SpinBet24
NHL sezon 2018/2019 - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NHL sezon 2018/2019

Strona 2 z 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

03102018

Pisanie 

NHL sezon 2018/2019 - Page 2 Empty NHL sezon 2018/2019




Washington-Boston
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,86
1xbet
Analiza:
Najlepsza liga hokejowa na Swiecie,NHL wlasnie zaczyna nowy sezon.Na inauguracje tych rozgrywek mamy cztery spotkania,napewno wszystkie ciekawe i wedlug mnie trudne do oceny.Ja wybralem pojedynek pomiedzy Washingtonem a hokeistami z Bostonu.Washington to aktualny zdobywca Pucharu,ta druzyna w poprzednim sezonie bedacw swietnej formie wygrywala z Bostonczykami,ale...ale w meczach kontrolnych miedzy sezonami nie wygladalo juz to tak przekonujaco.Przedewszystkim remisy ale nie zmienilo sie jedno,zespoly zdobywaly we wszystkich przypadkach duzo bramek.Moze wiec i tym razm tak bedzie.Jeszcze kilka slow odnosnie Bostonu,ta druzyna bardzo dobrze gra wyjazdowe spotkania.By sie o tym przekonac wytarczy przejzec statystyki z poprzedniego sezonu.W takiej sytuacji Washington nie jest tutaj faworytem i gram na gole.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NHL sezon 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 14:27 by andrzejszwedzki

NY Rangers-Edmonton
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,87
1xbet
Analiza:
Witam wszystkich sympatykow hokeja...Najlepsza liga Swiata NHL ruszyla juz pelna para a wiec mamy mnostwo emocji.Ja wybralem do oceny,mysle ze ciekawy mecz pomiedzy Rangersmi a zespolem Edmonton.Kto moze wygrac,czy mam faworyta? Prawdopodobnie gospodarze,ale nie jestem o tym tak do konca przekonany.Rangersi dotad rozegrali cztery mecze a wygrali tylko jeden,ten ostatni i to dopiero w dogrywce,nie sa wiec w optymalnej formie i atut swojego lodowiska moze tu nie pomoc.Edmonton jest po dwoch spotkaniach i po dwoch przegranych.Pawda ze w takich okolicznosciach wytypowac zwyciestwo,ktorejs z tych druzyn? Ja jednak bede uniwersalny i postawie na wieksza ilosc goli,spotkanie bedzie bardzo zaciete i napewno druzyny duzo beda strzelac,zreszta jak dotychczas.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 14:30 by andrzejszwedzki

Boston-Detroit
typ: wygra gosc z dogrywka lub karnymi
kurs:3,29
bet365
Analiza:
Witam...Mamy tutaj bardzo ciekawe wydarzenie,spotkanie druzyn Bostonu i Detroit,ktore najprawdopodobniej zakonczy sie remisem w regulaminowym czasie gry.Bostonczycy zagrali juz cztery mecze,pierwszy przegrali ale trzy nastepne juz pewnie wygrali.Niewatpliwie sa dobrze przygotowani do sezonu.Detroit wypada znacznie gorzej w porownaniu,w czterech spotkaniach pozostaje bez zwyciestwa,dwie porazki po remisach w regulaminowym czasie gry i dwie po trzech tercjach,fatalnie.Patrzac na ta statystyke to Boston powinien wygrac,prawda? Ale mecze pomiedzy tymi zespolami sa szczegolne,konczace sie bardzo czesto remisami jak Detroit gra na wyjezdzie.Dzisiaj wiec powinno byc podobnie,mecz bedzie zaciety i wyrownany i cos mi podpowiada,ze po remisie w dogrywce tym razem moze Detroit wygrac...zobaczymy jak bedzie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 13 Paź 2018 - 13:08 by andrzejszwedzki

Minnesota-Carolina
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,82
fortuna Analiza:
Hokejow liga NHL juz gra pelna para,mamy za soba wiele spotkan i w niejednym z nich doszlo juz do zaskakujacych rozstrzygniec.W nowej kolejce do oceny wybralem mecz pomiedzy druzynami Minnesota,ktora jest tutaj gospodarzem i Carolina.Minnesota zagrala juz trzy mecze ale z malym powodzeniem bo dwa z nich przegrala dopiero trzeci wygrala.Carolina duzo lepiej,pierwsze spotkanie przegrala ale juz trzy kolejne wygrane.Widac,ze ten zespol jest w niezlej formie i nabiera tepa.Jak mozna zdefiniowac to spotkanie? Napewno nie jest latwo,Minnesota ma za soba atut swej hali a Carolina wydaje sie byc lepiej dysponowana.Tak czy inaczej mecz powinien byc interesujacy a,ze nie jestem pewny wyniku to zagram na wieksza ilosc goli.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 13 Paź 2018 - 13:41 by andrzejszwedzki

Floryda-Vancuver
typ:1
kurs:1,80
bet365
Analiza: Bardzo ciekawy mecz,trudny do oceny tym bardziej,ze mamy dopiero poczazek sezonu.Floryda przegrala swoj poprzedni mecz a Vancuver wygral.Czy dzisiaj moze powtuzyc zwyciestwo...teoretycznie tak ale moim zdaniem tym razem wygra Flryda...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 13 Paź 2018 - 13:51 by andrzejszwedzki

Washington-Torono
typ:1
kurs:2.30
bet365
Analiza:Spotkania pomiedzy tymi druzynami cieszyly sie zawsze wielkim zaintersowaniem.W poprzednim sezonie w dwoch ostatnich meczach wygrywal Wshington no ale pozniej zdobyl pichar.W tym sezonie ma juz dwie porazki na swoim koncie a Toronto jedna.Wedlug mnie Washington dzisiaj wykorzysta atut swojego lodowiska i wygra...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 14 Paź 2018 - 17:17 by andrzejszwedzki

Winnepig Jets-Carolina
typ:1
kurs:1,97
1xbet
Analiza:
Liga NHL gra juz pelna para w tym sezonie,juz kilka kolrjek za nami i jak zwykle nie obylo sie bez niespodzianek,napewno zaskoczeniem jest bardzo dobra gra druzyny Carolinyktora po czterech zwyciestwach w pieciu meczach,zajmuje pozycje wicelidera w Konferencji Wschodniej,ustepujac tylko zespolowi Toronto.Dzisiaj przyjdzie jej sie zmierzyc na wyjezdzie z zespolem,Winnipeg Jets.Wedlug mnie mimo dobrej dotychczasowej gry,tym razem bedzie musiala uznac wyzszosc przeciwnika.Druzyna Jets dotychczas zagrala cztery mecze,dwa z nich przegrala,obydwa wyjazdowe i dwa wygrala jeden u siebie drugi wyjazdowy.Moim zdaniem Winnipeg Jets,znacznie lepiej gra u siebie,pamietam ten zespol z poprzedniego sezonu,gral naprawde bardzo dobrze.Jak juz pisalem jestem przekonany,ze wygra to spotkanie w regulaminowym czasie gry.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 15 Paź 2018 - 13:39 by andrzejszwedzki

Ottawa-Dallas
typ: powyzej 6,5 gola w meczu
kurs:2,25
bwin
Analiza:
W lidze NHL bardzo ciekawym wydaje sie byc pojedynek pomiedzy druzynami Ottawa a Dallas.Senatorzy z Ottawy moim zdaniem to zespol nieprzewidywalny grajacy zaskakujaco,potrafi przegrac ze slaba druzyna z drugiej jednak strony pokonac wyzej notowanego przeciwnika,tak jak np. na wyjezdzie Toronto.Dzisiaj ta druzyna jest gospodarzem spotkania jednak mnie jakos nie przeknuje do swego zwyciestwa.Dotychczas rozegrala piec meczy,dwa z nich wygrywajac w trzech ponoszac porazki,jedna po remisie.Dallas to trudny przeciwnik,potrafiacy dobrze grac u siebie jak i na wyjazdach,w dotychczas rrzegranych czterech spotkaniach ta druzyna trzy razy wygrywala,tylko raz ponoszac porazke.W zwiazku z tym,ze nie mam tutaj swego faworyta,spruboje zagrac na wieksza ilosc goli.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 15 Paź 2018 - 13:41 by andrzejszwedzki

Neshville-Minnesota
typ:1
kurs:1,92
1xbet
Analiza:
W hokejowej lidze NHL,juz kilka kolejek mamy za soba,jak to zazwyczaj bywa w sporcie nie obylo sie bez zaskakujacych wynikow.Wybralem do oceny spotkanie,w ktorym nie powinno dojsc do takiego zaskoczenia.Druzyna Nehville podejmuje w swojej hali Minnesote i w moim pzekonaniu jest faworytem,niemalze pewniakiem.Dotychczas ten zespol wygral cztery z pieciu swoich spotkan i w Konferencji Zachodniej aktualnie zajmuje pozycje wicelidera,ustepujac jedynie Anaheim Ducsk.Dla porownania Minnesota zagrala dotad cztery mecze,jeden wygrywajac a trzy przegrala ale w tych spotkaniach trzykrotnie remisowala w regulaminowym czasie gry.Ten jeden maly procencik zostawiam wiec na remis ale tylko teoretycznie.Neshville jak sie okazuje jest w swietnej kondycji w tym sezonie,dlatego ten zespol bede faworyzowal.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 16 Paź 2018 - 17:12 by andrzejszwedzki

New Jersey Devils-Dallas
typ: powyzej 6,5 gola w meczu
kurs:1,78
bet365
Analiza:
Mysle ze mecz w lidze NHL pomiedzy New Jersey Devils a druzyna Dallas Stars jest jednym z ciekawszych i warto mu poswiecic wiecej czasu.Hokeisci Devils graja to spotkanie we wlasnej hali i po tzech dotychczasowych zwyciestwach sa napewno faworytem.Widac,ze ta druzyna jest doskonale przygotowana do sezonu.Ale czy aby napewno wygra z nieprzewidywalnym zespolem Dallas Stars? Tego nikt narazie nie wie...Dallas dotychcczas rozegral piec spotkan,wiec dwa wiecej od Devils,wygral trzy z nich,dwa przegrywajac,w tym ostatnie z Ottawa.Byla to moim zdaniem niespodziewana porazka i dzisiaj druzyna bedzie chciala sobie ta strate powetowac.Napewno nie jest bez szans,potrafi grac zarowno u siebie jak i na wyjazdach.Tak naprawde nie jestem pewien koncowego rozstrzygniecia w tym meczu wiec zaryzykuje zagrac na wieksza ilosc goli.Obydwa zespoly graja ofensywny hokej wiec powinno byc dobrze.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 16 Paź 2018 - 17:14 by andrzejszwedzki

Philadelphia-Floryda
typ:+5,5 gola w meczu
kurs:1,74
bet365
Analiza:
Spotkanie w lidze hokejowej NHL pomiedzy druzynami Philadelphia i Floryda powinno byc ciekawe,wiec warto mu poswiecic kilka slow.Philadelphia wystepuje tutaj w roli gospodarza,dotychczasowy bilans spotkan ma korzystniejszy od Florydy wiec jest faworytem,ale czy wygra? Na ten moment nikt tego nie wie,mozemy tylko przypuszczac.Philadelphia dotychczas rozegrala piec spotkan,dwa z nich wygrala i trzy przegrala,czy to jest dobry wynik jak na ta druzyne? Nie sadze,wiec nie jest w najlepszej kondycji.Dla porownania Floryda zagrala dotychczas trzy mecze,wszystkie przegrala,w tym jeden po dogrywce,fatalnie...ani jedna ani druga druzyna dotad nie zagrala na swoim poziomie,wiec jak tu wytypowac zwyciezce,nie da sie.Napewno jednk bedzie sie duzo dzialo na lodowisku i zobaczymy wiecej bramek.Moim zdaniem powinno ich byc przynajmniej szesc.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 16 Paź 2018 - 17:16 by andrzejszwedzki

Winnipeg Jets-Edmonton
typ:1
kurs:1,90
unibet
Analiza:
Spotkanie w lidze hokejowej NHL pomiedzy druzynami Winnipeg Jets a Edmonton,moim zdaniem powinno byc ciekawe i warte poswiecenia wiekszej uwagi.Winnepig jest tutaj gospodarzem,ma duzo korzystniejszy bilans w spotkaniach z Edmonton i chociaz nie gra juz tak blyskotliwie jak w poprzednim sezonie,to jest dla mnie faworytem.Druzyna dotychczas rozegrala piec spotkan,trzy z nich wygrala i dwa przegrala.Warto jednak zauwazyc,ze wszystkie wygrane,w swojej hali,no wyjazdy niestety slabe.Edmonton z kolei zagral dotad trzy mecze,dwa przeral i trzecie ostatnie wygral.Jesli chodzi o ten zespol to wynikami nie jestem zaskoczony bo nie nalezy ona do mocnych.W podsumowaniu chcialbym powiedziec,ze gospodarze nie zwykli przegrywac u siebie a i wyniki bezposrednich pojedynkow wskazuja na ich wyrazna przewage.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 17 Paź 2018 - 15:10 by andrzejszwedzki

Calgary-Boston
typ:X
kurs:4,24
bet365
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu,dojdzie do interesujacego spotkania w Amerykanskiej lidze NHL pomiedzy druzynami Calgary a Bostonu.Calgary w pieciu rozegranych dotychczas spotkaniach wygrywala trzykrotnie,w tym raz po dogrywce i poniosla dwie porazki.W Konferencji Zachodniej miesci sie w sodkowej jej czesci.Dla porownania druzyna Bostonu wygrala cztery spotkania i jedno przegrala.Wynik nieco lepszy ale dzisiaj gra w Calgary i nie bedzie lekko.W poprzednich sezonach te druzyny spotykaly sie juz wielokrotnie i o dziwo te mecze dosyc czesto konczyly sie remisami.Byc moze i dzisiejszy sie tak zakonczy.Naturalnie pewnosci miec nie moge ale wszystko na to wskazuje bo tez nie wierze by Boston bedac w takiej formie dal sie ograc.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 17 Paź 2018 - 15:19 by andrzejszwedzki

Montreal-Sant Louis Blue
typ:2
kurs:2,55
bet365
Analiza: W tym sezonie dotychczas lepiej gra druzyna Montrealu,jest dzisiaj gospdarzem spotkania a wiec wyglada na to,ze jest faworytem.Nie ja jestem innego zdania,wedlug mnie St.Louis jest druzna,ktor gra bardzo dobrze na wyjazdach.Uwazam,ze dzisiaj nie da sie ograc,potwierdzaja to tez wyniki spotkan bezposrednich gdzie widac przeage druzyny gosci.Sa to jednak tylko moje domysly a jak bedzie zobaczymy...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 17 Paź 2018 - 15:25 by andrzejszwedzki

Washington-NY Rangers
typ:1
kurs:1,61
bet365
Analiza:W tym spotkaniu,nie ma co ukrywac zdecydowanym faworytem sa gospodarze i gdyby nie wygrali bylbym mocno zaskoczony.Washington to wciaz aktualny mistrz NHL,zdobywca pucharu,ta druzyna jest napewno lepsza od Rangersow i rzadko przegrywa u siebie.Ostatni mecz z Toronto jednak przegrala ale to inna bajka...Dzisiaj ta strate napewno sobie powatuje...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 19 Paź 2018 - 15:59 by andrzejszwedzki

Dallas-Minnesota
typ: powyzej 5,5 gola w mczu
kurs:1,80
10bet
Analiza:
Hokejowa druzyna Dallas,po dwoch z rzedu porazkach,zagra tym razem we wlasnej hali z Minnesota,ktora dotad gra slaboGospodarze maja wiec duza okazje na komplet punktow,czy to wykorzystaja? Gdyby nie slabsza dyspozycja byliby peniakiem.Jednak Dallas tez zawodzi w tym sezonie,dotychczas tylko trzy wygrane i trzy porazki.Minnesota dla porownania wygrala dwa spotkania ale jedno po remisie i przegrala cztery w tym dwa po remisach w regulaminowym czasie gry.No tak ta druzyna nie gra najlepiej ale ma sklonnosci do remisow wiec nie postawie na zwyciestwo Dallas.Wydaje mi sie,ze odpowiednia opcja bedzie tutaj typ na wieksza ilosc goli.Druzyny graja ofensywnie,to widac w poprzednich meczach,napewno wiec tych bramek troche bedzie.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach