SpinBet24
NHL sezon 2018/2019 - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NHL sezon 2018/2019

Strona 3 z 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Go down

03102018

Pisanie 

NHL sezon 2018/2019 - Page 3 Empty NHL sezon 2018/2019




Washington-Boston
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,86
1xbet
Analiza:
Najlepsza liga hokejowa na Swiecie,NHL wlasnie zaczyna nowy sezon.Na inauguracje tych rozgrywek mamy cztery spotkania,napewno wszystkie ciekawe i wedlug mnie trudne do oceny.Ja wybralem pojedynek pomiedzy Washingtonem a hokeistami z Bostonu.Washington to aktualny zdobywca Pucharu,ta druzyna w poprzednim sezonie bedacw swietnej formie wygrywala z Bostonczykami,ale...ale w meczach kontrolnych miedzy sezonami nie wygladalo juz to tak przekonujaco.Przedewszystkim remisy ale nie zmienilo sie jedno,zespoly zdobywaly we wszystkich przypadkach duzo bramek.Moze wiec i tym razm tak bedzie.Jeszcze kilka slow odnosnie Bostonu,ta druzyna bardzo dobrze gra wyjazdowe spotkania.By sie o tym przekonac wytarczy przejzec statystyki z poprzedniego sezonu.W takiej sytuacji Washington nie jest tutaj faworytem i gram na gole.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NHL sezon 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Pią 19 Paź 2018 - 16:04 by andrzejszwedzki

Washington-Floryda
typ:1
kurs:1,80
bwin
Analiza:
W lidze hokejowej NHL juz sporo spotkan za nami i jak zawsze byly juz zaskakujace wyniki.Do oceny wymralem mecz pomiedzy Washingtonem a Floryda,bo ciekawy jestem czy Floryda w koncu sie obudzi.Jak dotychczas wszystkie mecze przegrala,w tym dwa po remisach w podstawowym czasie gry.Dzisiaj ponownie wymagajacy przeciwnik i co? Ponownie lanie tym bardziej,ze gra na wyjezdzie...no nie wiem,Washington w tym sezonie zawodzi,nie jest chyba w optymalnej formie.Druzyna ta dotad wygrala tylko trzy mecze i to jeden po dogrywce,przegrala tez trzy i jeden po dogryce.Czy wiec poradzi sobie z Floryda? Powinna,ja jednak nie bede ryzykowal i zagram na gole,powinno ich byc przynajmniej szesc.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 22 Paź 2018 - 14:18 by andrzejszwedzki

Philadelphia-Colorado
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,69
bet365
Analiza:
W dziewiatej kolejce Ligi NHL,bardzo ciekawie zapowiada sie pojedynek duzyn,Philadelphia i Colorado.Philadelphia tym razem gra w swojej hli,patrzac na bezposrednie mecze z Colorado ma przewage wiec teoretycznie dzisiaj tez powinna wygrac.Dotychczas,w tym sezonie jednak nie gra najlepiej,wygrala cztery mecze,w tym jeden po remisie w regulaminowym czasie gy,przegrala cztery spotkania.Dla porownania Colorada chyba jest w lepszej formie,ta druzyna dotychczas wygrala piec spotkan,przegrala trzy ale dwa po remisach.W Konferencji Zachodniej zajmuje pozycje wicelidera.Wobec takich okolicznosci trudno jest wyypowac wynik,praktycznie kazdy jest mozliwy dlatego zaryzykuje i zagram na wieksza ilosc goli,ta opcja wydaje mi sie bardziej prawdopodobna.Zespoly te duzo goli zdobywali w swych meczach.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 22 Paź 2018 - 22:55 by Michalski1988

MECZ: Winnipeg Jets - St Louis Blues
TYP: 1
KURS: 2,00
UNIBET

Winnipeg Jets są na trzecim miejscu w grupie i solidnie się prezentują. Goście nie weszli dobrze w sezon, okupując dolne pozycje w tabeli. Dodatkowo kilku graczy z St Louis nie będzie mogło zagrać. Dodatkowo gospodarze są w gazie po dwóch zwycięstwach u siebie. Liczę na pewne zwycięstwo Winnipeg.

(lost)

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Wto 23 Paź 2018 - 17:29, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 23 Paź 2018 - 15:58 by andrzejszwedzki

Ottawa-Boston
typ:2
kurs:2,35
bwin
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu dojdzie do interesujacego meczu w lidze NHL,druzyna Ottawa Senators podejmuje w swojej hali Boston.Dla wielu faworytem jest tutaj Boston,ja tez tak uwazam,teoretycznie powinien wygrac.Wskazuja na to i to bardzo wyraznie statystyki spotkan bezposrednich tych zespolow.Boston wygrywal zarowno u siebie jak i na wyjazdach.Ale popatrzmy na wyniki z tego sezonu,Bostonczycy dostali zadyszki? Trzy mecze z rzedu przegrali.Ottawa z kolei swieci triumfy,juz dawno nie byla w takiej formie.Wynika z tego,ze druzyna Bostonu wcale nie jest az takim pewniakiem.Z cala pewnoscia w tym spotkaniu bedzie sie bardzo duzo dzialo a wiec zagram na wieksza ilosc goli.Ta opcja wydaje mi sie byc pewniejsza.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 23 Paź 2018 - 16:00 by andrzejszwedzki

Montreal-Calgary
typ:X
kurs:4,50
10bet
Analiza:
W nocy naszego czasu dojdzie do bardzo interesujacego meczu w lidze NHL,gdzie Montreal podejmuje we wlasnej hali druzyne Calgary.Juz na poczatku powiem,ze wyglada mi to na remis.Obydwa zespoly jak dotad graja bardzo dobrze,sa uczciwie przygotowane do sezonu.Montreal wygral juz cztery swoje mecze,w tym jedno po dogrywce,przegral trzy jedno tez po dogrywce,czyli naprawde niezle.Calgary z kolei wygrala piec swoich spotkan,w tym jedno po dogrywce a przegrala tylko trzy.No dawno juz ta druyna nie miala tak dobrego poczatku sezonu...Pomiedzy soba druzyny graly juz wiele razy,wyniki bywaly rozne,w zaleznosci od formy a na dzien dzisiejszy obie sa w przynajmniej dobrj,wiec sadze ze po trzech tercjach bedzie remis.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 23 Paź 2018 - 16:22 by andrzejszwedzki

Columbus-Arizona
typ:1
kurs:1,91
bet365
Analiza: Moim faworytem jest druzyna Columbus,ktora w tym sezonie gra bardzo dobrze.Dzisiaj wystepuje w roli gospodarza,nie sadze by pozwlila sie ograc slabej Arizonie,tym bardziej,ze w potyczkach bezposrednich tez jest gora...Arizona to jeden ze slabszych zespolow NHL...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 23 Paź 2018 - 16:28 by andrzejszwedzki

NY Rangers-Floryda
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,80
bwin
Analiza:W tym spotkaniu nie mam swego zdania co do faworyta,zwyciezcy.Rzadna z tych druzyn nie wygrala jeszcze spotkania w trzech tercjach,widac,ze nie sa w formie.W tabeli zajmuje jedne z ostatnich miejsc...w zwizku z tym zagram na wieksza ilosc goli,ta opcja jest pewniejsza...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 23 Paź 2018 - 16:35 by andrzejszwedzki

Dallas-LA Kings
typ:1
kurs:2,05
bet365
Analiza: Bardzo ciekawy mecz pomimo tego,ze druzyny te zajmuja jedne z ostatnich miejsc Konferencji Zachodniej.Onydwie maja za soba p kilka porazek z rzedu mimo to wiecej przekonania mam do zespolu gospodarzy,przy okazji,druzyna LA Kings rowniez lepiej gra u siebie o ile mozna tak powiedziec,biorac wyniki tego sezonu pod uwage.Sadze,ze Dallas w koncu wygra...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 23 Paź 2018 - 17:31 by Michalski1988

Typ Winnipeg Jets - St Louis Blues niestety nie wszedł. Gospodarze za późno odrobili straty i mecz wygrali dopiero po dogrywce.

Winnipeg Jets 4 - 4 St Louis Blues (5-4)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 25 Paź 2018 - 16:40 by andrzejszwedzki

St.LOUIS-cOLUMBUS
typ:1
kurs:2,36
bwin
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu dojdzie do ciekawego pojedynku w lidze hokejowej NHL,druzyna St.Louis we lasnej hali podejmuje Columbus.Juz na wstepie trzeba powiedziec,ze St.Louis nie gra najlepiej w tym sezonie.Dotychczas zespol wygral tylko dwa spotkania a az szesc przegral,z tym,ze trzy po remisach w regulaminowym czasie gry.Druzyna przeciwna Columbus,wyglada troche lepiej,jak dotad wygrala cztery mecze,w tym jedno po dogrywce i przegrala tez cztery.A wiec jak widzimy,potkanie to powinno byc raczej wyrownane,mozna spodziewac sie kazdego wyniku ja jednak zryzykuje i postawie na zwyciestwo gospodarzy.Przedewszystkim musza sie w koncu przebudzic i statystyka spotkan bezposrednich jest po ich stronie.Wygrywali zarowno u siebie jak i na wyjazdach.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 27 Paź 2018 - 20:27 by Michalski1988

MECZ:Nashville Predators - Edmonton Oilers
TYP:1
KURS:1,78
UNIBET

(lost)

Nashville Predators radzi sobie tym sezonie bardzo dobrze. W ostatnich 5 meczach doznali tylko jednej porażki. Drużyna z Edmonton już raz w tym sezonie przegrała z gospodarzami na własnym terenie 0-3. Po za tym 5 ostatnich meczów tych drużyn kończyło się wygraną ekipy z Nashville.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sob 27 Paź 2018 - 23:44, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 27 Paź 2018 - 23:42 by Michalski1988

Nashville Predators 3 - 5 Edmonton Oilers

Goście sprawili niespodziankę wygrywając z faworyzowanym zespołem Nashville. Predators byli bardzo nieskuteczni przez pierwsze 30 minut co zemściło się w końcowym rezultacie. Po tym meczu wiem, że nic nie wiem Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 28 Paź 2018 - 13:15 by andrzejszwedzki

Carolina-NY Islanders
typ:1
kurs:1,80
bwin
Analiza:Spotkanie to zapowiada sie bardzo ciekawie bo druzyna NY Islanders wygrala swe poprzednie,wyjazdowe spotkanie chociaz nie byla faworytem.W takiej sytuacji mozna roznie typowac ale ja juz tradycyjnie stawiam na zwyciestwo Caroliny jak gra u siebie,tutaj naprawde rzadko przegrywa...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 14:51 by andrzejszwedzki

Buffalo-Calgary
typ:1
kurs:2,41
bwin
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu mamy mnostwo spotkan w lidze hokejoerj NHL,ja dluzej zatrzymam sie przy ciekawym pojedynku,w ktorym druzyna Buffalo zagra w swojej hali z Calgary.Gospodarze dotychczas rozegrali 11 meczy z czego szesc wygrali,piec przegrali ale jedno po rmisie w regulaminowym czasie gry.Musze tutaj dodac,ze zwyciestwa notujemy przewaznie u siebie.Calgary rozegral jeden mecz wiecej,szesc wygrywajac,w tym jeden po remisie i szesc spotkan przegrala takze jeden po remisie.Patrzac na te statystyki mozna by powiedziec,ze sily sa mocno wyrownane,jednak z uwagi na to ze Buffalo gra u siebie,postawie na zwyciestwo tej druzyny.Gdy przyjzymy sie spotkaniom bezposrednim,tez widac przewage Buffalo w meczach u siebie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 14:54 by andrzejszwedzki

Carolina-Boston
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,83
bwin
Analiza:
W nocy naszego czasu,druzyna Caroliny zagra w swojej hali z zespolem Boston.Moim zdaniem jest to jedno z ciekawszych spotkan tej kolejki,trudne do oceny a sily wydaja sie byc mocno wyrownae.Juz na wstepie chce powiedziec,ze obydwa zespoly mialy bardzo dobry start w nowy sezon,jednak z uplywem czasu nie dyspnuja juz wysoka forma.Carolina dotychczas odniosla szesc zwyciestw w tym jedno po remisie w regulaminowym czasie gry,piec razy przegrala,w tym dwa razy po remisach.Boston,w porownaniu wygral szesc swoich meczy,piec przegral w tym dwa po remisach w regulaminowym czasie gry.No cuz,trudno jest tu znalezc zwyciezce,wedlug mnie kazdy wynik jest realny dlatego postanowilem zagrac na wieksza ilosc goli.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach