SpinBet24
NHL sezon 2018/2019 - Page 14 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NHL sezon 2018/2019

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 14 z 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Go down

03102018

Pisanie 

NHL sezon 2018/2019 - Page 14 Empty NHL sezon 2018/2019




Washington-Boston
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,86
1xbet
Analiza:
Najlepsza liga hokejowa na Swiecie,NHL wlasnie zaczyna nowy sezon.Na inauguracje tych rozgrywek mamy cztery spotkania,napewno wszystkie ciekawe i wedlug mnie trudne do oceny.Ja wybralem pojedynek pomiedzy Washingtonem a hokeistami z Bostonu.Washington to aktualny zdobywca Pucharu,ta druzyna w poprzednim sezonie bedacw swietnej formie wygrywala z Bostonczykami,ale...ale w meczach kontrolnych miedzy sezonami nie wygladalo juz to tak przekonujaco.Przedewszystkim remisy ale nie zmienilo sie jedno,zespoly zdobywaly we wszystkich przypadkach duzo bramek.Moze wiec i tym razm tak bedzie.Jeszcze kilka slow odnosnie Bostonu,ta druzyna bardzo dobrze gra wyjazdowe spotkania.By sie o tym przekonac wytarczy przejzec statystyki z poprzedniego sezonu.W takiej sytuacji Washington nie jest tutaj faworytem i gram na gole.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NHL sezon 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Pon 1 Kwi 2019 - 18:40 by andrzejszwedzki

Las Vegas-Edmonton
typ:1
kurs:0,75
1xbet
Analiza:
Wydaje mi sie,ze bedzie to interesujacy pojedynek,pomimo wyrazj przewagi w statystykach,druzyny Las Vegas.Obydwa zespoly graja w Konferencji Zachodniej i Dyvizji Pacyfic,gdzie widac wyrazna przewage Las Vegas.Ale wydaje mi sie,ze ten zespol stracil impet i naturalnie nie gra juz tak blyskotliwie jak w poprzednim sezonie.Tym samym w Dyvizji spadl na trzecie miejsce ma jeszcze kilka punktow przewagi nad kolejna druzyna ale kilka z rzedu ostatnich porazek,alarmuje.Edmonton wprawdzie nie gra rewelacyjnie jak juz wspomnialem o statystykach ale jest to nieprzewidywalna druzyna,potrafiaca zaskoczyc.Tak wiec spotkanie robi sie nam ciekawe.Mimo wszystko sadze,ze Las Vegas,dzisiaj zagra w koncu dobry mecz w swoim stylu i wygra.W bezposrednich,kilku ostatnich pojedynkach te druzyny wygrywaly u siebie i to tez jest jakas wskazowka.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 2 Kwi 2019 - 17:59 by andrzejszwedzki

Minnesota-Winnipeg
typ:1
kurs:2,35
bet365
Analiza:
No cuz,to spotkanie wydaje mi sie wyjatkowe...w przekroju calego sezonu niewatpliwie lepsza druzyna jest Winnipeg,trzecia lokata w klasyfikacji Konferencji Zachodniej i pierwsza w Dyvizji Centralnej,w porownaniu Minnesota dziesiata lokata w Knferencji Zachodniej i szosta w Dyvizji Centralnej.Ale zwrocmy uwage,ze zupelnie inaczej wyglada w bezposrednich pojedynkach tych druzyn,wszystkie w tym sezonie wygrywala Minnesota i to bez roznicy czy u siebie czy na wyjazdach,ba zwyciezala w regulaminowym czasie gry.Dla mnie jest to ciekawostka a,ze w lidze NHL przywiazuje duza wage do bezposrednich meczy,wiec dzisiaj typuje zwyciestwo Minnesoty.Nie wiem dokladnie ale prawdopodobnie ta druzyna przy dobrym ukladzie moze jeszcze awansowac do pierwszej piatki w Dyvizji.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 4 Kwi 2019 - 17:45 by andrzejszwedzki

Colorado-Winnipeg
typ.2
KURS:2,80
totolotek
Cuz spotkanie to zapowiada sie interesujaco,patrzac i analizujac statystyki wyrazna przewage ma Winnipeg.W klasyfikacji Konferencji Zachodniej zajmuje trzecie miejsce gdy Colorado jest osma.W Dyvizji Centralnej Winnipeg jest liderem a Colorado jest piata,mimo tych statystyk bukmacherzy sugeruja zwyciestwo Colorado,byc moze wygra,jest gospodarzem no i dwa ostatnie pojedynki wygrala z Winnipeg.Ale ja uwazam ze Kanadyjczycy wygraja,ich pozycja lidera jest zagozona po kilku wpadkach.Uwazam,ze ta druzyna jest na tyle dobra i doswiadczona,ze w waznych spotkaniach potrafi sie zmobilizowac.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 4 Kwi 2019 - 17:47 by andrzejszwedzki

Minnesota-Boston
typ:1
kurs:2,37
fortuna
Spotkanie bardziej interesujace niz mogloby sie wydawac.Druzyna Bostonu to wicelder Konferencji Wschodniej jak i Dyvizji Atlantyckiej.Minnesota niestety duzo slabiej wypada w porownaniu,w Konferencji Zachodniej dalsza pozycja jak i w Dyvizji Centralnej.Wnikalo by z tych porownan,ze faworytem jest Boston,ja jednak uwazam,ze Minnesota wygra to spotkanie.Ostanio gra znacznie kepiej,przedewszystkim u siebie,w swej Dyvizji juz zblizyla siedo Colorado na szec punktow.Wierze ze dzisiaj ten dystans jeszcze zmniejszy bo Colorado ma trudny mecz z Winnipeg.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 4 Kwi 2019 - 17:55 by andrzejszwedzki

Floryda-NY Islanders
typ:1
kurs:2,36
fortuna
Intersujace spotkanie chciaz biorac pod uwage przekroj calego szonu,znacznie lepiej wypaada druzyna z Nowego Jorku.Gdyby sugerowac sie tylko tymi wynikami to jest ona zdecydowanym faworytem.Ale trzeba tez wzasc pod uwage schylek rundy zasadniczej a Nowojorczycy juz sa pewni swego.Floryda z kolei walczy o kazdy punkt i mysle,ze jest to argument ktory pozwala wierzyc w jej zwyciestwo.Ponadto w konfrontacjach bezposrednich z Islanders tez ma lepszy bilans.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 4 Kwi 2019 - 18:02 by andrzejszwedzki

Pitsburgh-Detroit
typ:X2
kurs:2,49
totolotek
+W tym spotkaniu widze kolejne zwyciestwo Detroit.Jest to odwazny tym bo w przekroju calego sezonu znacznie lepiej prezentuje sie Pitsburgh i do tego dzisiaj gra u siebie.Jednak zwrocmy uwage na cala serie ostatnich zwyciestw Detroit.Wyglada to tak jakby zespol w koncu zlapal forme.W konfrontacjach bezposrednich z Pitsburgiem,tez nie ma zlago bilansu.Wydaje mi sie,ze dzisiaj odniesie kolejne z ruzedu zwyciestwo,moze nie w podstawowym czasie gry ale w calym mezu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Kwi 2019 - 15:51 by andrzejszwedzki

Winnipeg-St.Luis
typ: zwyciestwo bez remisu gospodarzy
kurs:1,90
bet365
A wiec w lidze NHL doczekalismy sie fazy Play Off,dzisiaj w godzinach nocnych mamy kilka pojedynkow a bardzo mnie interesuje ten gdzie Winnipeg podejmuje u siebie St.Luis.Nie ukrywam,ze jestem sympatykiem Winnipeg i gram na zwyciestwo tej druzyny.Jednak nie jest to jedyny powod,zespoly te graly ze soba wiele razy i w kilku ostatnich pojedynkach tylko raz udalo sie wygrac St.Luis,Winnipeg wygrywal badz w regulaminowym czasie badz po dogrywkach.Sa to juz powody dla ktorych nie typuje wygranej w trzech tercjach,wziolem tez pod uwage znaczny wzrost formy druzyny gosci w drugiej czesci rundy zasadniczej.Ale tak czy inaczej Winnipeg wygra to spotkanie,z tak trudnym rywalem musi wykorzystywac atut swego lodowiska.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Kwi 2019 - 15:56 by andrzejszwedzki

Tampa Bay-Columbus
typ:1
kurs:1,69
bet365
Do tego spotkania nie potrzeba dluzszego komentarza,zdecydowanym faworytem jest zespol gospodarzy i wygra.Tampa Bay to lider i to zdecydowany Konferencji Wschodniej z rundy zasadniczej,jest w doskonalej formie i jest jednym z glownych kandydatow do ostatecznego trofeum.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 11 Kwi 2019 - 11:57 by andrzejszwedzki

Oj...czarny dzien dla faworytow,zarowno Tampa Bay i Winnipeg przegrywaja u siebie swe pierwsze mecze w Play Off...Jednak to nie to samo co runda zasadnicza...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Kwi 2019 - 19:00 by andrzejszwedzki

Winnipeg-St.Luis
typ:1
kurs:2,25
bet365
Jest to juz drugie spotkanie fazy Play Off pomiedzy tymi druzynami,pierwsze zakonczylo sie niespodziewanym zwyciestwem St.Luis,bynajmniej dla mnnie.Winnipeg jest moja ulubiona druzynaw NHL i nie ukrywam,ze jej kibicuje.Gleboko wierze,ze osiagnie final.Ta druzyna,odchodzac juz od mojej sympati,jest naprawde w dobrej formie,udawadniala to w rundzie zasadniczej.Ma za soba duzy bagaz doswiadczen a z St.Luis przewaznie sobie radzila.Nie wiem czym podktowac poprzednia porazke,potrakzuje to jako wypadek przy pracy,ktory juz drugi raz sie nie powtorzy.Dzisiaj oczywiscie typuje jej zwyciestwo i to juz w regulaminowym czasie gry,rewanz musi byc.Jestem rowniez przekonany,ze Winnipeg wygra caly pojedynek awansujac dalej.Takze mam duzo wieksze zaufanie do druzyn Kanadyjskich jesli chodzi o NHL.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 14 Kwi 2019 - 14:45 by andrzejszwedzki

St.Luis-Winnipeg
typ: zwyciestwo gosci
kurs:2,40
bet365
Trzeci z kolei pojedynek fazy Play Off pomiedzy tymi druzynami,dotychczasowy stan mocno zaskakujacy 2:0 na korzysc St.Luis a zaskakujacy bo Winnipeg mimo tego,ze byl faworytem obydwa spotkania u siebie przegral.Czym to tlumaczyc? Czyzby ta druzyna Play Offy miala zakonczyc juz w pierwszej rundzie? Jakos nie chce mi sie w to wierzyc.Dzisiaj St.Luis jest gospodarzem a wiec wyglada na to,ze jest faworytem.Kursy bukmacherskie tez tak wskazuja...Ja jednak zaryzykuje i ponownie postawie na wygrana Winnipeg,bede konsekwentny i do konca bede kibicowal swej druzynie.Dwa poprzednie zaklady przegralem.Mimo to wierze,ze Winnipeg sie odnajdzie,jest to doswiadczona,niwersalna druzyna,potrafiaca rownie dobrze grac na wyjazdach.Nie sadze by przegrala trzeci mecz z rzedu!!!

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 15 Kwi 2019 - 13:34 by andrzejszwedzki

Colorado-Calgary
typ: zwyciestwo gosci
kurs:1,86
bet365
To juz trzeci mecz tych druzyn w fazie Play Off,dotychczasowy rezultat to remis a obydwa spotkania odbyly sie w Calgary,wiec wynik troche zaskakujacy.Calgary bowiem to zdecydowany lider Konferencji Zachodniej w rundzie zasadniczej.Wszyscy zapewne pamietamy swietne pojedynki tej druzyny,ktoea praktycznie robila co chciala.No cuz Play Offy to juz inna bajka...dzisiaj druzyny graja w Colorado,mimo to stawiam na zwyciestwo Calgary.Niewatpliwie jest zespolem lepszym a poprzednia porazke u siebie traktuje jak wypadek przy pracy.W swej ocenie sugeruje sie bezposrednimi pojedynkami tych druzyn,gdzie wyraznie widac wyzszosc Kanadyjczykow,Colorado wygrywala sporadycznie.Rowniez mam wiecej zaufania do zespolow z Kanady jesli chodzi o NHL.Stawiam na wygrana Cakgary a wyprzedzajac fakty takze na dalszy awans tej druzyny.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 15 Kwi 2019 - 13:39 by andrzejszwedzki

Toronto-Boston
typ: zwyciestwo gospodarzy
kurs:1,86
bet365
Jest to juz trzece spotkanie tych druzyn w fazie Play Off,dotychczasowy stan,remis 1:1.Obydwa poprzednie mecze odbyly sie w Bostonie a wiec przed pojedynkami u siebie Toronto ma zaliczke.Wedlug mnie dzisiaj jest faworytem i druzyna powinna wygrac.Napewno nie bedzie to latwe zadanie dla gospodarzy bo Boston w tym sezonie gra bardzo dobrze.Ja w swej ocenie biore pod uwage przedewszystkim atut swojego terenu,w bezposrednich pojedynkach z Bostonem,Toronzo potrafila to wykorzystywac.Takze ja jestem fanem druzyn Kanadyjskich jesli chodzi o lige NHL,jakos mam do nich wiecej przekonania a zwlaszcza dla kilku zespolow,w ktorych jest Toronto.Trzeba powiedziec tez,ze Play Offy zawsze pozostawaly wielka niewiadoma,mimo to stawiam dzisiaj na wygrana Toronto.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 16 Kwi 2019 - 12:19 by andrzejszwedzki

Las Vegas-San Jose
typ:1
kurs:2,12
1xbet
Jest to juz czwarte spotkanie pomiedzy tymi zespolami,dotychczasowy stan 2:1 na korzysc druzyny Las Vegas.Dla mnie osobiscie nie jest to zaskoczeniem,Las Vegas to przeciez finalista ubieglorocznych rozgrywek,wszyscy pamietamy fajne mecze tej druzyny a przedewszystkim te finalowe z Washingtonem.Na dzisiaj ta druzyna nie stracila na wartosci.San Jose z kolei,chyba jest w kryzysie co juz mozna bylo zauwazyc w koncowej fazie rundy zasadniczej,druzyna nagle zaczela przegrywac mecz za meczem.Z Las Vegas udalo jej sie wygrac pierwszy mecz,dwa nastepne to juz dominacja tej drugiej.Rowniez we wczesniejszych bezposrednich kontaktach,Las Vegas okazywala sie byc lepsza druzyna.Sadze wiec,ze dzisiaj grajac u siebie wygra trzeci z rzedu mecz,znacznie zblizajac sie do dalszego awansu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 16 Kwi 2019 - 12:29 by andrzejszwedzki

St.Luis-Winnipeg
typ: zwyciestwo gosci
kurs:2,39
1xbet
Jest to juz czwarty pojedynek tych zespolow,dotychczasowy stan, 2:1 na korzysc St.Luis...czy jest to zaskoczeniem) Wmojej ocenie tak bo uwazam,ze ogolnie Winnipeg jest druzyna lepsza.Jednak St.Luis jest w doskonalej formie,juz w drugiej czesci rundy zasadniczej zaczela grac bardzo dobrze i ta forma utrzymuje sie do dziasiaj,jest gpodnym przeciwnikiem dla Kanadyjczykow.Ciekawostka tutaj sa wyjazdowe zwyciestw tych druzyn,tak tez wynika z wczesniejszych bezposrednich kontaktow.W tych pojedynkach rowniez,dwa wyjazdy wygrala St.Luis i jeden ostani Winnipeg.Wynika z tego,ze dzisiaj ponownie kolej na zwyciestwo Winnipeg i tak tez typuje ale obawiam sie,ze ze wzgledu na wysoka forme St.Luis,Kanadyjczycy moga nie wygrac w trzech tercjach.Caly mecz raczej napewno.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 14 z 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Powrót do góry

- Similar topics

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach