SpinBet24
Finlandia 2018/2019 - Page 4 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Finlandia 2018/2019

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

14092018

Pisanie 

Finlandia 2018/2019 - Page 4 Empty Finlandia 2018/2019




Tampara-Ilves
typ:X
kurs:4,72
bet365
Analiza:
Hokejowa liga w Finlandi rusza z nowym sezonem.Mamy dzisiaj cala serie spotkan,napewno ciekawych jak to bywa na inauguracje,bo jeszcze nie wiemy na co stac zespoly.Ja wybralem do oceny mecz pomiedzy druzynami Tampara i Ilves,mysle,ze jest najciekawsze bynajmniej dla mnie.Wszystkie przekazy widza tutaj w roli faworyta gospodarzy,ja twierdze inaczej,to znaczy nie mowie,ze Tampara przegra ale i nie wygra w podstawowym czasie gry.Dlaczego? Ta druzyna mnostwo spotkan wygrywa dlatego jest w czolowce,ale po dogrywkach,warto na to zwrocic uwage.Dla niej sezon juz sie zaczol wystepami w Lidze Mistrzow,tam tez remisuje spotkania.No i po trzecie w spotkaniach z zespolem Ilves tez przewazaja remisy.Dzisiaj moze byc podobnie.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Finlandia 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Sro 13 Lut 2019 - 16:07 by andrzejszwedzki

TPS Turku-JVP
typ:X2
kurs:1,85
1xbet
Analiza:
Dzisiaj druzyne JVP,ktora jest w klopotliwej sytuacji,czeka ciezki wyjazdowy mecz z zespolem TPS Turku.Czy sobie poradzi...nie jestem pewien ale nie powinna przegrac w regulaminowym czasie,co pozniej,trudno wyrokowac.Zespolowi JVP,potrzebny jest kazdy punkcik,kazdy jest wazny.Ta druzyna w klasyfikacji zajmuje dalekie 10 miejsce z suma 67 ptk. co w jej przypadku jest kleska.Dodatkowo musi bronic tej pozycji bo tuz za nia z niewielka roznica punktowa jest zespol Sport.TPS Turku w tym sezonie nalezy do czolowki,obecnie jest na trzecim miejscu,jednak zauwazylem,ze coraz czesciej miewa wpadki,forma nie jest juz tak stabilna.Moim zdaniem JVP to wykorzysta,tymbardziej ze w jej przypadku forma rosnie.W spotkaniach bezposrednich,juz wygrywala na wyjezdzie z TPS.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 13 Lut 2019 - 16:14 by andrzejszwedzki

Pelitat-SaPKo
typ: ostatecznie wygra Pelitat
kurs:1,93
1xbet
Analiza:
Bardzo ciekawym,drugoligowym wydarzeniem hokejowym w Finlandi,jest pojedynek Pelitata z druzyna SaPKö.Biorac pod uwage caloksztalt,faworytem wydaje sie byc druzyna gosci.Aktualnie SaPKo tez wyzej jest kwalifikowana,szoste miejsce i 60 dotychczas zdobytych punktow,gdy Pelitat jest na 10 miejscu,ma 43 punkty i broni sie przed grupa spadkowa.Ale wlasnie perspektywa degradacji daje ogromna motywacje tej druzynie,jest gospodarzem,ma atut swego terenu i powinna to wykorzystac.SaPKo pomimo swej pozycji nie gra w tym sezonie najlepiej,przedewszystkim bardzo nierowno.Pelitat juz wygrywal na swoim terenie z tym zespolem,jest to dodatkowy bodziec.Wydaje mi sie,ze dzisiaj gospodarze pokaza kawalek dobrego hokeja i zdolaja pokonac przeciwnika.Byc moze nie zrobia tego w trzech tercjach ale w dogrywce juz powinni.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 15 Lut 2019 - 14:21 by andrzejszwedzki

KalPa-Jukurit
typ:1
kurs:1,85
1xbet
Analiza:
Dzisiaj w kolejnej rundzie hokejowej 1 ligi w Finlandi,stocza pojedynek druzyny,KalPa i Jukurit,obydwie znalazly sie w trudnej sytuacji.KalPa w klasyfikacji zajmuje 12 miejsce,ma 62 ptk.na swoim koncie,Jukurit jest pozycje nizej i ma 58 ptk.Co mozna powiedziec o tym spotkaniu? Napewno nie bedzie porywajace bo zespoly sa bez formy ale bedzie duzo walki,tego odmowic nie mozna druzynom broniacym sie przed spadkiem.KalPa wystepuje tutaj w roli gospodarza a wiec z tego wzgledu daje tej druzynie wiecej szans na zwyciestwo.Wydaje mi takze,ze mimo wszystko ma wieksze doswiadczenie i chyba lepszy potencjal na dzien dzisiejszy.Pozatym w spotkaniach bezposrednich z zespolem Jukurit tez ma lepszy,korzystniejszy bilans.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 16 Lut 2019 - 14:39 by andrzejszwedzki

JVP-KalPa
typ:1
kurs:1,85
bet365
Analiza:
Ciekawym wydarzeniem wydaje sie byc mecz hokejowy pomiedzy druzynami JVP a KalPa.Mam tutaj na uwadze przedewszystkim,zespol JVP,nie wiem co sie z nim dzieje.Kilka sezonow z rzedu byl czolowym zespolem w Finlandi,wielokrotny uczestnik LM,dzisiaj musi ratowac sie przed spadkiem.W klasyfikacji zajmuje dopiero 10 miejsce,ma 67 ptk. i musi przedewszystkim bronic tej pozycji.KalPa jest wprawdzie nizej ale ma tylko dwa punkty mniej.Cuz moge powiedziec,wierze ze JVP wgra ten pojedynek,musi,jest po dwoch z rzedu porazkach.KalPa wprawdzie nie gra najlepiej jak wynika ze statystyk ale ostatni mecz wygrala wysoko.Bedzie dzisiaj napewno trudnym rywalem,ja jednak mocno wierze w wygrana JVP.Jest dzisiaj gospodarzem i powinna to wykorzystac.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 20 Lut 2019 - 11:42 by andrzejszwedzki

KalPa-Tampara
typ:2
kurs:2,33
1xbet
Analiza:
W Finlandi 1 liga gra nastepna kolejke spotkan rundy zasdniczej,jednym z ciekawszych jest z pewnoscia pojedynek KakPa z Tampara i chcialbym sie do niego odniesc.Na dzisiaj w trudnej sytuacji jest gospodarz meczu,KalPa,w klasyfikacji zajmuje dopiero 12 miejsce i ma 66 ptk.do pierwszej dziesiatki ma trzy punkty straty i ten awans jest priorytetem tej druzyny.Czy jednak potrafi wykorzystac atut swojego terenu z bardziej doswiadczona i wyzej notowana druzyna Tampary? Sadze,ze nie.Tampara aktualnie jest na trzecim miejscu z 86 punktami,do dwoch pierwszych zespolow ma spora strate i przed Play Off,kazdy punkt jest wazny.Moim zdaniem wygra dzisiejsze spotkanie,jest po dwoch z rzedu porazkach a w pieciu ostatnich wygrala tylko jeden pojedynek,druzyna jest glodna zwyciestwa.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 22 Lut 2019 - 11:34 by andrzejszwedzki

Ilves-Tampara
typ: ostatecznie wygra Ilves
kurs:2,36
1xbet
Analiza:
Wsrod dzisiejszych spotkan 1 ligi hokeja na lodzie w Finlandi,wyroznia sie pojedynek druyny Ikves z Tampara,uwazam,ze jest interesujacy.Tampara wiadomo,znana dobra firma,w klasyfikacji obecnie zajmuje trzecie miejsce ale napewno nie gra na swym optymalnym poziomie.Ilves z kolei jest na siodmym miejscu,ma 80 ptk. i jej celem jest awans do zwyciezkiej szostki,brakuje dwoch punktow.Warta uwagi jest tez seria wygranych spotkan tego zespol,wyglada na to,ze jest w wysokiej foemie.Dzisiaj gra u siebie i stawiam ja w roli faworyta,byc moze nie wygra w regulaminowym czasie ale caly mecz powinna.Na to zwyciestwo moga tez wskazywac bezposrednie konfrontacje,Ilves w kilku ostatnich ma przewag,wygrywala przedewszystkim u siebie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 8 Mar 2019 - 13:49 by andrzejszwedzki

HPK-HIFK
typ:X
kurs:4,33
betfair
Analiza: One of the most interesting football matches today is the one in the Italian Series A, between the leader Juventus and Udinesse. Despite the fact that these teams share the break, also point in the classification, I think Udinesse of this match will not lose. Why? I think we are in agreement that Juventus is a more experienced team, the results of this season indicate that they are the undisputed leaders in the Serie A football fields. As I've already made it is a definite leader with a big advantage over the rest of the teams, but ... This edition of LM, in the 1/8 finals, the team scored a losing, losing in Madrid with Atletico 2: 0. Now in the next week I play a rewanz at home and suppose that everything is prepared under this account. For the Old Lady is a priority event, so today from Udinesse, he will play conservatively that all the basic players will be in full strength. This is a great opportunity for Udinesse to achieve a good result, especially since the duel has recently improved form.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 8 Mar 2019 - 13:56 by andrzejszwedzki

KooKoo-Tampara
txp: powazej 4,5 gola w meczu
kurs:1,78
1xbet
Analiza:
Interesujacym wydaje sie byc,dzisiejszy pojedynek druzyny KooKoo z wiceliderem klasyfikacji,zespolem Tampara.Ku mojemu zdziwieniu,duzo osob typuje nawet wygrana KooKoo,pomimo bardzo duzej roznicy w klasyfikacji.Cuz kursy na remis i wygrana gospodarzy sa wysokie,moze warto pokusic sie o takie typy.W sumie KooKoo broni sie przed spadkiem.Ja mam duze wachania co do typu 1X2,czy Tampara moze przegrac? Jest to zepol bardzo doswiadczony,z aspiracjami na tytul mstrzowski.W bezposrednich pojedynkach z KooKoo,konkretnie pieciu ostatnich,tylko raz przegrala...no nie wiem.Sadze jednak,ze bedziemy swiadkami wielu goli,Zawsze bylo ich ponad szesc gdy KooKoo byla gospodarzem.W takiej sytuacji,taka opcja wydaje mi sie bardziej prawdopodobna,typuje wiec przynajmniej szesc bramek w dzisiejszym pojedynku.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 8 Mar 2019 - 14:01 by andrzejszwedzki

K-Vanta-IPK
typ:1
kurs:2,74
1xbet
Analiza:
Runda zasadnicza drugiej ligi w Finlandi,powoli dobiega konca a wiec mecze zrobily sie ciekawsze.Do takich zalicza sie dzisiejszy pojedynek druzyn,K-Vanta i IPK.K-Vanta wystepuje tym razem w roli gospodarza i moim zdaniem wykorzyta ten atut wygrywajac spotkanie.Aktualnie ta druzyna zajmuje dziewiate,pechowe miejsce w klasyfikacji ale brakuje jej tylko trzech punktow by awansowac do zwyciezkiej osemki.D spotkania przystapi wiec mocno zmotywowana.IPK jest nastepna w tabeli,ma 59 ptk. i ucieka przed 11 pozycja,ktora juz jest spadkowa.A wiec sytuacja ciekawa zwiastujaca ciekawy mecz..Mimo wszystko uwazam,ze K-Vanta wygra,w bezposrednich pojedynkach ma przewage,przedewszystkim u siebie wygrywala.Wiecej,w trzech pojedynkach tego sezonu wygrala dwukrotnie,u siebie i na wyjezdzie,przegrala jeden mecz wyjazdowy.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 13 Mar 2019 - 12:42 by andrzejszwedzki

Roki-Jokipojad
typ: ostatecznie wygra gospodarz
kurs:1.91
matchbook
Analiza:
Faza grupowa w drugiej lidze Finlandi dobiega konca,zwyciezka osemka a wlasciwie siodemka jest juz pewna,pozostaje pytanie czy osme zwycieskie miejsce zachowa druzyna Roki,ktora dzisiaj gra z zespolem Jokipojad.Moim zdaniem tak,Roki wygra i zachowa swa pozycie.Ta druzyna gra u siebie,w ostatnich pieciu z Jokipojad dwukrotnie remisowala w podstawowym czasie gry.Aktualnie ma trzy punkty przewagi nad kolejnym zespolem K-Vanta a wiec remis wystarczy by zachowac swa pozycje.Druga wazna rzecz,Jokipojad juz ma pewne miejsce w osemce wiec nie bedzie sie maksymalnie angazowal,moze nie jest sportowe myslenie ale tak mi sie wydaje,zachowa sily na wyzniehsze spotkania.Warto tez wspomniec,ze Roki ostatnio notowal slabszy okres gry,cztery z rzedu porazki,czas wiec cos wygrac.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 15 Mar 2019 - 12:48 by andrzejszwedzki

SaPKo-Kettera
typ:1
kurs:1,93
1xbet
Analiza:
Faza grupowa w 2 lidze Finlandi powoli dobiega konca,jednak jeszcze niektore druyny nie moga byc pewne swego.Ja jednak do oceny wybralem pojedynek SaPKo z zespolem Kettera,obydwie druzyny maja juz zapewnione miejsca w grupie zwyciezcow.SaPKo jednak ma duzo mniej punktow od rywala a sa one bardzo potrzebne przed kolejna faza.Ostatnie swe spotkanie druzyna przegrala sadze wiec,ze dzisiaj grajac u siebie powinna wygrac.Oczywiscie Kettera to trudny przeciwnik,ma za soba cala serie meczy bez porazki,powinno byc iekawie.Ja typuje zwyciestwo SaPKo przedewszystkim z uwagi na bezposrednie pojedyki z Kettera,w kilku ostatnich,bedac gospodarzem nie przegrala.W takiej sytuacji,biorac pod uwage tewszystkie okolicznosci sadze,ze gospodarze poprawia swoj bilans pumktowy wygrywajac to spotkanie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 28 Mar 2019 - 10:19 by andrzejszwedzki

TUTO-SaPKo
typ:1
kurs:1,80
bet365
Analiza: Jest to juz piaty pojedynek tych duzyn w cwiercfinalowych zmaganiach.Jak dotad stan 3:2 na korzysc TUTO,dzisiejsze zwyciestwo da awans tej druzynie.Moim zdaniem TUTO wykorzysta dzisiaj atut swojego terenu i wygra awansujac do polfinalu.Prowadzenie jest jak najbardziej zasluzone,SaPKo w tym sezonie jest zespolem slabszym,czym jestem troche zaskoczony.W poprzednich sezonach ta druzyna prezebtowala sie lepiej.No tak ale jest to moja opinia a jak bedzie nienawem sie przekonamy.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 9 Kwi 2019 - 12:26 by andrzejszwedzki

Tampara-HPK
typ:1
kurs:2,05
bet365
Jest to juz trzeci mecz polfinalowy tych zespolow,wynik 1:1 jak dotad kazda z nich wygrywala u siebie z tym,ze HPK efektowniej i byc moze to jest powodem sugerowania dzisiejszego zwyciestwa HPK przez bukmacherow.Ha kisza wysokimi kursami ale nie dajcie sie zwiesc,HPK nie wygra...Tamar to ogromne doswiadczenie,tegularnie w czolowce kazdego sezonu,wielokrotny zdobywca tytulow!!! Dzisiaj gra u siebie i byloby grzechem by zespol tego nie wykorzystal.Jest moim faworytem,takze do awansu do finalu.HPK owszem w tym sezonie gra dobrze ale wedlug mnie nie na tyle by wyeliminowac Tampre.Do niczego nie namawiam ale wezcie moja uwage do siebie...powodzenia...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Kwi 2019 - 13:26 by andrzejszwedzki

Leki-KeuPa
typ:1
kurs:2,05
bet365
Jest to juz piaty polfinalowy pojedynek tych druzyn,dotychczasowy wynik nieco zaskakujacy 2:2 bo tak prawde mowiac w przekroju calego sezonu zdecydowanie lepsza druzyna byla Leki.Ale to jest sport i zawsze cos ciekawego sie dzieje i to nas inspiruje.O dziwo bukmacherzy kusza wysokimi kursami sugerujac kolejne zwyciestwo druzyny gosci!!! Nie no Leki raczej nie przegra kolejnego spotkania,gra u siebie i moment jest wazny...Ja nie tylko stawiam na jej dzisiejsze zwyciestwo ale i awans do finalu...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 16 Kwi 2019 - 12:45 by andrzejszwedzki

Kettera-KeuPa
typ:1
kurs:1,99
1xbet
Pierwsze spotkanie wielkiego finalu w 2 lidze.Nie jest zaskoczeniem obecnosc w nim druzyny Kettera ale KeuPa napewno,osma druzyna rundy zasadniczej pokonala miedzy innymi w polfinale wyzej notowana Leki.Czy ma szanse zdobyc mistrzostwo? Jak potocza sie pojedynki z liderem rundy zasadniczej,zespolem,ktory jak nurza wszedl do finalu latwo eliminujac,Jokipojad w cwiercfinale i TUTO w polfinale??? Wedlug mnie KeuPa mimo eszystko jest bez szans.Kettera jest w doskonalej,chyba zyciowej formie,pokazuja to wyraznie wyniki pojedynkow.Zarowno te z rundy zasadniczej jak i dalsze o czym juz wspomnialem.Rowniez w kontaktach nezposrednich,taczej nie dawala szans rywalowi,druzynie KeuPa tylko raz udalo sie wygrac,na wyjezdzie po dogrywce.Moim zdaniem,dominacja Kettera jest widoczna,wygra bez wiekszego problemu.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach