 kolejki Konferencji Wschodniej NHL. Boston Bruins na własnym terenie podejmie ekipę Ottawy Senators, według mojej oceny to Boston jest tutaj zdecydowanym faworytem. Obie ekipy zagrają praktycznie w swoich najmocniejszych składach. Boston gra świetnie na własnym terenie i nie powinien mieć problemów. Stawiam na Boston.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 8 Paź 2018 - 15:31 by andrzejszwedzki

Boston-Ottawa
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
1xbet
Analiza:
Liga NHL dopiero co wznowila sezon,mamy juz kilkanascie ciekawych pojedynkow za soba,w niektorych doszlo juz do niespodziewanych wynikow,dlatego trudno jeszcze stwierdzic na pewniaka,w jakich formach sa druzyny.Dzisiaj do oceny wybralem spotkanie pomiedzy zespolami Bostonu i Ottawy.Dotad rozegraly one po dwa mecze,po jednym wygraly i po jednym przegraly a wiec jak juz wspomnialem ciezko jest typowac opcje 1x2.Gospodarzem jest Boston i tej druzynie przypisuje sie miano faworyta ale jak pamietam z poprzednich sezonow,Bostonczycy u siebie gral niepewnie a Ottawa skutecznie zaczela sezon,wiec wcale nie jestem taki pewien zwyciestwa gospodarzy.Ale te zesply graja bardzo ofensywny hokej,sadze wiec ze zdobeda w spotkaniu wiecej goli.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 8 Paź 2018 - 15:57 by andrzejszwedzki

Anaheim-Dettroit
typ: ponizej 5,5 gola w meczu
kurs:1,75
fortuna
Analiza:Tak prawde mowiac to pomimo juz dwoch zwciestw Anaheim i dwoch porazek Dettroit,trudno jest typowac wynik.Mamy dopiero poczatek sezonu i do konca nie jest wiadomo w jakich formach sa zespoly.Niby powinni wygrac gospodarze ale ja nie jestem tego pewien wiec zagram na mala ilosc goli...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 8 Paź 2018 - 16:04 by andrzejszwedzki

NY Islanders-San Jose
typ:2
kurs:2,03
bet365
Analiza: Spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie.Moim faworytem jest druzyna gosci z moich obserwacji wynika,ze bardzo dobrze gra na wyjazdach.W tym sezonie przegrala juz jeden mecz,drugi zremisowala,wiec teraz kolei na zwyciestwo.Druyna z Nowego Jorku nigdy mnie nie przekonywala do swej gry...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 8 Paź 2018 - 16:09 by andrzejszwedzki

Buffalo-Las Vegas
typ:2
kurs:2,20
fortuna
Analiza: W tym meczu moim i to zdecydowanym faworytem jest zespol Las Vegas.Poprzedni sezon,udany bardzo mocny.Ta druzyna gra ladny ofensywny hokej a co najwaznejsze bardzo skuteczny.Buffalo to nierowna druzyna,nigdy nie wiadomo jak zagra...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 9 Paź 2018 - 17:15 by Barti80

Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks
Typ: Carolina Hurricanes
Kurs: 1.84
1xbet

To spotkanie rozpocznie się w nocy o godzinie 01:00. Faworytem w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy - Carolina Hurricanes, który jest obecnie w kapitalnej formie i nie powinien mieć żadnych problemów w tym spotkaniu. Zespół gospodarzy po trzech spotkaniach zajmuje 1 miejsce w Konferencji Wschodniej. Stawiam na gospodarzy są w kapitalnej formie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 9 Paź 2018 - 17:18 by Barti80

Winnipeg Jets - Los Angeles Kings
Typ: Winnipeg Jets
kurs: 1.83
1xbet

Według mojej oceny zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy - Winnipeg Jets. Mimo porażki Winnipeg Jets w ostatnim spotkaniu w NHL z Dallas Stas aż 5:1 wierzę w ich zwycięstwo, grają kapitalnie na własnym terenie i nie powinni mieć problemów w zwycięstwie w tym spotkaniu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 11:29 by andrzejszwedzki

Ottawa-Philadelphia
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,82
bwin
Analiza:
Liga hokejowa HHL,tutaj nie mozemy nazekac na brak emocji,kazdy mecz jest ciekawy,kazdy ma swoja oprawe i kazdy jest indywidualny.Chociaz mamy dopiero poczatk sezonu i druzyny zagraly zaledwie kilka spotkan,to juz mozemy rozeznac w jakich sa kondycjach i jak sa przygotowane.Ja chcialbym ocenic,skomentowac mecz pomiedzy Ottawa a Philadelphia,w ktorym moim zdaniem powinna wygrac druzyna gosci,ale nie jestem tego pewien.Obydwa zespoly zagraly dotychczas po trzy mecze,po jednym wygraly i po dwa przegraly,z tym,ze Ottawa przegrala jeden po dogrywce.Sily wiec wdaja sie wyrownane,wynik moze byc rozny ale opcja na wieksza ilosc goli powinna byc stosowna.Obydwie druzyny graja odwaznie ofensywnie co sprzyja zdobywaniu goli.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 12:29 by andrzejszwedzki

Washington-Las Vegas
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,80
fortuna
Analiza: To spotkanie powinien wygrac zespol gospodarzy,aktualny wlasciciel pucharu Stanleya,pozatym i w tym sezonie pokazuje dobre przygotowanie.Ale hokeisci z Las Vegas tez jest to nietuzinkowa druzyna,fakt,ze nienajlepiej zaczeli ten sezon ale w kazdej chwili moha sie przebudzic wiec lepiej zagrac na wieksza ilosc goli

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 12:35 by andrzejszwedzki

Anaheim Duks-Arizona
typ:1
kurs:2
bet365
Analiza: W tym meczu moim zdaniem powinna wygrac druzyna gospodarzy.Porownujac wszystkie statystyki ma wyrazna przewage nad Arizona.Pamietamy takze je jest to zdobywca tytulu mistrzowkiego z przed dwoch lat.Ten zespol charakteryzuja przedewszystkim formacj defensywne,trudno im sie strzela gole,malo traca.Arizona nalezy do slabszych w lidze...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 11 Paź 2018 - 14:40 by andrzejszwedzki

New Jersey-Washington
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,96
10bet
Analiza:
W dzisiejszych meczach ligi NHL,te pomiedzy New Jersey Devils a Washinktonem,w moim przekonaniu jest ciekawe.Devils ma za soba tylko jeden mecz narazie ale wygrany,druzyna zaprezentowala sie bardzo dobrze.Washington dotychczas rozegral juz trzy spotkania,dwa z nich wygral jedno zremisowal,napewno do sezonu jest swietnie przygotowany.W poprzednich,wczesniejszych spotkaniach pomiedzy tymi druzynami bywalo roznie,jednak lekka przewage ma Washington.Wezmy pod uwage poprzedni sezon,Delvis wygrala tylko raz,Washington dwa razy i dwa razy byl remis.Co moze wydarzyc sie w tym spotkaniu? Moim zdaniem wszystko,kazdy rezultat jest realny.Ale zespoly te graja ladny ofensywny hokej,wiec wydaje mi sie,ze zobaczymy wiecej goli.W spotkaniach bezposrednich zawsze tak bywalo dlatego tak dzisiaj zagram.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 11 Paź 2018 - 14:43 by andrzejszwedzki

Floryda-Columbus
typ:1
kurs:1,79
1xbet
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu,tego Europejskiego,hokejowa liga NHL gra swa nastepna kolejke.Jest wiele ciekawch ale i zarazem trudnych do oceny spotkan,tym bardziej ,ze jest to dopiero poczatek sezonu.Ja wybralem mecz pomiedzy Floryda a druzyna Columbus,bo wydaje mi sie,ze Floryda jest pewniakiem do zwyciestwa.Jak narazie ta druzyna rozegrala tylko jedno wyjazdowe spotkanie z Tampa Bay i chociaz przeciwnik jest silnym zespolem,to zremisowala w regulaminowym czasie gry.Dzisiaj gra we wlasnej hali,wiec powinno byc duzo lepiej.Druzyna Columbus rozgrala juz trzy mecze,dwa z nich wygrala i jeden przegrala.Napewno wiec hokeistom Florydy nie bedzie latwo,jednak wydaje mi sie,ze sa dobrze przygotowani do sezonu a co wazne,lepiej sie czuja w meczach u siebie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 1:23 by Barti80

Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs
Typ: Toronto Maple Leafs
kurs: 1.92
1xbet

To spotkanie rozpocznie się dziś o godzinie 01:30. Detroit Red Wings zagra na własnym terenie z Toronto Maple Leafs, lekkim faworytem tego spotkania wydaję się zespół gości. Detroit Red Wings zajmuje obecnie 15 miejsce w Konferencji Wschodniej, Hokeiści Toronto plasują się obecnie na 2 miejscu w Konferencji Wschodniej i są zdecydowani w lepszej formie niż gospodarze tego pojedynku. Stawiam na zwycięstwo gości.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach