SpinBet24
Finlandia 2018/2019 - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Finlandia 2018/2019

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

14092018

Pisanie 

Finlandia 2018/2019 - Page 3 Empty Finlandia 2018/2019




Tampara-Ilves
typ:X
kurs:4,72
bet365
Analiza:
Hokejowa liga w Finlandi rusza z nowym sezonem.Mamy dzisiaj cala serie spotkan,napewno ciekawych jak to bywa na inauguracje,bo jeszcze nie wiemy na co stac zespoly.Ja wybralem do oceny mecz pomiedzy druzynami Tampara i Ilves,mysle,ze jest najciekawsze bynajmniej dla mnie.Wszystkie przekazy widza tutaj w roli faworyta gospodarzy,ja twierdze inaczej,to znaczy nie mowie,ze Tampara przegra ale i nie wygra w podstawowym czasie gry.Dlaczego? Ta druzyna mnostwo spotkan wygrywa dlatego jest w czolowce,ale po dogrywkach,warto na to zwrocic uwage.Dla niej sezon juz sie zaczol wystepami w Lidze Mistrzow,tam tez remisuje spotkania.No i po trzecie w spotkaniach z zespolem Ilves tez przewazaja remisy.Dzisiaj moze byc podobnie.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Finlandia 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Pią 30 Lis 2018 - 16:26 by andrzejszwedzki

Peliitat-Leki
typ:2
kurs:2,15
matchbook
Analiza:
W drugiej lidze Finskiego hokeja na lodzie,lider klasyfikacji,druzyna Leki powalczy dzisiaj o kolejne punkty w meczu wyjazdowym z Peliitatem.Byc moze zobaczyny ten zespol,w przyszlym sezonie w pierwszej dyvizji ale jeszcze za wczesnie by to wyrokowac.Leki jest liderem,to fakt jednak kilka ostatnich spotkan powoduje pewien niepokoj,cztery z ostatnich pieciu pojedynkow,przegrane i przewaga punktowa nad reszta stawki mocno stopniala.Jednak dzisiaj ma za przeciwnika,jedna ze slabszych druzyn i ufam,ze tym razem wygra.Peliitat zajmuje jedno z ostatnich miejsc w tabeli z dorobkiem tylko 19 punktow,gra wrecz slabo.W pieciu ostatnich pojedynkach,druzyna zarobila tylko trzy punkty.Czy wiec dzisiaj moze przeciwstawic sie liderowi? Moim zdaniem absolutnie nie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 12 Gru 2018 - 15:01 by andrzejszwedzki

KalPa-Sport
typ:1
kurs:2,16
matchbook
Analiza:
Po krotkiej przerwie hokeisci Finlandi wracaja na lodowiska by kontynuowac walke o punkty.Ja chcialbym ocebic oczywiscie poprawnie,pojedynek pomiedzy druzynami.KalPa i Sport.Uwazam,ze faworytem i powinna wygrac KalPa,przedewszystkim wystepuje w roli gospodarza ale duze znaczenie maja tez poprzednie pojedynki tych zespolow.W pieciu ostatnich,ktore maja znaczenie,tylko raz udalo sie wygrac druzynie Sport i to u siebie.KalPa dwukrotnie u siebie wygrywala i dwukrotnie remisowala na wyjazdach.Co jeszcze jest warte uwagi,ze KalPa w tym sezonie zaczela badzo slabo,przegrywala mecz za meczem stad daleka pozycja w tabeli ale z uplywam czasu ta druzyna odzyskuje rownowage,ze tak powim,napewno nie jest jeszcze w optymalnej formie ale gra na dobrym poziomie.Powinna sobie dzisiaj poradzic.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 14 Gru 2018 - 15:20 by andrzejszwedzki

Karpat-JVP
typ: ostatecznie wygra druzyna gosci
kurs:3,70
matchbook
Analiza:
Hokejowa liga w Finlandi,gra dzisiaj kolejna runde spotkan.Mi sie rzucil w oczy pojedynem pomiedzy liderem klasyfikacji,druzna Karpat z JVP,ktora nie ukrywajmy jest nad przepascia.Co sie dzieje w tym sezonie z tym zespolem? Poprzednie sezony w colowce,etatowy uczestnik Ligi Mistrzow!!! Musze skomentowac ten mecz.Przedewszystkim wierze w przebudzenie sie tej druzyny,dzisiaj czeka ja naprawde ciezka przprawa z Karpatem.Ale jak to powiadaja,nie ma rzeczy niemozliwych tymbardziej w sporcie.Karpat idie po kolejny tytul mistrzowski,juz zyskal bardzo duza przewage punktowa nad reszta stawki i to jest wlasnie podstawa dla mojego typu.Byc moze lider okaze sie laskawy dla zespolu z tradycjami,ktory stoi nad przepascia.Byc moze JVP nie wygra w regulaminowym czasie ale w dogrywce jest to mozliwe.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 20 Gru 2018 - 13:25 by andrzejszwedzki

Sport-Jukurit
typ: ostatecznie wygra druzyna gosci
kurs:3
1xbet
Analiza:
Dzisiaj dla odmiany chce ocenic a przedewszystkim prawidlowo wytypowac,wynik meczu w 1 lidze hokejowej Finlandi ,druzyn z dolnej czesci tabeli.Zawsze fascynuja nas pojedynki o wysokie lokaty,najlepszych druzyn ale zapewniam,ze te drugie,czesto tez bywaja ciekawe.Tak tez moze byc w tym przypadku,pojedynku druzyn Sport i Jukurit.W szczegolnie fatalnej sytuacji jest zespol gosci,ktory zajmuje aktualnie przedostatnie,czternaste miejsce z suma 35 ptk.Jukurit przegral siedem ostatnich pojedynkow rzedu,ostatni wygrany to wlasnie z zespolem Sport.Ma wiec ogromne motywaje.Dzisiejszy gospodarz,druzyna Sport w klasyfikacji jest na dziewiatym miejscu z 44 ptk. ale po seri dobrych pojedynkow,dwa ostatnie juz przegrala,zastanawiam si czy nie wystapil kryzys.Biorac pod uwage aktualne statystyki,nalezalo by przyjac,ze faworytem jest Sport,ale statystyka bezposrednich pojedynkow z Jukurit,stawia w lepszym swietle zespol gosci.Ocena jest wiec trudna.Ja pojde za przykladem bezposrednich meczy,dodam wielka motywacje Jukurit i wytypuje ostateczne jej zwyciestwo.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 21 Gru 2018 - 14:34 by andrzejszwedzki

JVP-Sport
typ:1
kurs:1,70
bet365
Analiza:
W hokejowej lidze Finlandi z niepokojem sledze druzyne JVP,jakze zasluzona w tej dyscyplinie sportowej dla tego Kraju.Wielokrotny mistrz,etatowy uczestnik Ligi Mistrzow itd...mozna by duzo wymieniac superlatyw,w tym sezonie gra fatalnie,zajmuje jedno z ostatnich miejsc w tabeli z zagrozeniem spadku do drugiej ligi.Jakos nie chce mi sie to pomiescic w glowie.Mam jednak nadzieje,ze ta zla passa minie i zespol systematycznie bedzie awansowal w gore tabeli.Dla przykladu,w podobnej sytuacji byla swietna druzyna Szwecka,Vaxjoe a teraz juz walczy ponownie o tytul mistrzowski.Jak widac w sporcie jest duzo mozliwosci.Dzisijszym przeciwnikiem JVP jest zespol Sport,ktory nie jest wymagajacy aczkolwiek nie nalezy do ostatnich.JVP jest gospodarzem i nie dpouszczam mysli by mogl przegrac,ba bawet zremisowac.Powinien byc to poczatek zwycieskiego marszu tej druzyny.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 29 Gru 2018 - 13:49 by andrzejszwedzki

KooKoo-Jukurit
typ:1 kurs:1,91
matchbook
Analiza:
Spotkanie hokejowe 1 ligi w Finlandi pomiedzy KooKoo a druzyna Jukurit,zwiastuje duzo walki i nieustepliwosci.Obydwa zespoly naleza do tej slabszej grupy druzyn,w klasyfikacji zajmuja dalsze pozycje a ich priorytetem jest utrzymanie sie w pierwszej lidze.W tej chwili sasiaduja ze sobaw tabeli,KooKoo 12 miejsce i 44 zdobyte punkty,Jukurit pozycja nizej i 41 punktow.Jak juz wspomnialem mecz powinien byc bardzo wyrownany,tym samym trudny do oceny.Ja typujac zwyciestwo KooKoo sugeruje sie przedewszystkim bezposrednimi pojedynkami tych zespolow.Graja porownywalnie do poprzednich sezonow ,gdzie kazdy z nich wygrywal u siebie.Ta statystyka wydaje mi sie najbardziej adekwatna do dzisiejszego meczu.Jukurit jest tez po dwoch z rzedu zwyciestwach,gospodarze ostatni mecz z kolei przegrali,maja okazje rehabilitacji przed wlasna publicznoscia.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 29 Gru 2018 - 13:58 by andrzejszwedzki

Sport-Tampara
typ:2
kurs:2,28
matchbokk
Analiza:
Spotkanie 1 ligi hokejowej w Finlandi pomiedzy druzynami Sport i Tampara,zapowiada sie na bardzo interesujace.Ambicja,motywacja,wola walki druzyny Soprt,przeciwko ogromnemu doswiadczeni Tampary.Powiem tak,jestem zaskoczony ostatnimi meczami zespolu Tampara,cala seria porazek,cos niespotykanego.Wprawdzie utrzymuje jeszcze wysokie piate miejsce w tabeli ale dystans do pierwszj dwojki juz jest bardzo duzy na tym etapie.Czy ten doswiadczony zespol jest jeszcze w stanie nawiazac skuteczna walke? Trudno powiedziec...Dzisiejszy rywal,druzyna Sport jest bardzo ambitna,w klasyfikacji zajmuje,jeszcze bezpieczne dziewiate miejsce z 49 ptk. i tej pozycji broni.Gra u siebie ale mimo to tym razem postawie na doswiadczenie Tampary,jakos nie chce mi sie wierzyc by przegrala kolejny z rzedu mecz.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 9 Sty 2019 - 13:34 by andrzejszwedzki

Tampara-HPK
typ: ostatecznie wygra gospodarz
kurs:1,66
matchbook
Analiza: To spotkanie wydaje sie byc bardzo ciekawe,obydwie druzyny aktualnie graja dobrze.Tampara,co bylo dla mnie ogromnym zaskoczeniem,dlugo nie mogla sie odnalez,jednak juz wydaje sie byc normalne.HPK z kolei gra znacznie lepiej w porownaniu do poprzedniego sezonu,bedzie groznym rywalem dla gospodarzy.Obydwie druzyny zajmuja premiowane miejsca w tabeli z tym,ze HPK musi bronic pozycji dlatego nie wykluczam utaj remisu.Ostatecznie jednak powinna wygrac Tampara.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 30 Sty 2019 - 15:48 by andrzejszwedzki

Sport-Ilves
typ: ostatecznie wygra druzyna gosci
kurs:2,12
1xbet
Analiza:
W dniu dzisiejszym dojdzie do spotkania druzyn,Sport i Ilves w hokejowej lidze Finlandi.Pomimo tego,ze zespoly nie naleza do najsilniejszych,moze byc ono ciekawe.Ilves,gosc w dzisiejszym meczu,aktualnie wykazuje wyzsza forme,w klasyfikacji zajmuje jeszcze bezpieczne osme miejsce i ma 66 ptk.jednak musi bronic tej pozycji bo jest mocno zagrozona.Sport,10 miejsce i 60 ptk.tez jeszcze bezpieczna pozycja le bardziej zagrozona no i trzeba dodac,ze ta druzyna jest po dlugiej seri porazek.Wyglada to na zdecydowany spadek formy.wiec dzisiaj bedzie ciezko o dobry wynik.W spotkaniach bezposrednich z Ilves tez ma zdecydowanie ujemny bilans.Porownujac te wszystkie statystyki i aktualna forme,sadze,ze doswiadczenie Ilves wzmie gore i ygra mecz.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 31 Sty 2019 - 18:21 by andrzejszwedzki

Tampara-Ilves
typ:1
kurs:1,90
bet365
Analiza:
W Finskiej lidze hokejowej,Tampara podejmuje u siebie druzyna Ilves.Spotkanie wydaje sie byc ciekawe,chociaz w moim przekonaniu zdecydowanym faworytem jest Tampara.Przedewszystkim widac,ze ta druzyna zlapala w koncu swoj rytm gry,od dluzszego czasu wygrywa,poza jedna porazka z JVP.Gra na swoim terenie,w tabeli zajmuje pozycje wicelidera a jej ostatnie dwie wygrane sa mocno przekonywujace.Ilves gra ze zmienym szczesciem,jak to mozna okreslic i z cala pewnoscia nie jest w najwyzszej formie.A ostatni mecz z druzyna Sport juz fatalny,wysoka porazka jakoby potwierdza moke spostrzezenia.Czy w takich okolicznosciach jest w stanie osiagnac dobry wynik z wiceliderem? Nie sadze tym bardziej,ze w kontaktach z Tampara ma zdecydowanie ujemny bilans.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 2 Lut 2019 - 15:39 by andrzejszwedzki

Ilves-Jukurit
typ:2
KURS.4;84
1XBET
aNALIZA.
W Finskiej lidze hokeja na lodzie dojdzie dzisiaj do ciekawego pojedynku pomiedzy druzynami Ilves i Jukurit.Wszystko wskazuje na wygrana gospodarzy czyli zespol Ilves,ja jednak mam inne zdanie.Jukurit rzeczywiscie gra slabo jest po dlugiej seri spotkan bez zwyciestwa a wiec takiego potrzebuje.A trzeba powiedziec,ze jest to druzyna nieprzewidywalna potrafiaca mimo wszystko wygrac nawet z najlepszym.Ilves jest faworyzowana bo w klasyfikacji zajmuje duzo wyzsza lokate ,jest bezpieczna ale zwrocmy uwage,ze ostatnio nie gra najlepiej,moim zdaniem nie jet w wysokiej formie,pomimo tego,ze w ostatnim spotkaniu wysoko pokonala Tampare.Jak juz wspomnialem,wszystko wskazuje na zwyciestwo Ilves,ja jednak licze tutaj na sportowa niespodzianke i nie lekcewaze druzyne Jukurit.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 2 Lut 2019 - 15:41 by andrzejszwedzki

pELICANS-tAMPARA
TYP.2
KURS.2;45
1XBET
aNALIZA.
Dzisiaj dojdzie do bardzo interesujacego meczu hokejowego pomiedzy druzynami Pelicansa i Tampary.Obydwa zespoly zajmuja czolowe pozycje w klasyfikacji ligowej,obydwa sa w dobrej formie,wiec na lodowisku duzo bedzie sie dzialo.Pelicans jest tutaj gospodarzem a wiec ma jakby niewielka przewage ale Tampara to bardzo doswiadczona druzyna,grajaca swietnie wyjazdowe mecze,z tego tez wzgledu stawiam na jej wygrana.Wprawdzie ostatni mecz,niespodziewanie wysoko przegrala z Ilves,dlaczego? Nie wiem,pozostnie to jej tajemnica.Druzyna Pelicansa w tym sezonie jakby sie odrodzila,pamietamy poprzedni,byl fatalny,jednak co jest dla mnie jeszcze wazne w tej ocenie,z Tampara ma ujemny bilans.Co prawda ostatni mecz wygrala,wowczas jednak Tampara przechodzila kryzys formy.Jestem przekonany,ze dzisiaj Tampara sie ztewanzuje.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 6 Lut 2019 - 13:57 by andrzejszwedzki

Ilves-Sport
typ: powyzej 5,5
kurs:1,77
1xbet
Analiza:
W 25 kolejce Szkockiej Premiership,druzyna Johnstone,po trzech kolejnch porazkacz,zagra dzisiaj wyjazdowe spotkanie z Hamiltonem i wedlug mnie ma swietna okazje poprawic swoj bilans punktowy.Trzy poprzednie porazki nie powinny dziwic bo przegrywala z wyzej notowanymi ekipami,na wyjezdzie z Herts i dwukrotnie z liderem,Celticiem Glasgow.Hamilton napewno do takich nie nalezy,w klasyfikacji zajmuje dalekie 10 miejsce,ma tylko 15 ptk. i tylko trzy wygrane od poczatku sezonu.Aktualna forma rowniez fatalna,cala seria spotkan bez wygranej,ba tylko jeden,ostatni remis ze slabym zespolem Dundee.Za zwyciestwem Johnstone przemawia tez statystyka bezposrednich konfrontacji,ten zespol wygral szesc ostatnich pojedynkow i to zarowno u siebie jak i na wyjazdach.Czy porownujac te statystyki,mozna dawac szanse na dobry wynik druzynie Hamilton? Teoretycznie wszystko moze sie wydarzyc ale patrzac realnie,moim zdaniem,Hamilton nie ma szans.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 8 Lut 2019 - 15:37 by andrzejszwedzki

KalPa-Ilves
typ: ostatecznie wygra gospodarz
kurs.1;85
BET365
aNALIZA.
W Finlandi 1 liga hokejowa gra nastepna kolejke runy zasadniczej,kest kilka ciekawych pojedynkow,ja chcialbym sie odniesc do tego w ktorym KalPa podejmuje u siebie Ilves.Uwazam,ze KalPa po dwoch porazkach z rzedu,tym razem powinna wygrac.W klasyfikacji zajmuje 12 miejsce,ma 61 punktow i niestety ale ma klopozliwa sytuacje.Druzynie brakuje szesciu punktow do strefy bezpiecznej,tak to nazwijmy,powinna dzisiaj wykorzystac atut swojego terenu.Ilves aktualnie jest na osmym,bezpiecznym miejscu,ma 73 ptk. ale napewno jest do ogrania.Ta druzyna gra nierowno,potrafi zaskoczyc dobrym spotkaniem ale i przegrac banalnie latwe.Nalezy tez zwrocic uwage na bezposrednie pojedynki tych druzyn,w kilku ostatnich,korzystniejszy bilans jest po stronie KalPa.Mam nadzieje,ze dzisiaj sie zmotywuje i odniesie zwyciestwo.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 8 Lut 2019 - 15:50 by Janowski

@andrzejszwedzki będziesz rozliczał swoje kuponiki? To zawsze daje pogląd na skuteczność. Z tego co widzę to jesteś fanem lodowego szaleństwa Smile

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach