SpinBet24
NHL sezon 2018/2019 - Page 4 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NHL sezon 2018/2019

Strona 4 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

03102018

Pisanie 

NHL sezon 2018/2019 - Page 4 Empty NHL sezon 2018/2019




Washington-Boston
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,86
1xbet
Analiza:
Najlepsza liga hokejowa na Swiecie,NHL wlasnie zaczyna nowy sezon.Na inauguracje tych rozgrywek mamy cztery spotkania,napewno wszystkie ciekawe i wedlug mnie trudne do oceny.Ja wybralem pojedynek pomiedzy Washingtonem a hokeistami z Bostonu.Washington to aktualny zdobywca Pucharu,ta druzyna w poprzednim sezonie bedacw swietnej formie wygrywala z Bostonczykami,ale...ale w meczach kontrolnych miedzy sezonami nie wygladalo juz to tak przekonujaco.Przedewszystkim remisy ale nie zmienilo sie jedno,zespoly zdobywaly we wszystkich przypadkach duzo bramek.Moze wiec i tym razm tak bedzie.Jeszcze kilka slow odnosnie Bostonu,ta druzyna bardzo dobrze gra wyjazdowe spotkania.By sie o tym przekonac wytarczy przejzec statystyki z poprzedniego sezonu.W takiej sytuacji Washington nie jest tutaj faworytem i gram na gole.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NHL sezon 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 21:56 by Barti80

Pittsburgh Penguins - New York Islanders
Typ: Pittsburgh Penguins
kurs: 1.80
Unibet

To spotkanie rozpocznie się o północy, faworytem spotkania Pingwiny. Pingwiny są obecnie w bardzo dobrej formie, zajmują 3 miejsce w Konferencji Wschodniej i są niepokonani od czterech spotkań z rzędu. New York Islanders zajmuje 11 miejsce w Konferencji Wschodniej, również wygrali dwa ostatnie spotkania. Uważam, że Pingwiny spokojnie wygrają to spotkanie i taki jest mój typ.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 21:59 by Barti80

Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils
Typ: Tampa Bay Lightning
kurs: 2.0
Unibet

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie dzisiejszej nocy w NHL. Tampa Bay Lightning zmierzy się z New Jersey Devils, według bukmacherów to gospodarze są faworytami tego spotkania, mam podobne zdanie. Tampa zajmuje obecnie 2 miejsce w Konferencji Wschodniej na ostatnich pięć spotkań, przegrała tylko dwa. New Jersey Devils plasują się obecnie na 10 miejscu w Konferencji Wschodniej. Na ostatnich pięć spotkań bezpośrednich między tymi zespołami, mamy bilans 4-1 dla Tampy. Stawiam na gospodarzy.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 22:02 by Barti80

San Jose Sharks - New York Rangers
typ: San Jose Sharks
kurs: 1.66
Unibet

Kolejne spotkanie, które mi wpadło w oko z NHL. San Jose Sharks na własnym terenie podejmie ekipę New York Rangers. San Jose Sharks nabierają rozpędu i grają coraz lepiej, zajmują obecnie 5 miejsce w Konferencji Zachodniej, na ostatnich pięć spotkań, aż cztery wygrali. New York Rangers zajmuje obecnie 15 miejsce w Konferencji Wschodniej. Uważam, że San Jose Sharks spokojnie to spotkanie wygrają.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 1 Lis 2018 - 14:15 by andrzejszwedzki

Toronto-Dallas
typ:1
kurs:2,20
matchbook
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu liga NHL gra swa nastepna kolejke spotkan,jest z czego wybierac.Mnie interesuje mecz pomiedzy druzynami Toronto i Dallas dlatego poswiecam mu wiecej czasu.Toronto jest tutaj gospodarzem i wedlug mnie wygra spotkanie.Ta druzynazajmuje aktualnie drugie miejsce w Konferencji Wschodniej,wygrala osiem swoich spotkan w tym dwa po remisach i przegrala cztery.Moim zdaniem jest w swietnej dyspozycji.Zespol Dalla nie moze juz pochwalic sie podobnymi sukcesami,gra slabiej,w Konferencji Zachodniej zajmuje dopiero dziesiate miejsce.Ma na swym koncie szesc wygranych pojedynkow i piec przegranych.Trzeba tez powiedziec,ze na wyjazdach gra slabiej,takie jest bynajmniej moje odczucie.W tej sytuacji po przeanalizowaniu wszystkiego za i przeciw,sadze,ze Toronto nie powinno miec klopotu z odniesieniem zwyciestwa.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 1:07 by Michalski1988

MECZ: St Louis Blues - Vegas Golden Knights
TYP: Over 5,5 goli
KURS: 1,85
U.N.I.B.E.T
(win)

Mecz, który za chwilę się rozpocznie powinien obfitować w bramki. Spotykają się dwie bramkostrzelne drużyny, które w swoich meczach barierę wyznaczoną przez bukmachera pokonują z łatwością. Liczę że i tym razem nie będzie z tym problemu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 3:45 by Michalski1988

St Louis Blues 5 - 3 Vegas Golden Knights
TYP: Over 5,5 goli (8 goli)

Ten typ można było śmiało podawać bez analizy. Jeden i drugi zespół to jedne z najbardziej bramkostrzelnych zespołów w NHL. Już w 2 kwarcie zakład rozstał rozstrzygnięty. W trzeciej, zespoły dołożyły jeszcze po jednej bramce. Wygrana St Louis nie dziwi, choć bukmacher dawał podobne kursy na zwycięzce tego spotkania.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 12:42 by Barti80

Ewidentny spadem formy w ostatnich spotkaniach zaliczyły: Toronto Maple Leafs, Washington Capitals. Również bardzo słabo sezon zaczęła ekipa: Vegas Golden Knights. Trzeba mieć to na uwadze typując kolejne spotkanie z NHL.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 21:56 by Michalski1988

Coraz więcej niespodzianek w NHL. Dziś w meczu Winnipeg Jets - Florida Panthers górą goście, którzy wygrywają 4-2. Porażka drugiego zespołu konferencji zachodniej z outsiderem konferencji wschodniej to dla mnie zaskoczenie. Zwłaszcza że Winnipeg bardzo dobrze wystartowało w tym sezonie. Zastanawiam się czy to spadek formy, czy lekkie zlekceważenie rywala.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 23:15 by Barti80

No jak dla mnie również spora niespodzianka, tym bardziej, że przed stratą szóstego gola... Winnipeg Jets zaczęło cisnąć i myślałem, że to oni strzelą na 3:3, powiem szczerze, że chciałem nawet już obstawiać na zwycięzce meczu na gospodarzy, jak zobaczyłem ten fragment gry prezentowany przez Winnipeg Jets. W tej lidze może wygrać każdy z każdym i tak jak wcześniej pisałem... NHL najlepiej się obstawia pod koniec sezonu, przed play-off.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 23:20 by Michalski1988

Jestem podobnego zdania. Bardziej niż NHL jest przewidywalna kanadyjska liga, w której dysproporcje zespołów są większe. Ligi WHL oraz OHL są bardzo ciekawe do typowania live, a zespołu często potrafią wychodzić z 0-2 na 3-2 np. Do tego mocno overowe ligi i bardziej pewni faworyci, którzy rzadziej zawodzą.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 23:24 by Barti80

Każdy coś znajdzie dla siebie... i taka jest prawda:) Tak jak napisałem NHL jak już coś to chyba przed play-off... coraz bardziej nad tym się zastanawiam Smile Co do lepszej ligi do typowania niż NHL? Hmm... Polecam szczerze Szwedzką - SHL afro

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 7 Lis 2018 - 10:01 by andrzejszwedzki

Anheim Ducks-Calgary
typ:X
kurs:4,20
bwin
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu,w hokejowej lidze NHL mamy bardzo ciekawy mecz pomiedzy druzynami Anheim Ducks i Calgary.Tak naprawde to jest mi tutaj trudno wskazac faworyta.Anheim Ducks gra we wlasnej hali,wiec ma jakas przewage ale wydaje mi sie,ze Calgary jest w doskonalej formie i nie pozwoli sie ograc,przynajmniej w trzech tercjach.Ta druzyna aktualnie jest wiceliderem Konferencji Zachodniej,ustepuje tylko zespolowi Neshville.Calgary wygrala dotycczas dziewiec spotkan w tym dwa po remisach i przegrala szesc w tym jeden po remisie w regulaminowm czasie gry,ma tez ostatnio dobra passe meczy bez porazki.Anheim dotychczas wygral szesc spotkan w tym dwa po remisach,przegral z kolei az dziesiec w tym trzy po remisach w regulaminowym czasie gry.Dyspozycja slabsza i moim zdaniem nie poradzi sobie dzisiaj z Calgary.Stawiam na remis.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 7 Lis 2018 - 10:07 by andrzejszwedzki

Colorado-Neshville
typ:2
kurs:2,42
bwin
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu w hokejowej lidze NHLo punkzy powalcza druzyny Colorado i Neshville.Jak to w najlepszej lidze Swiatowej bywa,kazdy mecz jest ciekawy i ma swoja oprawe.Ja w tym spotkaniu w roli faworyta stawiam druzyne gosci,ktora wedlug mnie jest aktualnie w duzo lepszej formie.Colorado jest po seri porazek a i od poczatku sezonu widac brak wysokiej formy.Druzyna wygrala dotad siedem spotkan,siedem przegrala w tym trzy po remisach w regulaminowym czasie gry.Neshville przeciwnie jest po seri zyciestw a w dotychczasowych pojedynkach,druzyna odniosla juz 11 zwyciestw,w tym jedno po remisie w regulaminowym czasie gry,trzy razy uznala wyzszosc przeciwnika.Aktualnie przeodzi w Konferencji Zachodniej z przewaga trzch punktow nad drugim zespolem.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 8 Lis 2018 - 0:25 by Michalski1988

MECZ: Colorado Avalanche - Nashville Predators
TYP: Over 5,5
KURS: 1,85
U>N>I>B>E>T
(lost)

Do Colorado przyjeżdżają goście, którzy mają dużo lepszą passę od gospodarzy i są lekkim faworytem tego spotkania. Mnie jednak bardziej kusi linia na gole w tym meczu i to ją zamierzam zagrać. Gospodarze, choć przegrywają mecz za meczem, to strzelają dosyć sporo bramek. Goście, mają w swoim składzie hokeistów, którzy w każdym meczu potrafią zrobić różnicę. Liczę na zacięty mecz i bramki już od pierwszych minut w spotkaniu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 8 Lis 2018 - 17:13 by Michalski1988

Colorado Avalanche 1 - 4 Nashville Predators
TYP: Over 5,5 --- (5 goli)


Mecz w Colorado zgodnie z propozycją bukmacherską wygrali goście z Nashville. Predatorzy już w pierwszej tercji objęli dwubramkowe prowadzenie. Druga tercja to bardziej wyrównana część meczu gdzie jeden i drugi zespół trafił do bramki rywala. Przed trzecią tercją wynik 5,5 bramek wydawał się być bardzo realny. Jednak ostatnie 20 minut tego meczu było dosyć zachowawcze i dopiero na 2 minuty przed końcem Nashville trafiło na 1-4. Do końca spotkania nic już się nie wydarzyło, a gospodarze wiedząc że mecz już jest przegrali przejeździli po lodzie ostatnie sekundy spotkania. Zabrakło jednej bramki

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach