SpinBet24
Finlandia 2018/2019 - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Finlandia 2018/2019

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

14092018

Pisanie 

Finlandia 2018/2019 - Page 2 Empty Finlandia 2018/2019




Tampara-Ilves
typ:X
kurs:4,72
bet365
Analiza:
Hokejowa liga w Finlandi rusza z nowym sezonem.Mamy dzisiaj cala serie spotkan,napewno ciekawych jak to bywa na inauguracje,bo jeszcze nie wiemy na co stac zespoly.Ja wybralem do oceny mecz pomiedzy druzynami Tampara i Ilves,mysle,ze jest najciekawsze bynajmniej dla mnie.Wszystkie przekazy widza tutaj w roli faworyta gospodarzy,ja twierdze inaczej,to znaczy nie mowie,ze Tampara przegra ale i nie wygra w podstawowym czasie gry.Dlaczego? Ta druzyna mnostwo spotkan wygrywa dlatego jest w czolowce,ale po dogrywkach,warto na to zwrocic uwage.Dla niej sezon juz sie zaczol wystepami w Lidze Mistrzow,tam tez remisuje spotkania.No i po trzecie w spotkaniach z zespolem Ilves tez przewazaja remisy.Dzisiaj moze byc podobnie.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Finlandia 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Sob 6 Paź 2018 - 15:24 by andrzejszwedzki

Jukurit-KooKoo
typ:1
kurs:2,19
1xbet
Analiza:
W 10 kolejce Finskiej lidze hokejowej duzyna Jukurit podejmuje w swojej hali zespolKooKoo.To spotkanie wydaje mi sie byc ciekawe chociaz te druzyny aktualnie nie naleza do czolowki i mieszcza sie w srodkowej czesci tabeli.Jukurit dotychczas wygal trzy mecze w tym tylko jeden w podstawoym czasie gry,przegra szesc meczy w tym dwa w podstawowym czasie gry.Druzyna nie gra najlepiej ale duzo spotkan remisuje.Zespol KooKoo z kolei wygral trzy mecze wszystkie w trzech tercjach,przegral z kolei szesc spotkan ale tylko dwa po remisach w podstawowym czasie gy.Tym samym jest dwie pozycje wyzej od dzisiejszego rywala.Ja mimo wszytko postawie tutaj na wygrana Jukuritu,wygrywal czesto u siebie z KooKoo,nawet gdy druzyny jeszcze graly w nizszej lidze.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 6 Paź 2018 - 15:43 by andrzejszwedzki

JVP-Tampara
typ:1
kurs:2,19
1xbet
Analiza: W 10 kolejce Finskiej ligi hokeja na lodzie zagraja dzisiaj ze soba dobze nam znane ekipy JVP i Tampara.Od wielu sezonow sa to czolowe zespoly w Finlandi z wieloma sukcesami na swych kontach,ale o dziwo w tym sezonie zawodza i to bardzo.JVP dotychczas wygrala cztery spotkania ale w tym tylko dwa w trzech tercjach i przegrala az piec spotkan,w tym cztery w podstawowym czasie gry.Wynik slbiutki i daje jej to dopiero 10 pozycje w tabeli.Tampara wypada jeszcze gorzej,dotadwygrala tylko trzy mecze,w tym jedno po dogrywce a przegrala az szesc spotkan w tym piec w podstawowym czasie gry,niestety daje jej to przedostatnie miejsce w tabeli.Z uwagi na to,ze JVP gra we wlasnej hali postawie na jej zwyciestwo.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 11:02 by andrzejszwedzki

KalPa-SaiPa
typ:1
kurs:1,99
1xbet
Analiza:
W dniu dzisiejszym swa jedenasta kolejke gra tez Finska liga hokejowa.Ja wybralem do oceny wedlug mnie bardzo ciekawy mecz,pomiedzy druzynami KalPa i SaiPa.Gospodarze zajmuja aktualnie trzecie miejsce w klasyfikacji,wygrali szesc z dotychczasowych dziesieciu spotkan,w tym cztery w regulaminowym czasie gry,cztery przegrali ale dwa po dogrywkach.Druzyna gosci pomimo ze rozegrala jrden mecz mniej to i tak zajmuje wysokie piate miejsce.Tez wygrala szesc spotkan,w tym piec w regulaminowym czasie i przegrala trzy.Porownujac te statystyki mozna wnioskowac,ze to spotkanie bedzie bardzo wyrownane,ja jednak uwazam,ze KalPa powinna wykorzystac atut wlasnego lpdowiska i wygrac.Podobnie bylo w kilku ostatnich pojedynkach tych zespolow.No i ostatnia kwestia,KalPa przegrala ostatni swoj pojedynek,wie dzisiaj u siebie bedzie chciala te strate powetowac.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 11:09 by andrzejszwedzki

KoKoo-Lukko
typ: powyzej 6,5
kurs:2,45
10bet
Analiza:
W 11 kolejce Finskiej ligi hokejowej zagraja ze soba dwie slabsze druzyny,zajmujace odlegle pozycje w klasyfikacji,Lukko i KooKoo.Gospodarzem tutaj jest zespol KooKoo,ktory dotychczas wygral tylko trzy spotkania i az siedem przegral,w tym dwa po dogrywkach,zajmuje wyzsza pozycje w klasyfikacji od przeciwnika wiec jest faworytem tego meczu.Lukko dotychczas wygral tzy spotkania,jedno po dogrywce,przegral szesc w tym jedno po dogrywce.Moim zdniem jest to mimo wszystko ambitna duzyna,pamietam ja z poprzednich sezonow i uwaam,ze dzisiaj wcale nie sto na z gory przegranej pozycji.Sadze,ze tutaj kazdy wynik jest realny i znacznie pewniejsza opcja bedzie zagranie na duza ilosc goli.Wydaje mi sie,ze nedzie to mocno otwarty mecz i duze strzelanie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 11 Paź 2018 - 14:30 by andrzejszwedzki

Lukko-HPK
typ:2
kurs:2,91
matchbook
Analiza:
W 11 kolejce Finskiej ligi hokejowej zagraja druzyny,Lukko i HPK,przy czym Lukko jest dzisiaj gospodarzem.Druzyna ta wygrala dotychczas cztery ze swych meczy,w tym dwa po remisach w regulaminowym czasie,natomiat przegrala az szesc razy,w tym jednen raz po dogrywce.Trzeba tez wspomniec,ze wygrala popredni wyjazdow mecz.HPK jest aktualnie troche wyzej w tabeli,wygral dotychczas piec spotkan,dwa po remisach i przegral piec,jedno po remisie.Ani jedna ani druga druzyna nie gra jak dotad na miare swych mozliwosci,ciezko jest wytypowac wiec zwyciezce.Ja mimo wszystko postawie na wygrana HPK,ostatni mecz ta druzyna przegrala wiec dzisiaj moze strate nadrobic bo przeciwnik jest do ogrania.HPK ma zdecydowanie korzystniejszy bilans w bezposrednich meczach.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 13 Paź 2018 - 12:18 by andrzejszwedzki

KalPa-HIFK
typ:1
kurs:2,70
1xbet
Analiza:
W 12 kolejce Finskiej ligi hokeja na ldzie,druzyna KalPa zagra w swojej hali z zespolem HIFK.Napewno spotkanie bedzie ciekawe,wskazuja na to chociazby kursy bukmacherskie,ktore ku mojemu zdziwieniu daja wiecej szans na zwyciestwo druzynie gosci.Ja jestem innego zdania,uwazam,ze wygra KalPa,ten zespol ma za soba dwie porazki z rzedu a nie zdarzalo sie tak by przegrywal cale serie spotkan.HIFK jest napewno groznym rywalem,jednak dodatkowo gra w Lidze Mistrzow a wiec zespol odczuwa napewno jakies zmeczenie.Druzyny te sasiaduja w tabeli,prezentuja moim zdaniem podobny poziom ale zwrocmy uwage na ich bezposrednie pojedynki,tutaj wyraznie korzystniejszy bilans jest po stronie KalPa.Dzisiaj gra we wlasnej hali i nie sadze by ta druzyna przegrala trzeci mecz z rzedu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 13 Paź 2018 - 12:25 by andrzejszwedzki

SaiPa-JVP
typ: powyzej 4,5 gola w meczu
kurs:1,60
fortuna
Analiza: W tym spotkaniu gora powinna byc druzyna JVP,zawsze w czolowce,zawsze lapie sie do Ligi Mistrzow ale w tym sezonie zawodzi i to bardzo.Nie wiem...nie jestem pewien wyniku bo SaiPa z kolei gra dobrze,wydaje mi sie,ze bedzie to wyrownany pojedynek a ze nie jestem pewien jak sie zakonczy zagram na ilosc holi...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 17 Paź 2018 - 14:56 by andrzejszwedzki

KooKoo-Ilves
typ:2
kurs:2,36
bet365
Analiza:
W Finlandi pierwsza liga hokejowa gra dzisiaj tylko trzy mecze,jednym z nich jest pojedynek druzyny KooKoo z zespolem Ilves.Moim faworytem do zwyciestwa jest druzyna gosci.Ilves bo o niej mowa,w tym sezonie gra wyjatkowo dobrze,zajmuje pozycje wicelideraustepujac jedynie aktualnemu mistrzowi,druzynie Karpat.Zespol ten nie przegral pieciu z rzedu spotkan a w tym sezonie odniosl juz osiem zwyciestw,przegrywajac tylko trzy mecze.Gospodarz,zespol KooKoo z kolei tylko trzy spotkania wygral i dziesiec przegral.Ma za soba cala serie przegranych meczy,swiedczy to o zupelnym braku formy.Akualnie zajmuje przedostatnie miejsce w klasyfikacji.Zespoly te spotykaly sie juz wielokrotnie i tutaj tez miazdzaca przewage ma druzyna Ilves,nie wypada wiec nie zagrac na jej zwyciestwo.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 17 Paź 2018 - 15:00 by andrzejszwedzki

Lukko - Sport
typ:1
kurs:1,96
bet365
Analiza: Wydaje mi sie,ze to spotkanie powinna wygrac druzyna Lukko,gra przedewszystkim u siebie a przeciwnik nie nalezy do najsilniejszych.W klasyfikacji co prawda Sport jeszcze jest narazie wyzej ale z meczu na mecz to gorzej.Lukko z kolei mial slabszy poczatek sezonu ale gra coraz lepiej...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 19 Paź 2018 - 14:09 by andrzejszwedzki

Sport-SaiPa
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:2,08
bwin
Analiza:
W Finlandi mamy dzisiaj szereg ciekawych spotkan hokejowych,do oceny wybrale jednak pojedynek slabszych druzyn.Sport podejmuje u siebie zespol SaiPa i tutaj co do wyniku niczego nie moge byc pewien ale sadze,ze druzyny zdobeda wiecej bramek.Druzyna Sport dotychczas wygrala tylko cztery z 12 dotychczasowych meczy ale stosunek bramej jest duzy 34:48,jak widac duzo goli traci wiecej niz zdobywa.Rywal SaiPa dotychczas wygral osiem spotkan,w tym trzy po remisach w regulaminowym czasie gry i przegral trzy mecze.Teoretycznie wiec mozna by uwazac ta druzyne za faworyta,ale w meczach bezposrednich SaiPa juz nie ma takiej przewagi,zwlaszcza w meczach wyjazdowych.Sadze wiec,ze opcja na wieksza ilosc goli jest tutaj bardziej prawdopodobna i tak tez typuje.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 24 Paź 2018 - 15:51 by andrzejszwedzki

SaiPa-Lukko
typ:1
kurs:2,16
bet365
Analiza:
W 1 lidze hokeja na lodzie w Finlandi,widze dzisiaj fajny mecz pomiedzy ruzynami SaiPa i Lukko.Druzyny wprawdzie graja ze zmiennym szczesciem,jednak ich pojedynki wygladaja ciekawie.Lukko bardzo slabo zaczela sezon,pozniej kilka dobrych spotkan i ostatnio chyba jest ba fali,wygrala dwa ostatnie mecze.SaiPa przeciwnie,rewelacyjnie zaczela ten sezon,wydawalo sie,ze bedzie szla za ciosem,niestety nastapil jakis zanik formy.Aktualnie jest po dwoch porazkach z rzedu...jak wiec bedzie dzisiaj? Przegra kolejny trzeci mecz z rzedu? Moim zdaniem nie,gra w swojej hali i powinna to wykorzystac.To doswiadczona druzyna pozatym z doswiadczenia wiem,ze seriami,dlugimi seriami przegrywaja zespoly,ktore sa w wybitnie kiepskiej formie.SaiPa mimo wszystko na taka druzyne mi nie wyglada,dzisiaj z pewnoscia wygra.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 24 Paź 2018 - 15:59 by andrzejszwedzki

HIFK-Pelicans
typ:1
kurs:2,95
bet365
Analiza: W tym spotkaniu druzyna gospodarzy jest moim zdecydowanym faworytem.Jak dotychczas ten zespol prezentuje sie duzo lepiej od rywala,znajduje sie wyzej w klasyfikacji.W spotkaniach bezposrednich z Pelicansem,tez ma zdecydowanie lepszy bilans.No i gra u siebie,druzyna powinna to wykorzystac...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 24 Paź 2018 - 16:06 by andrzejszwedzki

Karpat-Tampara
typ:1
kurs:1,71
bet365
Analiza: Bardzo ciekawy mecz.Tampara w tym sezonie bardzo slabo zaczela,zadziwiala nas swa nieskutecznoscia,serie przegranych spotkan itd...jednak juz ostatnie mecze pokazuja,ze zlapala wiatr w zagle,zaczyna grac a to zwistuje dzisiaj ciekawe widowisko.Ja jdna stawiam na wygrana Karpata,jest zdecydowanym liderem,w lidze dyktuje warunki jak w poprzednim sezonie...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 29 Paź 2018 - 12:49 by andrzejszwedzki

HIFK-HPK
typ:1
kurs:2,35
bwin
Analiza:
W Finskiej lidze hokeja na lodzie,mamy dzisiaj tylko jeden mecz ale jakze ciekawy i napewno warty skomentowania.Druzyna HIFK,jest utaj gospodarzem i dlatego wedlug mnie powinna ten fak wykorzystac i wygrac.Aktualnie w tabeli zajmuje piate miejsce,dotychczas wygrala dziewiec spotkan,w tym trzy po remisach w regulaminowym czasie gry,przegral siedem i tez trzy po remisach.Pzeciwnik,zespol HPK jest jedna pozycje wyzej w klasyfikacji ale ma tez jeden mecz wiecej rozegrany.Ta druzyna dotad wygrala dziesiec spotkan w tym siedem w trzech tercjach,przegrala siedem razy w tym dwa razy po remisach w regulaminowym czasie gry.Widac wiec duze podobienswo wynikow,zwiastuje to ciekawy zaciety pjedynek,ja jednak stawian na wygrana gospodarzy jak jz wczesniej wspomnialem.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 16:10 by andrzejszwedzki

Jukurit-Lukko
typ:2
kurs:2,88
bwin
Analiza:
Dzisiaj kibice sportowi pasjonuja sie przedewszystkim pilkarskimi meczami pucharowymi ale i w hokeju tez mamy siekawe spotkania.Takim napewno jest dzisiejszy pojedynek w 1 lidze Finlandi pomiedzy druzynami Jukurit i Lukko.Jukurit jest tutaj gospodarzem i po dwoch poprzednich zwyciestwach liczy na kolejne latwe punkty,bo przeciwnik niedomaga z forma i jest po trzech z zedu przegranych meczach.Zwyciestwo gospodarzy sugeruja tez bukmacherzy.No cuz byc moze i Jukurit ponownie wygra ale ja mam inne zdanie.Lukko wydaje mi sie mimo wszystko doswiadczona duzyna i przedewszystkim jest nieprzewidywalna.Kilka niespodzianek juz sprawila.To,ze jest po trzech kolejnych porazkach tylko dopinguje.Pozycja w tabeli niebezpieczna i to tez jest napewno jakims priorytetem by wygrac.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach