SpinBet24
Finlandia 2018/2019 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Finlandia 2018/2019

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

14092018

Pisanie 

Finlandia 2018/2019 Empty Finlandia 2018/2019




Tampara-Ilves
typ:X
kurs:4,72
bet365
Analiza:
Hokejowa liga w Finlandi rusza z nowym sezonem.Mamy dzisiaj cala serie spotkan,napewno ciekawych jak to bywa na inauguracje,bo jeszcze nie wiemy na co stac zespoly.Ja wybralem do oceny mecz pomiedzy druzynami Tampara i Ilves,mysle,ze jest najciekawsze bynajmniej dla mnie.Wszystkie przekazy widza tutaj w roli faworyta gospodarzy,ja twierdze inaczej,to znaczy nie mowie,ze Tampara przegra ale i nie wygra w podstawowym czasie gry.Dlaczego? Ta druzyna mnostwo spotkan wygrywa dlatego jest w czolowce,ale po dogrywkach,warto na to zwrocic uwage.Dla niej sezon juz sie zaczol wystepami w Lidze Mistrzow,tam tez remisuje spotkania.No i po trzecie w spotkaniach z zespolem Ilves tez przewazaja remisy.Dzisiaj moze byc podobnie.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Finlandia 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Sob 15 Wrz 2018 - 12:44 by andrzejszwedzki

HPK-Tampara
typ:X
kurs:4,25
bwin
Analiza:
W drugiej kolejce spotkan 1 ligi hokejowej w Finlandi,HPK zmierzy sie tym razem we wlasnej hali z druzyna Tampara.We wczorajszym meczu druzyna po remisie,w dogrywce przegrala z TPS Turku,nieznacznie bo tylko 1:2.Tampara z kolei dosc niespodziewanie ulegla we wlasnej hali,druzynie Ilves.A wiec dzisiejszy mecz zapowiada sie bardzo ciekawie,no i trudno wskazac tu faworyta.Jest to dopiero poczatek sezonu,wiec jeszcze druzyny nie zaklimatyzowaly sie na dobre i o formie ciezko jeszcze jest cos powiedziec.No cuz ja mam wiecej zaufania do druzyny Tampata,ale czy z ta kulejaca forma jest w stanie wygrac z HPK ? Moim zdaniem tak,jest to doswiadczony zespol,stawiam na jego zwyciestwo ale dopiero w dogrywce,w regulaminowym czasie gry bedzie trmis.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 18 Wrz 2018 - 15:38 by andrzejszwedzki

Sport-IFK Helsinki
typ:2
kurs:1,90
bet365
Analiza: Ciekawe spotkanie,Sport zagral juz jeden mecz wygral u siebie z Pelicans,czy jest w stanie dzisiaj ponownie wygrac? Moim zdaniem nie.Helsinki to bardzo doswiadczona druzyna mysle,ze jest w dobrej formie.Wskazuja na to dwa wygrane poprzednie mecze na wyjezdzie z Jujurit i JVP.Wygrane w dogrywkach ale jednak...jest poczatek sezonu wiec jeszcze tak na dobre zespoly nie wpadly w swoj rytm i trudno je opisywac.W kazdym tazie Helsinki maja dodatni bilans w spotkaniach z Sport,wygrywaly na wyjezdzie dwukrotnie w pieciu ostatnich meczach.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 18 Wrz 2018 - 15:52 by andrzejszwedzki

TPS Turku-Karpat
typ:2
kurs:2,80
bet365
Analiza: Bukmacherzy i eksperci w tym meczu jako faworyta wskazuja zespol gospodarzy,dlaczego? Ze Karpat przegral swe pierwsze ligowe spotkanie...ja to traktuje jako wypadek przy pracy.TPS Turku rzeczywiscie wygral swe dwa dotychczasowe mecze ale to nie powod by popadac w amforie.Nie zapominajmy,ze Karpat to aktualny mistrz kraju,nie przez przypadek.Jest to druzyna majaca ogromne doswiadczenie i nie sadze by dzisiaj ponownie da sie ograc.Nie wiem,ale ja jestem niemalze pewny jej zwyciestwa.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 19 Wrz 2018 - 15:12 by andrzejszwedzki

HPK-Assat
typ:1
kurs:2,15
1xbet
Analiza:
W pierwszej lidze hokejowej Finlandi,trwa trzecia kolejka spotkan.Druzyna HPK zagra we wlasnej hali z zespolem Assat.To spotkanie wydaje mi sie byc ciekawe,obydwie druzyny maja po jednej porazce i jednym zwyciestwie z tym,ze HPK dwukrotnie remisowalo w podstawowym czasie gry a Assat wygral po dogrywce z Lukko,przegral z kolei z TPS Turku.Wynik pomiedzy dzisiejszymi rywlami wydaje sie wiecbyc remisowy ale HPK gral z dwoma silnymi zespolami,Tampara i TPS Tuku,wiec jego osiagnieci jest cenniejsze.Tak sobie teoryzuje ale chyba mam racje i wynikalo by z tego,ze HPK wygra dzisiejszy mecz.Nie sadze by mialo tutaj dojsc do kolejnego remisu badz wygranej Assat.Tak po krotkim namysle tak zagram,na zwyciestwo gospodarzy.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 19 Wrz 2018 - 16:23 by andrzejszwedzki

Kookoo-Tampara
typ:X
kurs:4,15
bet365
Analiza: Ogromnym zaskoczeniem jest postawa druzyny Tampara w tym sezonie,dwa mecze i dwie porazki w tym jedna po remisie.Przeciez jest to czolowy zespol Finlabdi,co sie stalo? Zespol jest w tak fatalnej formie? Skoro tak to raczej tego meczu nie wygra...Kookoo tez w dwoch poprzednich spotkaniach doznal dwie porazki,tez jedna po dogtywce ale od tej druzyny duzo sie nie wymaga i to nie dziwi.Mysle ze ten mecz tez zakonczy sie remisem w podstawowym czasie gry.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 19 Wrz 2018 - 16:32 by andrzejszwedzki

Saipa-Ilves
typ:X
kurs:4,25
bet365
Analiza: To spotkanie zapowiada sie ciekawie.Saipa wygrala dwa pierwsze mecze ale ze slaba druzyna KOOKOO,w tym jeden mecz wyjazdowy po dogrywce.Nie jest wiec dla mnie tutaj faworytem jak sugeruja eksperci.Ilves w pierwszym wyjazdowym meczu pokonal Tampare,wiec ta druzyna potrafi grac.Ja tutaj zaryzykuje remis w podstawowym czasie gry,mam nadzieje,ze goscie mnie nie zawioda.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 19 Wrz 2018 - 19:20 by andrzejszwedzki

Ale Tampara dostaje lanie od KooKoo przegrywa w trzeciej tercji 7:3,tego chyba nikt sie nie spodziewal...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 26 Wrz 2018 - 16:26 by andrzejszwedzki

IFK Helsinki-KooKoo
typ:1
kurs:1,57
bet365
Analiza: W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest druzyna gospodarzy,przedewszystkim dlatego ze gra u siebie,ale nie tylko.Zespoly te juz spotykaly sie wiele razy i zdecydowanie korzystny bilans maja Helsinki a dwa ostatnie meze u siebie i na wyjezdzie,zecydowani wygtane po 4:0

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 26 Wrz 2018 - 16:34 by andrzejszwedzki

Tampara-Lukko
typ:1
kurs:1,64
bet365
Analiza: Tampara po trzech porazkach w koncu wygrala ostatni mecz,troche jestem zdziwiony postawa tej druzyny.Mam nadzieje,ze dzisiaj juz bez klopotow upora sie z Lukko w trzech tercjach.Goscie jak dotad jeszcze nie wygrali meczu,tez zdumiewajace ale cuz tak to juz jest jak sie jest bez formy.Dzisiaj pewnie przegraja kolejny mecz,bylbym zaskoczony innym wynikiem.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 28 Wrz 2018 - 14:36 by andrzejszwedzki

Jukurit-HPK
typ:2
kurs:2,49
1xbet
Analiza:
W pierwszej lidze Hokejoej w Finlandi,druzyna Jukurit powalczy o punkty we wlasnej hali z zespolem HPK.Co mozna powiedziec o tym spotkaniu...patrzac na dotychczasowe pojedynki tych zespolow,faworytem wydaje sie byc zepol gospodarzy.Jukurit w szesciu dotychczas rozegranych meczach,wygrywal trzy razy,w tym raz po dogrywce i przegral tez raz po dogrywce,dwie porazki poniosl w trzech tercjach.Dla porownania HPK rozegral piec spotkan,dwa z nich wygral w tym raz po dogrywce,trzy mecze przegral,jedno w tym po dogrywce.Tym samym jest nizej w klasyfikacji.Ale patrzac na bezposrednie pojedynki miedzy tymi druzynami,to tutaj juz wyraznie rysuje sie przewaga HPK i to daje mi podstawe by sadzic,ze goscie dzisiaj ponownie wygraja

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 28 Wrz 2018 - 14:40 by andrzejszwedzki

K-Vanta-KeuPa
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,83
1xbet
Analiza:
W finlandi druga liga hokeja na lodzie wlasnie dzisiaj zaczyna swa rywalzacje,to znaczy druzyny przystepuja do walki o pierwsze punkty.No,wiadomo,ze w takich okolicznosciach trudno mowic o fomie zespolow,mozmy sugerowac sie meczami towarzyskimi ale sa one malo adekwatne do ligowch.Do oceny wybralem pojedynek pomiedzy K-Vanta,gospodarz meczu i zespolem KeuPaa.No i jak wpomnialem,dopiero po dwoch,trzech meczch bedziemy mieli jakies rozeznanie.Tymczasem musi wystarczyc statystyka spotkan bezposrednich tych druzyn.Niestety tez nie pozwala wskazac faworyta ,ale te druzyny w swch pojedynkach zdobywaly duzo goli wiec podejzewam,ze dzisiaj moze byc podobnie.Na piec ostatnich meczy tylko w jednym z nich te druzyny strzelily mniej niz szesc btamek.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 28 Wrz 2018 - 15:53 by andrzejszwedzki

KalPa-Tampara
typ:X
kurs:4,20
bet365
Analiza:
Dzisiaj w szostej kolejce Finskiej 1 lidze hokejowej,druzyna KalPa odejmuje we wlasnej hali Tampara.Musze przyznac,ze ten mecz bardzo mnie inspiruje,obydwie druzymy w tym sezonie graja ponizej oczekiwan i swoich mozliwosci.Zwlaszcza Tampara zaskakuje swa postawa,przeciez jest to czolowy zespol w Finlandi.Dotad w pieciu meczach tylko jedna wygrana i cztery porazki,w tym jedna po dogrywce.Dla porownania gospodarze dotad wygrali dwa spotkania w tym jedno po dogrywce i przegrali trzy,jedno tez po dogrywce a wiec niewiele lepiej.Czyzby obydwie druzyny byly bez formy? Tak to wyglada,wiec czego mozemysie dzisiaj spodziewac...moim zdaniem remisu w podstawowym czasie gry,poznej dogrywaka a moze i rzuty karne.Nie spodziewam sie ladnego widowiska ale raczej zacietej walki o punkty.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 28 Wrz 2018 - 16:01 by andrzejszwedzki

Kattera-Pelitat
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,80
bet365
Analiza: 2 LIGA zaczyna dzisiaj sezon,trudno jest wiec cos powiedziec o kondycji zespolow i typowac zwyciezce.Teoretycznie powinna wygrac druzyna gospodarzy,tak wynika z meczy towarzyskich i bezposrednich pomiedzy tymi zespolami.Ja jednak w pierwszym ich spotkaniu zagram na wieksza ilosc bramek...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 4 Paź 2018 - 16:56 by andrzejszwedzki

Helsinki-Jukurit
typ:1
kurs:1,55
bet365
Analiza: Tym razem druzyna Helsinek juz napewno powinna wygrac,jest po trzech porazkach z rzedu,zaskoczenie...z takim potencjalem taka seria nie powinna sie zdarzyc ale to swiadczy o wyrownujacej sie lidze.Dzisiaj zepol gra u siebie a w meczach bezposrednich z Jukurit ma wyraznie dodatni bilans,wiec....

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach